!
Fanatics '71 logo
Competities

Fanatics '71 / Mannen Senioren Afdeling

001

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 Basketbal Academie Limburg MSE 3 8 12 642 493
2 Fanatics '71 MSE 2 5 10 382 223
3 Tantalus MSE 4 6 10 431 332
4 Springfield '75 MSE 1 7 10 510 352
5 Aeternitas MSE 1 7 8 369 266
6 Achilles '71 MSE 4 7 8 450 411
7 Yellow Sox MSE 2 7 6 325 432
8 E.B.C.G. MSE 2 5 4 232 271
9 BC Bumpers MSE 2 6 2 318 444
10 Valkenswaard Falcons MSE 3 * 6 0 223 409
11 Jumping Giants MSE 3 8 0 314 563
Zondag 21 november
 12:00
12:00
Achilles '71 MSE 4

78

73

Springfield '75 MSE 1
Zondag 21 november
 10:00
10:00
Fanatics '71 MSE 2

74

21

Jumping Giants MSE 3
Zaterdag 20 november
 19:00
19:00
Aeternitas MSE 1

63

68

Basketbal Academie Limburg MSE 3
Vrijdag 19 november
 19:30
19:30
Tantalus MSE 4

85

57

BC Bumpers MSE 2
Zondag 14 november
 10:30
10:30
Jumping Giants MSE 3

35

92

Aeternitas MSE 1
Zaterdag 13 november
 15:00
15:00
Valkenswaard Falcons MSE 3 *

45

96

Fanatics '71 MSE 2
Zaterdag 13 november
 18:30
18:30
Basketbal Academie Limburg MSE 3

92

54

Tantalus MSE 4
Zaterdag 13 november
 17:00
17:00
Yellow Sox MSE 2

55

52

E.B.C.G. MSE 2
Zaterdag 13 november
 11:00
11:00
BC Bumpers MSE 2

53

80

Springfield '75 MSE 1
Zondag 7 november
 10:15
10:15
Springfield '75 MSE 1

93

72

Basketbal Academie Limburg MSE 3
Zondag 7 november
 14:00
14:00
Achilles '71 MSE 4

86

49

BC Bumpers MSE 2
Zondag 7 november
 10:00
10:00
Fanatics '71 MSE 2

71

49

Yellow Sox MSE 2
Zaterdag 6 november
 19:00
19:00
Aeternitas MSE 1

20

0

Valkenswaard Falcons MSE 3 *
Vrijdag 5 november
 21:30
21:30
Tantalus MSE 4

68

43

Jumping Giants MSE 3
Zondag 31 oktober
 18:00
18:00
Basketbal Academie Limburg MSE 3

76

44

BC Bumpers MSE 2
Zondag 31 oktober
 12:30
12:30
Jumping Giants MSE 3

36

72

Springfield '75 MSE 1
Zaterdag 30 oktober
 19:15
19:15
E.B.C.G. MSE 2

50

65

Achilles '71 MSE 4
Zaterdag 30 oktober
 17:00
17:00
Yellow Sox MSE 2

27

67

Aeternitas MSE 1
Zaterdag 30 oktober
 20:30
20:30
Valkenswaard Falcons MSE 3 *

55

74

Tantalus MSE 4
Zondag 17 oktober
 12:00
12:00
Springfield '75 MSE 1

87

27

Valkenswaard Falcons MSE 3 *
Zaterdag 16 oktober
 19:00
19:00
Aeternitas MSE 1

57

66

Fanatics '71 MSE 2
Vrijdag 15 oktober
 19:30
19:30
Tantalus MSE 4

74

43

E.B.C.G. MSE 2
Zondag 10 oktober
 12:00
12:00
Achilles '71 MSE 4

80

92

Basketbal Academie Limburg MSE 3
Zaterdag 9 oktober
 13:00
13:00
BC Bumpers MSE 2

65

62

Jumping Giants MSE 3
Vrijdag 8 oktober
 21:30
21:30
Tantalus MSE 4

76

42

Yellow Sox MSE 2
Zondag 3 oktober
 11:30
11:30
Jumping Giants MSE 3

50

87

Basketbal Academie Limburg MSE 3
Zondag 3 oktober
 10:00
10:00
Fanatics '71 MSE 2

75

51

Achilles '71 MSE 4
Zaterdag 2 oktober
 19:15
19:15
E.B.C.G. MSE 2

36

31

Aeternitas MSE 1
Zaterdag 2 oktober
 17:00
17:00
Yellow Sox MSE 2

35

59

Springfield '75 MSE 1
Zondag 26 september
 16:00
16:00
Basketbal Academie Limburg MSE 3

