!
Eem '78 logo
Competities

Eem '78 / Mannen Senioren Afdeling

001

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 EBV Baros MSE 6 8 16 562 398
2 Crackerjacks MSE 3 8 14 525 421
3 BC Shooters MSE 2 8 12 482 419
4 Eem '78 MSE 1 8 9 431 456
5 Red Stars MSE 2 8 8 402 384
6 Sparta Nijkerk MSE 1 8 8 388 385
7 Utrecht Bull's MSE 4 8 6 356 347
8 O.S.M. '75 MSE 1 8 6 384 448
9 Blue Arrows MSE 1 8 6 410 450
10 Jump IJsselstein MSE 2 8 6 403 430
11 Green Giants MSE 1 8 3 414 490
12 De Dunckers MSE 3 8 2 430 559
Zaterdag 27 november
 14:00
14:00
EBV Baros MSE 6

80

66

Eem '78 MSE 1
Zaterdag 27 november
 18:30
18:30
Utrecht Bull's MSE 4

65

34

Green Giants MSE 1
Zaterdag 20 november
 19:45
19:45
Sparta Nijkerk MSE 1

47

41

Utrecht Bull's MSE 4
Zaterdag 20 november
 18:30
18:30
Crackerjacks MSE 3

64

52

Blue Arrows MSE 1
Zaterdag 20 november
 17:10
17:10
Jump IJsselstein MSE 2

36

60

EBV Baros MSE 6
Zaterdag 20 november
 17:00
17:00
BC Shooters MSE 2

61

46

De Dunckers MSE 3
Zaterdag 20 november
 15:45
15:45
O.S.M. '75 MSE 1

46

64

Eem '78 MSE 1
Zaterdag 20 november
 21:00
21:00
Green Giants MSE 1

33

46

Red Stars MSE 2
Zondag 14 november
 15:00
15:00
Blue Arrows MSE 1

61

53

O.S.M. '75 MSE 1
Zaterdag 13 november
 14:45
14:45
De Dunckers MSE 3

66

63

Jump IJsselstein MSE 2
Zaterdag 13 november
 19:30
19:30
Eem '78 MSE 1

39

37

Red Stars MSE 2
Zaterdag 13 november
 16:30
16:30
Utrecht Bull's MSE 4

37

46

Crackerjacks MSE 3
Zaterdag 13 november
 16:30
16:30
BC Shooters MSE 2

69

68

Green Giants MSE 1
Vrijdag 12 november
 21:00
21:00
EBV Baros MSE 6

66

43

Sparta Nijkerk MSE 1
Zaterdag 6 november
 17:15
17:15
Jump IJsselstein MSE 2

53

48

BC Shooters MSE 2
Zaterdag 6 november
 21:00
21:00
Green Giants MSE 1

64

64

Eem '78 MSE 1
Zaterdag 6 november
 20:15
20:15
O.S.M. '75 MSE 1

34

43

Utrecht Bull's MSE 4
Zaterdag 6 november
 18:30
18:30
Crackerjacks MSE 3

58

64

EBV Baros MSE 6
Zaterdag 6 november
 18:00
18:00
Sparta Nijkerk MSE 1

61

52

De Dunckers MSE 3
Zaterdag 6 november
 18:00
18:00
Red Stars MSE 2

44

43

Blue Arrows MSE 1
Zondag 31 oktober
 14:45
14:45
Blue Arrows MSE 1

54

37

Eem '78 MSE 1
Zaterdag 30 oktober
 15:15
15:15
Jump IJsselstein MSE 2

66

50

Green Giants MSE 1
Zaterdag 30 oktober
 13:00
13:00
De Dunckers MSE 3

51

75

Crackerjacks MSE 3
Zaterdag 30 oktober
 18:15
18:15
BC Shooters MSE 2

42

23

Sparta Nijkerk MSE 1
Zaterdag 30 oktober
 20:30
20:30
Utrecht Bull's MSE 4

24

34

Red Stars MSE 2
Vrijdag 29 oktober
 21:00
21:00
EBV Baros MSE 6

79

39

O.S.M. '75 MSE 1
Zondag 17 oktober
 16:30
16:30
Utrecht Bull's MSE 4

49

35

Blue Arrows MSE 1
Zaterdag 9 oktober
 19:15
19:15
Green Giants MSE 1

67

42

Blue Arrows MSE 1
Zaterdag 9 oktober
 18:30
18:30
O.S.M. '75 MSE 1

69

47

De Dunckers MSE 3
