!
Derba logo
Competities

Derba / Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie

015

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 BC APOLLO Amsterdam X12 2 4 8 232 66
2 De Hoppers X12 1 4 8 228 138
3 Onze Gezellen X12 1 3 6 125 84
4 Flevo Musketiers X12 1 3 4 134 81
5 BV Noordkop X12 2 4 4 114 112
6 BV Hoofddorp X12 2 4 4 179 150
7 Blue Stars X12 1 4 4 126 143
8 BC Triple Threat X12 2 3 2 93 71
9 VBC Akrides X12 1 (VR) 4 2 83 172
10 MBCA A'veen X12 4 4 2 138 153
11 BC Flying Oost X12 1 3 0 55 181
12 Derba X12 1 4 0 88 244
Zondag 10 oktober
 10:00
10:00
BC APOLLO Amsterdam X12 2

67

17

BC Flying Oost X12 1
Zondag 10 oktober
 10:00
10:00
Derba X12 1

3

53

BV Hoofddorp X12 2
Zaterdag 9 oktober
 14:45
14:45
MBCA A'veen X12 4

32

41

Onze Gezellen X12 1
Zaterdag 9 oktober
 14:15
14:15
VBC Akrides X12 1 (VR)

15

29

Blue Stars X12 1
Zaterdag 9 oktober
 14:00
14:00
BV Noordkop X12 2

18

27

De Hoppers X12 1
Zondag 3 oktober
 15:00
15:00
Blue Stars X12 1

25

53

Flevo Musketiers X12 1
Zaterdag 2 oktober
 10:45
10:45
De Hoppers X12 1

90

55

Derba X12 1
Zaterdag 2 oktober
 11:00
11:00
BV Hoofddorp X12 2

57

21

BC Flying Oost X12 1
Zaterdag 2 oktober
 12:15
12:15
BC Triple Threat X12 2

24

34

MBCA A'veen X12 4
Zaterdag 2 oktober
 12:30
12:30
VBC Akrides X12 1 (VR)

3

53

BC APOLLO Amsterdam X12 2
Zaterdag 2 oktober
 14:30
14:30
Onze Gezellen X12 1

35

24

BV Noordkop X12 2
Zondag 26 september
 10:00
10:00
Derba X12 1

28

49

Onze Gezellen X12 1
Zondag 26 september
 10:30
10:30
MBCA A'veen X12 4

38

39

Blue Stars X12 1
Zaterdag 25 september
 11:00
11:00
BV Hoofddorp X12 2

21

72

BC APOLLO Amsterdam X12 2
Zaterdag 25 september
 10:00
10:00
BC Flying Oost X12 1

17

57

De Hoppers X12 1
Zaterdag 25 september
 12:00
12:00
BV Noordkop X12 2

35

17

BC Triple Threat X12 2
Zaterdag 25 september
 16:30
16:30
Flevo Musketiers X12 1

56

16

VBC Akrides X12 1 (VR)
Zondag 19 september
 13:00
13:00
BC Triple Threat X12 2

52

2

Derba X12 1
Zondag 19 september
 11:00
11:00
Blue Stars X12 1

33

37

BV Noordkop X12 2
Zondag 19 september
 10:00
10:00
BC APOLLO Amsterdam X12 2

40

25

Flevo Musketiers X12 1
Zaterdag 18 september
 14:00
14:00
De Hoppers X12 1

54

48

BV Hoofddorp X12 2
Zaterdag 18 september
 12:30
12:30
VBC Akrides X12 1 (VR)

49

34

MBCA A'veen X12 4
Zondag 19 december
 10:00
10:00
Derba X12 1

None

None

Blue Stars X12 1
Zaterdag 18 december
 15:30
15:30
De Hoppers X12 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam X12 2
Zaterdag 18 december
 12:00
12:00
BV Noordkop X12 2

None

None

VBC Akrides X12 1 (VR)
Zaterdag 18 december
 11:15
11:15
MBCA A'veen X12 4

None

None

Flevo Musketiers X12 1
Zaterdag 18 december
 11:00
11:00
BV Hoofddorp X12 2

None

None

Onze Gezellen X12 1
Zaterdag 18 december
 10:00
10:00
BC Flying Oost X12 1

None

None

BC Triple Threat X12 2
Zondag 12 december
 12:30
12:30
VBC Akrides X12 1 (VR)

