!
D.W.V. logo
Competities

D.W.V. / Vrouwen Senioren Landelijk

002

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 BV Amsterdam VSE 1 4 8 289 149
2 Onze Gezellen VSE 1 4 6 246 199
3 L.C. Players VSE 1 4 6 232 225
4 De Groene Uilen VSE 2 2 4 124 100
5 VBC Akrides VSE 1 3 4 155 132
6 BS Leiden VSE 2 4 4 188 222
7 BV Hoofddorp VSE 2 3 2 145 159
8 Blue Stars VSE 1 4 2 204 255
9 BV Leeuwarden VSE 1 2 0 88 153
10 BV Orca's VSE 2 3 0 146 181
11 D.W.V. VSE 1 3 0 134 176
Zaterdag 10 oktober
 18:30
18:30
BS Leiden VSE 2

38

74

BV Amsterdam VSE 1
Zaterdag 3 oktober
 18:00
18:00
L.C. Players VSE 1

70

44

BS Leiden VSE 2
Zaterdag 3 oktober
 18:00
18:00
BV Amsterdam VSE 1

81

36

Blue Stars VSE 1
Vrijdag 2 oktober
 21:00
21:00
BV Hoofddorp VSE 2

51

56

VBC Akrides VSE 1
Vrijdag 2 oktober
 20:00
20:00
BV Orca's VSE 2

63

64

Onze Gezellen VSE 1
Zaterdag 26 september
 17:30
17:30
De Groene Uilen VSE 2

57

56

Onze Gezellen VSE 1
Zaterdag 26 september
 15:45
15:45
BV Amsterdam VSE 1

61

34

BV Orca's VSE 2
Zaterdag 26 september
 18:15
18:15
VBC Akrides VSE 1

64

41

D.W.V. VSE 1
Zaterdag 26 september
 18:15
18:15
Blue Stars VSE 1

59

65

L.C. Players VSE 1
Zaterdag 26 september
 18:30
18:30
BS Leiden VSE 2

48

38

BV Hoofddorp VSE 2
Zaterdag 19 september
 16:15
16:15
L.C. Players VSE 1

41

73

BV Amsterdam VSE 1
Zaterdag 19 september
 19:00
19:00
Onze Gezellen VSE 1

86

44

BV Leeuwarden VSE 1
Zaterdag 19 september
 15:30
15:30
D.W.V. VSE 1

40

58

BS Leiden VSE 2
Vrijdag 18 september
 21:00
21:00
BV Hoofddorp VSE 2

56

55

Blue Stars VSE 1
Zaterdag 12 september
 12:30
12:30
BV Leeuwarden VSE 1

44

67

De Groene Uilen VSE 2
Zaterdag 12 september
 18:00
18:00
VBC Akrides VSE 1

35

40

Onze Gezellen VSE 1
Zaterdag 12 september
 17:45
17:45
Blue Stars VSE 1

54

53

D.W.V. VSE 1
Zaterdag 12 september
 18:00
18:00
BV Orca's VSE 2

49

56

L.C. Players VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Leeuwarden VSE 1

None

None

BV Orca's VSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Onze Gezellen VSE 1

None

None

BS Leiden VSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Hoofddorp VSE 2

None

None

L.C. Players VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
D.W.V. VSE 1

None

None

BV Amsterdam VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
De Groene Uilen VSE 2

None

None

VBC Akrides VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
VBC Akrides VSE 1

None

None

BV Leeuwarden VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Orca's VSE 2

None

None

BV Hoofddorp VSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
L.C. Players VSE 1

None

None

D.W.V. VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BS Leiden VSE 2

None

None

De Groene Uilen VSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Blue Stars VSE 1

None

None

Onze Gezellen VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
VBC Akrides VSE 1

None

None

BV Orca's VSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Leeuwarden VSE 1

None

None

BS Leiden VSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Onze Gezellen VSE 1

None

None

BV Amsterdam VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
D.W.V. VSE 1

None

None

BV Hoofddorp VSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
De Groene Uilen VSE 2

None

None

Blue Stars VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Orca's VSE 2

None

None

D.W.V. VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
L.C. Players VSE 1

None

None

Onze Gezellen VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BS Leiden VSE 2

