!
D.W.V. logo
Competities

D.W.V. / Mannen Senioren Afdeling

001

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 Harlemlakers MSE 6 3 6 277 102
2 D.W.V. MSE 2 3 6 184 144
3 BC APOLLO Amsterdam MSE 8 3 6 158 119
4 Racing Beverwijk MSE 3 2 4 142 84
5 The Sea Devils MSE 2 4 4 199 204
6 MBCA A'veen MSE 3 3 2 188 180
7 BV Aalsmeer MSE 2 3 2 133 166
8 VBC Akrides MSE 5 3 2 127 172
9 BV Hoofddorp MSE 4 4 2 208 211
10 Mapleleaves MSE 2 2 0 72 185
11 BV Amsterdam MSE 7 4 0 137 258
Zaterdag 3 oktober
 19:00
19:00
BV Hoofddorp MSE 4

42

48

BV Aalsmeer MSE 2
Zaterdag 3 oktober
 17:15
17:15
The Sea Devils MSE 2

58

50

MBCA A'veen MSE 3
Zaterdag 3 oktober
 20:00
20:00
BV Amsterdam MSE 7

31

89

Harlemlakers MSE 6
Zondag 27 september
 14:00
14:00
BV Aalsmeer MSE 2

46

51

D.W.V. MSE 2
Zaterdag 26 september
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 8

44

26

BV Amsterdam MSE 7
Zaterdag 26 september
 19:00
19:00
MBCA A'veen MSE 3

73

54

BV Hoofddorp MSE 4
Vrijdag 25 september
 21:00
21:00
VBC Akrides MSE 5

55

39

The Sea Devils MSE 2
Zaterdag 19 september
 16:15
16:15
Racing Beverwijk MSE 3

72

44

BV Amsterdam MSE 7
Zaterdag 19 september
 12:00
12:00
D.W.V. MSE 2

68

65

MBCA A'veen MSE 3
Zaterdag 19 september
 14:00
14:00
Harlemlakers MSE 6

115

32

Mapleleaves MSE 2
Zaterdag 19 september
 15:00
15:00
BV Hoofddorp MSE 4

68

39

VBC Akrides MSE 5
Zaterdag 19 september
 18:45
18:45
The Sea Devils MSE 2

49

63

BC APOLLO Amsterdam MSE 8
Zondag 13 september
 16:00
16:00
BV Aalsmeer MSE 2

39

73

Harlemlakers MSE 6
Zaterdag 12 september
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 8

51

44

BV Hoofddorp MSE 4
Zaterdag 12 september
 18:15
18:15
Mapleleaves MSE 2

40

70

Racing Beverwijk MSE 3
Zaterdag 12 september
 16:00
16:00
BV Amsterdam MSE 7

36

53

The Sea Devils MSE 2
Vrijdag 11 september
 19:15
19:15
VBC Akrides MSE 5

33

65

D.W.V. MSE 2
Woensdag 30 juni
 21:00
21:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 8

None

None

Racing Beverwijk MSE 3
Woensdag 30 juni
 21:00
21:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 8

None

None

BV Aalsmeer MSE 2
Woensdag 30 juni
 21:00
21:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 8

None

None

VBC Akrides MSE 5
Woensdag 30 juni
 21:00
21:00
VBC Akrides MSE 5

None

None

Harlemlakers MSE 6
Woensdag 30 juni
 21:00
21:00
BV Hoofddorp MSE 4

None

None

Racing Beverwijk MSE 3
Woensdag 30 juni
 20:30
20:30
The Sea Devils MSE 2

None

None

D.W.V. MSE 2
Woensdag 30 juni
 20:00
20:00
BV Amsterdam MSE 7

None

None

BV Hoofddorp MSE 4
Woensdag 30 juni
 20:00
20:00
BV Amsterdam MSE 7

None

None

D.W.V. MSE 2
Woensdag 30 juni
 20:00
20:00
VBC Akrides MSE 5

None

None

MBCA A'veen MSE 3
Woensdag 30 juni
 19:15
19:15
VBC Akrides MSE 5

None

None

BV Amsterdam MSE 7
Woensdag 30 juni
 19:15
19:15
VBC Akrides MSE 5

None

None

Mapleleaves MSE 2
Woensdag 30 juni
 19:15
19:15
Racing Beverwijk MSE 3

None

None

The Sea Devils MSE 2
Woensdag 30 juni
 19:00
19:00
Racing Beverwijk MSE 3

None

None

VBC Akrides MSE 5
Woensdag 30 juni
 18:45
18:45
MBCA A'veen MSE 3

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 8
Woensdag 30 juni
 18:45
18:45
MBCA A'veen MSE 3