Zaterdag 9 oktober
 18:30
18:30
Crackerjacks MSE 3

89

52

BC Shooters MSE 2
Zaterdag 9 oktober
 16:00
16:00
Red Stars MSE 2

53

73

EBV Baros MSE 6
Zaterdag 9 oktober
 18:00
18:00
Sparta Nijkerk MSE 1

43

22

Jump IJsselstein MSE 2
Zaterdag 9 oktober
 19:30
19:30
Eem '78 MSE 1

48

47

Utrecht Bull's MSE 4
Zaterdag 2 oktober
 17:10
17:10
Jump IJsselstein MSE 2

62

63

Crackerjacks MSE 3
Zaterdag 2 oktober
 18:00
18:00
Sparta Nijkerk MSE 1

75

51

Green Giants MSE 1
Zaterdag 2 oktober
 17:45
17:45
BC Shooters MSE 2

75

40

O.S.M. '75 MSE 1
Zaterdag 2 oktober
 13:00
13:00
De Dunckers MSE 3

54

101

Red Stars MSE 2
Zaterdag 25 september
 17:30
17:30
Crackerjacks MSE 3

67

56

Sparta Nijkerk MSE 1
Zaterdag 25 september
 19:30
19:30
Eem '78 MSE 1

59

49

De Dunckers MSE 3
Zaterdag 25 september
 18:45
18:45
O.S.M. '75 MSE 1

59

39

Jump IJsselstein MSE 2
Zaterdag 25 september
 18:00
18:00
Red Stars MSE 2

46

56

BC Shooters MSE 2
Zaterdag 25 september
 14:00
14:00
Blue Arrows MSE 1

53

71

EBV Baros MSE 6
Zaterdag 18 september
 17:45
17:45
BC Shooters MSE 2

79

54

Eem '78 MSE 1
Zaterdag 18 september
 16:30
16:30
De Dunckers MSE 3

65

70

Blue Arrows MSE 1
Zaterdag 18 september
 19:15
19:15
Green Giants MSE 1

47

63

Crackerjacks MSE 3
Zaterdag 18 september
 18:45
18:45
Jump IJsselstein MSE 2

62

41

Red Stars MSE 2
Zaterdag 18 september
 18:00
18:00
Sparta Nijkerk MSE 1

40

44

O.S.M. '75 MSE 1
Vrijdag 17 september
 19:15
19:15
EBV Baros MSE 6

69

50

Utrecht Bull's MSE 4
Vrijdag 3 december
 21:00
21:00
EBV Baros MSE 6

None

None

BC Shooters MSE 2
Zaterdag 4 december
 13:00
13:00
De Dunckers MSE 3

None

None

Green Giants MSE 1
Zaterdag 4 december
 14:45
14:45
Blue Arrows MSE 1

None

None

Sparta Nijkerk MSE 1
Zaterdag 4 december
 16:00
16:00
Red Stars MSE 2

None

None

O.S.M. '75 MSE 1
Zaterdag 4 december
 18:30
18:30
Utrecht Bull's MSE 4

None

None

Jump IJsselstein MSE 2
Zaterdag 11 december
 13:00
13:00
De Dunckers MSE 3

None

None

EBV Baros MSE 6
Zaterdag 11 december
 14:30
14:30
Crackerjacks MSE 3

None

None

Red Stars MSE 2
Zaterdag 11 december
 17:45
17:45
BC Shooters MSE 2

None

None

Utrecht Bull's MSE 4
Zaterdag 11 december
 19:15
19:15
Green Giants MSE 1

None

None

O.S.M. '75 MSE 1
Zaterdag 11 december
 20:00
20:00
Sparta Nijkerk MSE 1

None

None

Eem '78 MSE 1
Zaterdag 11 december
 21:15
21:15
Jump IJsselstein MSE 2

None

None

Blue Arrows MSE 1
Zaterdag 18 december
 14:00
14:00
EBV Baros MSE 6

None

None

Green Giants MSE 1
Zaterdag 18 december
 14:00
14:00
Blue Arrows MSE 1

None

None

BC Shooters MSE 2
Zaterdag 18 december
 16:30
16:30
Utrecht Bull's MSE 4

None

None

De Dunckers MSE 3
Zaterdag 18 december
 17:30
17:30
Red Stars MSE 2

None

None

Sparta Nijkerk MSE 1
Zaterdag 18 december
 18:45
18:45