98

47

Valkenswaard Falcons MSE 3 *
Zondag 26 september
 10:30
10:30
Jumping Giants MSE 3

33

56

Achilles '71 MSE 4
Zaterdag 25 september
 13:00
13:00
BC Bumpers MSE 2

50

55

Yellow Sox MSE 2
Zondag 19 september
 12:00
12:00
Achilles '71 MSE 4

34

39

Aeternitas MSE 1
Zaterdag 18 september
 17:15
17:15
Yellow Sox MSE 2

62

57

Basketbal Academie Limburg MSE 3
Zaterdag 18 september
 19:00
19:00
Valkenswaard Falcons MSE 3 *

49

34

Jumping Giants MSE 3
Zaterdag 18 september
 17:30
17:30
E.B.C.G. MSE 2

51

46

Springfield '75 MSE 1
Vrijdag 3 december
 21:00
21:00
Jumping Giants MSE 3

None

None

E.B.C.G. MSE 2
Zaterdag 4 december
 13:00
13:00
BC Bumpers MSE 2

None

None

Aeternitas MSE 1
Zaterdag 4 december
 13:30
13:30
Basketbal Academie Limburg MSE 3

None

None

Fanatics '71 MSE 2
Zaterdag 4 december
 17:00
17:00
Yellow Sox MSE 2

None

None

Achilles '71 MSE 4
Zondag 5 december
 12:00
12:00
Springfield '75 MSE 1

None

None

Tantalus MSE 4
Zaterdag 11 december
 17:00
17:00
Yellow Sox MSE 2

None

None

Valkenswaard Falcons MSE 3 *
Zaterdag 11 december
 19:00
19:00
Aeternitas MSE 1

None

None

Springfield '75 MSE 1
Zaterdag 11 december
 19:15
19:15
E.B.C.G. MSE 2

None

None

Basketbal Academie Limburg MSE 3
Zondag 12 december
 12:00
12:00
Fanatics '71 MSE 2

None

None

BC Bumpers MSE 2
Zondag 12 december
 18:00
18:00
Achilles '71 MSE 4

None

None

Tantalus MSE 4
Vrijdag 17 december
 19:30
19:30
Tantalus MSE 4

None

None

Aeternitas MSE 1
Zaterdag 18 december
 11:00
11:00
BC Bumpers MSE 2

None

None

E.B.C.G. MSE 2
Zaterdag 18 december
 19:00
19:00
Valkenswaard Falcons MSE 3 *

None

None

Achilles '71 MSE 4
Zondag 19 december
 10:15
10:15
Springfield '75 MSE 1

None

None

Fanatics '71 MSE 2
Zondag 19 december
 14:30
14:30
Jumping Giants MSE 3

None

None

Yellow Sox MSE 2
Vrijdag 14 januari
 21:30
21:30
Tantalus MSE 4

None

None

Fanatics '71 MSE 2
Zaterdag 15 januari
 19:00
19:00
Aeternitas MSE 1

None

None

Achilles '71 MSE 4
Zondag 16 januari
 12:00
12:00
Springfield '75 MSE 1

None

None

E.B.C.G. MSE 2
Zondag 16 januari
 12:30
12:30
Jumping Giants MSE 3

None

None

Valkenswaard Falcons MSE 3 *
Zondag 16 januari
 17:30
17:30
Basketbal Academie Limburg MSE 3

None

None

Yellow Sox MSE 2
Zaterdag 22 januari
 17:00
17:00
Yellow Sox MSE 2

None

None

BC Bumpers MSE 2
Zaterdag 22 januari
 17:30
17:30
E.B.C.G. MSE 2

None

None

Tantalus MSE 4
Zaterdag 22 januari
 19:00
19:00
Valkenswaard Falcons MSE 3 *

None

None

Basketbal Academie Limburg MSE 3
Zondag 23 januari
 10:00
10:00
Fanatics '71 MSE 2