None

None

BV Amsterdam MSE 7
Woensdag 30 juni
 18:45
18:45
The Sea Devils MSE 2

None

None

Harlemlakers MSE 6
Woensdag 30 juni
 18:45
18:45
The Sea Devils MSE 2

None

None

Mapleleaves MSE 2
Woensdag 30 juni
 18:00
18:00
Racing Beverwijk MSE 3

None

None

BV Aalsmeer MSE 2
Woensdag 30 juni
 17:45
17:45
Mapleleaves MSE 2

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 8
Woensdag 30 juni
 17:30
17:30
Racing Beverwijk MSE 3

None

None

D.W.V. MSE 2
Woensdag 30 juni
 17:30
17:30
Racing Beverwijk MSE 3

None

None

Harlemlakers MSE 6
Woensdag 30 juni
 17:00
17:00
BV Hoofddorp MSE 4

None

None

The Sea Devils MSE 2
Woensdag 30 juni
 16:30
16:30
Mapleleaves MSE 2

None

None

BV Hoofddorp MSE 4
Woensdag 30 juni
 16:00
16:00
Mapleleaves MSE 2

None

None

BV Amsterdam MSE 7
Woensdag 30 juni
 16:00
16:00
BV Aalsmeer MSE 2

None

None

BV Amsterdam MSE 7
Woensdag 30 juni
 16:00
16:00
Harlemlakers MSE 6

None

None

MBCA A'veen MSE 3
Woensdag 30 juni
 16:00
16:00
Mapleleaves MSE 2

None

None

MBCA A'veen MSE 3
Woensdag 30 juni
 16:00
16:00
BV Aalsmeer MSE 2

None

None

VBC Akrides MSE 5
Woensdag 30 juni
 16:00
16:00
BV Aalsmeer MSE 2

None

None

The Sea Devils MSE 2
Woensdag 30 juni
 14:30
14:30
MBCA A'veen MSE 3

None

None

BV Aalsmeer MSE 2
Woensdag 30 juni
 14:00
14:00
BV Aalsmeer MSE 2

None

None

Mapleleaves MSE 2
Woensdag 30 juni
 12:45
12:45
MBCA A'veen MSE 3

None

None

Racing Beverwijk MSE 3
Woensdag 30 juni
 12:00
12:00
D.W.V. MSE 2

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 8
Woensdag 30 juni
 12:00
12:00
Harlemlakers MSE 6

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 8
Woensdag 30 juni
 12:00
12:00
D.W.V. MSE 2

None

None

BV Hoofddorp MSE 4
Woensdag 30 juni
 12:00
12:00
Harlemlakers MSE 6

None

None

BV Hoofddorp MSE 4
Woensdag 30 juni
 12:00
12:00
D.W.V. MSE 2

None

None

Harlemlakers MSE 6
Woensdag 30 juni
 12:00
12:00
D.W.V. MSE 2

None

None

Mapleleaves MSE 2
Zondag 11 april
 15:30
15:30
BV Aalsmeer MSE 2

None

None

Racing Beverwijk MSE 3
Zondag 11 april
 15:30
15:30
The Sea Devils MSE 2

None

None

BV Hoofddorp MSE 4
Zaterdag 10 april
 21:00
21:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 8

None

None

D.W.V. MSE 2
Zaterdag 10 april
 18:00
18:00
BV Amsterdam MSE 7

None

None

Mapleleaves MSE 2
Zaterdag 10 april
 12:45
12:45
MBCA A'veen MSE 3

None

None

Harlemlakers MSE 6
Zondag 28 maart
 12:00
12:00
D.W.V. MSE 2

None

None

The Sea Devils MSE 2
Zaterdag 27 maart
 17:45
17:45
Mapleleaves MSE 2

None

None

BV Aalsmeer MSE 2
Zaterdag 27 maart
 17:00
17:00
BV Hoofddorp MSE 4

None

None

BV Amsterdam MSE 7
Zaterdag 27 maart
 16:15
16:15
Racing Beverwijk MSE 3

None

None

MBCA A'veen MSE 3
Zaterdag 27 maart
 12:00
12:00
Harlemlakers MSE 6

None

None

VBC Akrides MSE 5
Zaterdag 20 maart
 21:00
21:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 8

None

None

Harlemlakers MSE 6
Zaterdag 20 maart
 18:00
18:00
BV Amsterdam MSE 7

None

None

BV Aalsmeer MSE 2
Zaterdag 20 maart
 15:00
15:00
BV Hoofddorp MSE 4

None

None

D.W.V. MSE 2
Zaterdag 20 maart
 14:45
14:45
MBCA A'veen MSE 3

None

None

Mapleleaves MSE 2
Vrijdag 19 maart
 21:00
21:00
VBC Akrides MSE 5

None

None

Racing Beverwijk MSE 3
Zondag 14 maart
 14:45
14:45
BV Aalsmeer MSE 2

None

None

MBCA A'veen MSE 3
Zondag 14 maart
 12:00
12:00
D.W.V. MSE 2

None

None

BV Amsterdam MSE 7
Zaterdag 13 maart
 18:00
18:00
Racing Beverwijk MSE 3

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 8
Zaterdag 13 maart
 16:30
16:30
Mapleleaves MSE 2