O.S.M. '75 MSE 1

None

None

Crackerjacks MSE 3
Zaterdag 18 december
 19:30
19:30
Eem '78 MSE 1

None

None

Jump IJsselstein MSE 2
Zaterdag 8 januari
 18:30
18:30
Utrecht Bull's MSE 4

None

None

BC Shooters MSE 2
Zaterdag 15 januari
 08:30
08:30
O.S.M. '75 MSE 1

None

None

Sparta Nijkerk MSE 1
Zaterdag 15 januari
 08:30
08:30
Eem '78 MSE 1

None

None

BC Shooters MSE 2
Zaterdag 15 januari
 14:00
14:00
Red Stars MSE 2

None

None

Jump IJsselstein MSE 2
Zaterdag 15 januari
 18:15
18:15
Crackerjacks MSE 3

None

None

Green Giants MSE 1
Zondag 16 januari
 08:30
08:30
Blue Arrows MSE 1

None

None

De Dunckers MSE 3
Vrijdag 21 januari
 21:00
21:00
EBV Baros MSE 6

None

None

Blue Arrows MSE 1
Zaterdag 22 januari
 08:30
08:30
Sparta Nijkerk MSE 1

None

None

Crackerjacks MSE 3
Zaterdag 22 januari
 08:30
08:30
BC Shooters MSE 2

None

None

Red Stars MSE 2
Zaterdag 22 januari
 13:00
13:00
De Dunckers MSE 3

None

None

Eem '78 MSE 1
Zaterdag 22 januari
 18:10
18:10
Jump IJsselstein MSE 2

None

None

O.S.M. '75 MSE 1
Zaterdag 22 januari
 21:00
21:00
Green Giants MSE 1

None

None

Utrecht Bull's MSE 4
Zaterdag 29 januari
 08:30
08:30
Eem '78 MSE 1

None

None

EBV Baros MSE 6
Zaterdag 29 januari
 08:30
08:30
O.S.M. '75 MSE 1

None

None

BC Shooters MSE 2
Zaterdag 29 januari
 14:00
14:00
Red Stars MSE 2

None

None

De Dunckers MSE 3
Zaterdag 29 januari
 17:00
17:00
Crackerjacks MSE 3

None

None

Jump IJsselstein MSE 2
Zaterdag 29 januari
 21:00
21:00
Green Giants MSE 1

None

None

Sparta Nijkerk MSE 1
Zondag 30 januari
 08:30
08:30
Blue Arrows MSE 1

None

None

Utrecht Bull's MSE 4
Vrijdag 4 februari
 21:00
21:00
EBV Baros MSE 6

None

None

Red Stars MSE 2
Zaterdag 5 februari
 08:30
08:30
Blue Arrows MSE 1

None

None

Green Giants MSE 1
Zaterdag 5 februari
 14:45
14:45
De Dunckers MSE 3

None

None

O.S.M. '75 MSE 1
Zaterdag 5 februari
 16:15
16:15
BC Shooters MSE 2

None

None

Crackerjacks MSE 3
Zaterdag 5 februari
 19:15
19:15
Jump IJsselstein MSE 2

None

None

Sparta Nijkerk MSE 1
Zaterdag 5 februari
 20:30
20:30
Utrecht Bull's MSE 4

None

None

Eem '78 MSE 1
Zaterdag 12 februari
 08:30
08:30
O.S.M. '75 MSE 1

None

None

EBV Baros MSE 6
Zaterdag 12 februari
 08:30
08:30
Eem '78 MSE 1

None

None

Blue Arrows MSE 1
Zaterdag 12 februari
 08:30
08:30
Sparta Nijkerk MSE 1

None

None

BC Shooters MSE 2
Zaterdag 12 februari
 15:00
15:00
Red Stars MSE 2

None

None

Utrecht Bull's MSE 4
Zaterdag 12 februari
 19:00
19:00
Crackerjacks MSE 3

None

None

De Dunckers MSE 3
Zaterdag 12 februari
 21:00
21:00
Green Giants MSE 1

None

None

Jump IJsselstein MSE 2
Vrijdag 18 februari
 19:15
19:15
EBV Baros MSE 6

None

None

Crackerjacks MSE 3
Zaterdag 19 februari
 08:30
08:30
Eem '78 MSE 1

None

None

Green Giants MSE 1
Zaterdag 19 februari