None

None

VBC Akrides VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Blue Stars VSE 1

None

None

BV Leeuwarden VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Amsterdam VSE 1

None

None

De Groene Uilen VSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
VBC Akrides VSE 1

None

None

Blue Stars VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Leeuwarden VSE 1

None

None

BV Amsterdam VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BS Leiden VSE 2

None

None

BV Orca's VSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Onze Gezellen VSE 1

None

None

BV Hoofddorp VSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
De Groene Uilen VSE 2

None

None

L.C. Players VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
L.C. Players VSE 1

None

None

BV Leeuwarden VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Hoofddorp VSE 2

None

None

De Groene Uilen VSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Blue Stars VSE 1

None

None

BS Leiden VSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
D.W.V. VSE 1

None

None

Onze Gezellen VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
VBC Akrides VSE 1

None

None

L.C. Players VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Amsterdam VSE 1

None

None

VBC Akrides VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Leeuwarden VSE 1

None

None

BV Hoofddorp VSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
De Groene Uilen VSE 2

None

None

D.W.V. VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Blue Stars VSE 1

None

None

BV Orca's VSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
D.W.V. VSE 1

None

None

BV Leeuwarden VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Amsterdam VSE 1

None

None

BV Hoofddorp VSE 2
Zaterdag 17 april
 17:30
17:30
De Groene Uilen VSE 2

None

None

BV Orca's VSE 2
Zondag 11 april
 18:30
18:30
BS Leiden VSE 2

None

None

Onze Gezellen VSE 1
Zaterdag 10 april
 18:00
18:00
VBC Akrides VSE 1

None

None

De Groene Uilen VSE 2
Zaterdag 10 april
 18:00
18:00
L.C. Players VSE 1

None

None

BV Hoofddorp VSE 2
Zaterdag 10 april
 18:00
18:00
BV Orca's VSE 2

None

None

BV Leeuwarden VSE 1
Zaterdag 10 april
 18:00
18:00
BV Amsterdam VSE 1

None

None

D.W.V. VSE 1
Zondag 28 maart
 15:30
15:30
D.W.V. VSE 1

None

None

L.C. Players VSE 1
Zaterdag 27 maart
 20:00
20:00
Onze Gezellen VSE 1

None

None

Blue Stars VSE 1
Zaterdag 27 maart
 17:30
17:30
De Groene Uilen VSE 2

None

None

BS Leiden VSE 2
Zaterdag 27 maart
 13:00
13:00
BV Leeuwarden VSE 1

None

None

VBC Akrides VSE 1
Vrijdag 26 maart
 21:00
21:00
BV Hoofddorp VSE 2

None

None

BV Orca's VSE 2
Zondag 21 maart
 14:30
14:30
Blue Stars VSE 1

None

None

De Groene Uilen VSE 2
Zaterdag 20 maart
 19:00
19:00
BV Orca's VSE 2

None

None

VBC Akrides VSE 1
Zaterdag 20 maart
 16:30
16:30
BS Leiden VSE 2

None

None

BV Leeuwarden VSE 1
Zaterdag 20 maart
 16:00
16:00
BV Amsterdam VSE 1

None

None

Onze Gezellen VSE 1
Zaterdag 20 maart
 15:00
15:00
BV Hoofddorp VSE 2

None

None

D.W.V. VSE 1
Zondag 14 maart
 15:30
15:30
D.W.V. VSE 1

None

None

BV Orca's VSE 2
Zaterdag 13 maart
 18:00