None

None

VBC Akrides MSE 5
Zaterdag 13 maart
 14:00
14:00
Harlemlakers MSE 6

None

None

The Sea Devils MSE 2
Zaterdag 6 maart
 20:45
20:45
The Sea Devils MSE 2

None

None

Racing Beverwijk MSE 3
Zaterdag 6 maart
 18:00
18:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 8

None

None

Mapleleaves MSE 2
Zaterdag 6 maart
 16:00
16:00
BV Amsterdam MSE 7

None

None

MBCA A'veen MSE 3
Zaterdag 6 maart
 15:00
15:00
BV Hoofddorp MSE 4

None

None

Harlemlakers MSE 6
Vrijdag 5 maart
 21:00
21:00
VBC Akrides MSE 5

None

None

BV Aalsmeer MSE 2
Zondag 14 februari
 17:45
17:45
BV Aalsmeer MSE 2

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 8
Zaterdag 13 februari
 18:15
18:15
Mapleleaves MSE 2

None

None

The Sea Devils MSE 2
Zaterdag 13 februari
 17:30
17:30
Racing Beverwijk MSE 3

None

None

BV Hoofddorp MSE 4
Zaterdag 13 februari
 16:30
16:30
MBCA A'veen MSE 3

None

None

VBC Akrides MSE 5
Zaterdag 13 februari
 14:00
14:00
Harlemlakers MSE 6

None

None

D.W.V. MSE 2
Zaterdag 6 februari
 21:00
21:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 8

None

None

MBCA A'veen MSE 3
Zaterdag 6 februari
 19:00
19:00
The Sea Devils MSE 2

None

None

BV Aalsmeer MSE 2
Zaterdag 6 februari
 16:00
16:00
BV Amsterdam MSE 7

None

None

VBC Akrides MSE 5
Zaterdag 6 februari
 15:00
15:00
BV Hoofddorp MSE 4

None

None

Mapleleaves MSE 2
Zaterdag 6 februari
 13:45
13:45
D.W.V. MSE 2

None

None

Racing Beverwijk MSE 3
Zondag 31 januari
 15:00
15:00
BV Aalsmeer MSE 2

None

None

BV Hoofddorp MSE 4
Zaterdag 30 januari
 16:30
16:30
Mapleleaves MSE 2

None

None

D.W.V. MSE 2
Zaterdag 30 januari
 12:45
12:45
MBCA A'veen MSE 3

None

None

The Sea Devils MSE 2
Zaterdag 30 januari
 12:00
12:00
Harlemlakers MSE 6

None

None

BV Amsterdam MSE 7
Vrijdag 29 januari
 19:15
19:15
VBC Akrides MSE 5

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 8
Zaterdag 23 januari
 19:00
19:00
The Sea Devils MSE 2

None

None

VBC Akrides MSE 5
Zaterdag 23 januari
 16:00
16:00
BV Amsterdam MSE 7

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 8
Zaterdag 23 januari
 15:00
15:00
BV Hoofddorp MSE 4

None

None

MBCA A'veen MSE 3
Zaterdag 23 januari
 12:00
12:00
Harlemlakers MSE 6

None

None

Racing Beverwijk MSE 3
Zaterdag 23 januari
 12:00
12:00
D.W.V. MSE 2

None

None

BV Aalsmeer MSE 2
Zaterdag 16 januari
 19:00
19:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 8

None

None

The Sea Devils MSE 2
Zaterdag 16 januari
 18:15
18:15
Mapleleaves MSE 2

None

None

Harlemlakers MSE 6
Zaterdag 16 januari
 18:00
18:00
BV Amsterdam MSE 7

None

None

Racing Beverwijk MSE 3
Zaterdag 16 januari
 16:15
16:15
MBCA A'veen MSE 3

None

None

D.W.V. MSE 2
Vrijdag 15 januari
 19:15
19:15
VBC Akrides MSE 5

None

None

BV Hoofddorp MSE 4
Zaterdag 9 januari
 20:45
20:45
The Sea Devils MSE 2

None

None

BV Amsterdam MSE 7
Zaterdag 9 januari
 19:00
19:00
BV Hoofddorp MSE 4

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 8
Zaterdag 9 januari
 18:00
18:00
Racing Beverwijk MSE 3

None

None

Mapleleaves MSE 2
Zaterdag 9 januari
 12:00
12:00
D.W.V. MSE 2

None

None

VBC Akrides MSE 5
Zaterdag 9 januari
 12:00
12:00
Harlemlakers MSE 6

None

None

BV Aalsmeer MSE 2