 13:00
13:00
De Dunckers MSE 3

None

None

Sparta Nijkerk MSE 1
Zaterdag 19 februari
 16:15
16:15
BC Shooters MSE 2

None

None

Jump IJsselstein MSE 2
Zaterdag 19 februari
 16:30
16:30
Utrecht Bull's MSE 4

None

None

O.S.M. '75 MSE 1
Zondag 20 februari
 08:30
08:30
Blue Arrows MSE 1

None

None

Red Stars MSE 2
Zaterdag 26 februari
 16:30
16:30
Eem '78 MSE 1

None

None

Crackerjacks MSE 3
Zaterdag 26 februari
 20:30
20:30
Utrecht Bull's MSE 4

None

None

EBV Baros MSE 6
Zaterdag 12 maart
 08:30
08:30
O.S.M. '75 MSE 1

None

None

Blue Arrows MSE 1
Zaterdag 12 maart
 08:30
08:30
Sparta Nijkerk MSE 1

None

None

EBV Baros MSE 6
Zaterdag 12 maart
 16:00
16:00
Red Stars MSE 2

None

None

Eem '78 MSE 1
Zaterdag 12 maart
 17:10
17:10
Jump IJsselstein MSE 2

None

None

De Dunckers MSE 3
Zaterdag 12 maart
 18:15
18:15
Crackerjacks MSE 3

None

None

Utrecht Bull's MSE 4
Zaterdag 12 maart
 21:00
21:00
Green Giants MSE 1

None

None

BC Shooters MSE 2
Vrijdag 18 maart
 21:00
21:00
EBV Baros MSE 6

None

None

Jump IJsselstein MSE 2
Zaterdag 19 maart
 08:30
08:30
Eem '78 MSE 1

None

None

O.S.M. '75 MSE 1
Zaterdag 19 maart
 14:45
14:45
De Dunckers MSE 3

None

None

BC Shooters MSE 2
Zaterdag 19 maart
 15:45
15:45
Red Stars MSE 2

None

None

Green Giants MSE 1
Zaterdag 19 maart
 16:30
16:30
Utrecht Bull's MSE 4

None

None

Sparta Nijkerk MSE 1
Zondag 20 maart
 08:30
08:30
Blue Arrows MSE 1

None

None

Crackerjacks MSE 3
Zaterdag 26 maart
 08:30
08:30
Sparta Nijkerk MSE 1

None

None

Blue Arrows MSE 1
Zaterdag 26 maart
 08:30
08:30
O.S.M. '75 MSE 1

None

None

Red Stars MSE 2
Zaterdag 26 maart
 16:45
16:45
Crackerjacks MSE 3

None

None

Eem '78 MSE 1
Zaterdag 26 maart
 17:10
17:10
Jump IJsselstein MSE 2

None

None

Utrecht Bull's MSE 4
Zaterdag 26 maart
 17:45
17:45
BC Shooters MSE 2

None

None

EBV Baros MSE 6
Zaterdag 26 maart
 21:00
21:00
Green Giants MSE 1

None

None

De Dunckers MSE 3
Vrijdag 1 april
 19:15
19:15
EBV Baros MSE 6

None

None

De Dunckers MSE 3
Zaterdag 2 april
 08:30
08:30
Eem '78 MSE 1

None

None

Sparta Nijkerk MSE 1
Zaterdag 2 april
 10:15
10:15
O.S.M. '75 MSE 1

None

None

Green Giants MSE 1
Zaterdag 2 april
 16:00
16:00
Red Stars MSE 2

None

None

Crackerjacks MSE 3
Zondag 3 april
 08:30
08:30
Blue Arrows MSE 1

None

None

Jump IJsselstein MSE 2
Zaterdag 9 april
 08:30
08:30
Sparta Nijkerk MSE 1

None

None

Red Stars MSE 2
Zaterdag 9 april
 13:00
13:00
De Dunckers MSE 3

None

None

Utrecht Bull's MSE 4
Zaterdag 9 april
 17:10
17:10
Jump IJsselstein MSE 2

None

None

Eem '78 MSE 1
Zaterdag 9 april
 17:45
17:45
Crackerjacks MSE 3

None

None

O.S.M. '75 MSE 1
Zaterdag 9 april
 17:45
17:45
BC Shooters MSE 2

None

None

Blue Arrows MSE 1
Zaterdag 9 april
 21:00
21:00
Green Giants MSE 1

None

None

EBV Baros MSE 6