None

None

Derba X12 1
Zondag 12 december
 12:15
12:15
Blue Stars X12 1

None

None

BC Flying Oost X12 1
Zondag 12 december
 11:00
11:00
BC Triple Threat X12 2

None

None

BV Hoofddorp X12 2
Zaterdag 11 december
 17:20
17:20
Onze Gezellen X12 1

None

None

De Hoppers X12 1
Zaterdag 11 december
 16:30
16:30
Flevo Musketiers X12 1

None

None

BV Noordkop X12 2
Zondag 5 december
 08:30
08:30
Derba X12 1

None

None

Flevo Musketiers X12 1
Zaterdag 4 december
 15:15
15:15
Onze Gezellen X12 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam X12 2
Zaterdag 4 december
 14:00
14:00
De Hoppers X12 1

None

None

BC Triple Threat X12 2
Zaterdag 4 december
 13:00
13:00
BV Hoofddorp X12 2

None

None

Blue Stars X12 1
Zaterdag 4 december
 12:00
12:00
BV Noordkop X12 2

None

None

MBCA A'veen X12 4
Zaterdag 4 december
 10:00
10:00
BC Flying Oost X12 1

None

None

VBC Akrides X12 1 (VR)
Zondag 28 november
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam X12 2

None

None

MBCA A'veen X12 4
Zaterdag 27 november
 16:30
16:30
Flevo Musketiers X12 1

None

None

BC Triple Threat X12 2
Zondag 21 november
 12:15
12:15
MBCA A'veen X12 4

None

None

Derba X12 1
Zondag 21 november
 12:00
12:00
BC APOLLO Amsterdam X12 2

None

None

BV Noordkop X12 2
Zaterdag 20 november
 16:30
16:30
Flevo Musketiers X12 1

None

None

BC Flying Oost X12 1
Zaterdag 20 november
 13:45
13:45
Blue Stars X12 1

None

None

De Hoppers X12 1
Zaterdag 20 november
 13:30
13:30
BC Triple Threat X12 2

None

None

Onze Gezellen X12 1
Zaterdag 20 november
 12:30
12:30
VBC Akrides X12 1 (VR)

None

None

BV Hoofddorp X12 2
Zondag 14 november
 10:00
10:00
Derba X12 1

None

None

BV Noordkop X12 2
Zaterdag 13 november
 16:00
16:00
Onze Gezellen X12 1

None

None

Blue Stars X12 1
Zaterdag 13 november
 12:00
12:00
De Hoppers X12 1

None

None

VBC Akrides X12 1 (VR)
Zaterdag 13 november
 11:00
11:00
BV Hoofddorp X12 2

None

None

Flevo Musketiers X12 1
Zaterdag 13 november
 10:00
10:00
BC Flying Oost X12 1

None

None

MBCA A'veen X12 4
Zaterdag 13 november
 09:30
09:30
BC Triple Threat X12 2

None

None

BC APOLLO Amsterdam X12 2
Zondag 7 november
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam X12 2

None

None

Derba X12 1
Zondag 7 november
 12:00
12:00
Blue Stars X12 1

None

None

BC Triple Threat X12 2
Zaterdag 6 november
 16:30
16:30
Flevo Musketiers X12 1

None

None

De Hoppers X12 1
Zaterdag 6 november
 14:00
14:00
BV Noordkop X12 2

None

None

BC Flying Oost X12 1
Zaterdag 6 november
 12:45
12:45
MBCA A'veen X12 4

None

None

BV Hoofddorp X12 2
Zaterdag 6 november
 12:30
12:30
VBC Akrides X12 1 (VR)

None

None

Onze Gezellen X12 1
Zondag 31 oktober
 10:15
10:15
BC Triple Threat X12 2

None

None

VBC Akrides X12 1 (VR)
Zaterdag 30 oktober
 12:15
12:15
Onze Gezellen X12 1

None

None

Flevo Musketiers X12 1
Zaterdag 30 oktober
 11:00
11:00
BV Hoofddorp X12 2

None

None

BV Noordkop X12 2
Zaterdag 30 oktober
 11:00
11:00
Blue Stars X12 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam X12 2
Zaterdag 30 oktober
 10:45
10:45
De Hoppers X12 1

None

None

MBCA A'veen X12 4
Zaterdag 30 oktober
 10:00
10:00
BC Flying Oost X12 1

None

None

Derba X12 1
Zaterdag 23 oktober
 17:30
17:30
Onze Gezellen X12 1

None

None

BC Flying Oost X12 1