18:00
VBC Akrides VSE 1

None

None

BS Leiden VSE 2
Zaterdag 13 maart
 17:30
17:30
Onze Gezellen VSE 1

None

None

L.C. Players VSE 1
Zaterdag 13 maart
 17:30
17:30
De Groene Uilen VSE 2

None

None

BV Amsterdam VSE 1
Zaterdag 13 maart
 14:15
14:15
BV Leeuwarden VSE 1

None

None

Blue Stars VSE 1
Zaterdag 6 maart
 21:00
21:00
Blue Stars VSE 1

None

None

VBC Akrides VSE 1
Zaterdag 6 maart
 19:00
19:00
BV Orca's VSE 2

None

None

BS Leiden VSE 2
Zaterdag 6 maart
 18:00
18:00
L.C. Players VSE 1

None

None

De Groene Uilen VSE 2
Zaterdag 6 maart
 16:00
16:00
BV Amsterdam VSE 1

None

None

BV Leeuwarden VSE 1
Vrijdag 5 maart
 21:00
21:00
BV Hoofddorp VSE 2

None

None

Onze Gezellen VSE 1
Zondag 28 februari
 18:30
18:30
BS Leiden VSE 2

None

None

Blue Stars VSE 1
Zaterdag 13 februari
 19:00
19:00
Onze Gezellen VSE 1

None

None

D.W.V. VSE 1
Zaterdag 13 februari
 18:30
18:30
VBC Akrides VSE 1

None

None

BV Amsterdam VSE 1
Zaterdag 13 februari
 17:30
17:30
De Groene Uilen VSE 2

None

None

BV Hoofddorp VSE 2
Zaterdag 13 februari
 12:15
12:15
BV Leeuwarden VSE 1

None

None

L.C. Players VSE 1
Zaterdag 6 februari
 18:00
18:00
L.C. Players VSE 1

None

None

VBC Akrides VSE 1
Zaterdag 6 februari
 18:00
18:00
BV Amsterdam VSE 1

None

None

BS Leiden VSE 2
Zaterdag 6 februari
 15:30
15:30
D.W.V. VSE 1

None

None

De Groene Uilen VSE 2
Vrijdag 5 februari
 21:00
21:00
BV Hoofddorp VSE 2

None

None

BV Leeuwarden VSE 1
Vrijdag 5 februari
 20:45
20:45
BV Orca's VSE 2

None

None

Blue Stars VSE 1
Zaterdag 30 januari
 19:00
19:00
BV Leeuwarden VSE 1

None

None

D.W.V. VSE 1
Zaterdag 30 januari
 19:00
19:00
Blue Stars VSE 1

None

None

BV Amsterdam VSE 1
Zaterdag 30 januari
 18:00
18:00
VBC Akrides VSE 1

None

None

BV Hoofddorp VSE 2
Zaterdag 30 januari
 17:00
17:00
Onze Gezellen VSE 1

None

None

BV Orca's VSE 2
Zaterdag 30 januari
 16:30
16:30
BS Leiden VSE 2

None

None

L.C. Players VSE 1
Zaterdag 23 januari
 16:15
16:15
L.C. Players VSE 1

None

None

Blue Stars VSE 1
Zaterdag 23 januari
 16:15
16:15
Onze Gezellen VSE 1

None

None

De Groene Uilen VSE 2
Zaterdag 23 januari
 15:30
15:30
D.W.V. VSE 1

None

None

VBC Akrides VSE 1
Vrijdag 22 januari
 21:00
21:00
BV Hoofddorp VSE 2

None

None

BS Leiden VSE 2
Vrijdag 22 januari
 20:45
20:45
BV Orca's VSE 2

None

None

BV Amsterdam VSE 1
Zaterdag 16 januari
 19:00
19:00
BV Orca's VSE 2

None

None

De Groene Uilen VSE 2
Zaterdag 16 januari
 19:00
19:00
Blue Stars VSE 1

None

None

BV Hoofddorp VSE 2
Zaterdag 16 januari
 18:30
18:30
BS Leiden VSE 2

None

None

D.W.V. VSE 1
Zaterdag 16 januari
 16:45
16:45
BV Leeuwarden VSE 1

None

None

Onze Gezellen VSE 1
Zaterdag 16 januari
 14:00
14:00
BV Amsterdam VSE 1

None

None

L.C. Players VSE 1
Zaterdag 9 januari
 20:00
20:00
Onze Gezellen VSE 1

None

None

VBC Akrides VSE 1
Zaterdag 9 januari
 17:30
17:30
De Groene Uilen VSE 2

None

None

BV Leeuwarden VSE 1
Zaterdag 9 januari
 16:15
16:15
L.C. Players VSE 1

None

None

BV Orca's VSE 2
Zaterdag 9 januari
 15:30
15:30
D.W.V. VSE 1

None

None

Blue Stars VSE 1
Vrijdag 8 januari
 21:00
21:00
BV Hoofddorp VSE 2

None

None

BV Amsterdam VSE 1