None

None

Aeternitas MSE 1
Zondag 23 januari
 14:00
14:00
Achilles '71 MSE 4

None

None

Jumping Giants MSE 3
Zaterdag 29 januari
 13:00
13:00
BC Bumpers MSE 2

None

None

Valkenswaard Falcons MSE 3 *
Zaterdag 29 januari
 19:00
19:00
Aeternitas MSE 1

None

None

E.B.C.G. MSE 2
Zaterdag 29 januari
 19:30
19:30
Basketbal Academie Limburg MSE 3

None

None

Jumping Giants MSE 3
Zondag 30 januari
 12:00
12:00
Springfield '75 MSE 1

None

None

Yellow Sox MSE 2
Zondag 30 januari
 16:00
16:00
Achilles '71 MSE 4

None

None

Fanatics '71 MSE 2
Zaterdag 5 februari
 15:00
15:00
Valkenswaard Falcons MSE 3 *

None

None

Springfield '75 MSE 1
Zaterdag 5 februari
 17:00
17:00
Yellow Sox MSE 2

None

None

Tantalus MSE 4
Zaterdag 5 februari
 17:30
17:30
E.B.C.G. MSE 2

None

None

Fanatics '71 MSE 2
Zaterdag 5 februari
 19:30
19:30
Basketbal Academie Limburg MSE 3

None

None

Achilles '71 MSE 4
Zondag 6 februari
 12:30
12:30
Jumping Giants MSE 3

None

None

BC Bumpers MSE 2
Vrijdag 11 februari
 21:30
21:30
Tantalus MSE 4

None

None

Valkenswaard Falcons MSE 3 *
Zaterdag 12 februari
 13:00
13:00
BC Bumpers MSE 2

None

None

Basketbal Academie Limburg MSE 3
Zaterdag 12 februari
 19:00
19:00
Aeternitas MSE 1

None

None

Yellow Sox MSE 2
Zondag 13 februari
 12:00
12:00
Springfield '75 MSE 1

None

None

Jumping Giants MSE 3
Zondag 13 februari
 14:00
14:00
Achilles '71 MSE 4

None

None

E.B.C.G. MSE 2
Zaterdag 19 februari
 12:00
12:00
Basketbal Academie Limburg MSE 3

None

None

Springfield '75 MSE 1
Zaterdag 19 februari
 13:05
13:05
BC Bumpers MSE 2

None

None

Achilles '71 MSE 4
Zaterdag 19 februari
 15:00
15:00
Valkenswaard Falcons MSE 3 *

None

None

Aeternitas MSE 1
Zaterdag 19 februari
 17:00
17:00
Yellow Sox MSE 2

None

None

Fanatics '71 MSE 2
Zondag 20 februari
 12:30
12:30
Jumping Giants MSE 3

None

None

Tantalus MSE 4
Vrijdag 11 maart
 19:30
19:30
Tantalus MSE 4

None

None

Basketbal Academie Limburg MSE 3
Zaterdag 12 maart
 17:30
17:30
E.B.C.G. MSE 2

None

None

Yellow Sox MSE 2
Zaterdag 12 maart
 19:00
19:00
Aeternitas MSE 1

None

None

Jumping Giants MSE 3
Zondag 13 maart
 12:00
12:00
Fanatics '71 MSE 2

None

None

Valkenswaard Falcons MSE 3 *
Zondag 13 maart
 14:30
14:30
Springfield '75 MSE 1

None

None

BC Bumpers MSE 2
Zaterdag 19 maart
 13:00
13:00
BC Bumpers MSE 2

None

None

Tantalus MSE 4
Zaterdag 19 maart
 15:00
15:00
Valkenswaard Falcons MSE 3 *

None

None

E.B.C.G. MSE 2
Zaterdag 19 maart
 18:30
18:30
Basketbal Academie Limburg MSE 3

None

None

Aeternitas MSE 1
Zondag 20 maart
 12:00
12:00
Springfield '75 MSE 1

None

None

Achilles '71 MSE 4
Zondag 20 maart
 12:30
12:30
Jumping Giants MSE 3

None

None

Fanatics '71 MSE 2
Vrijdag 25 maart
 21:30
21:30
Tantalus MSE 4

None

None

Springfield '75 MSE 1
Zaterdag 26 maart
 17:30
17:30
E.B.C.G. MSE 2

None

None

Jumping Giants MSE 3
Zaterdag 26 maart
 19:00
19:00
Aeternitas MSE 1

None

None

BC Bumpers MSE 2
Zondag 27 maart
 12:00
12:00
Fanatics '71 MSE 2

None

None

Basketbal Academie Limburg MSE 3
Zondag 27 maart
 14:00
14:00
Achilles '71 MSE 4

None

None

Yellow Sox MSE 2
Vrijdag 1 april
 21:30
21:30
Tantalus MSE 4

None

None

Achilles '71 MSE 4
Zaterdag 2 april
 13:00
13:00
BC Bumpers MSE 2

None

None

Fanatics '71 MSE 2
Zaterdag 2 april
 15:00
15:00
Valkenswaard Falcons MSE 3 *

None

None

Yellow Sox MSE 2
Zondag 3 april
 12:00
12:00
Springfield '75 MSE 1

None

None

Aeternitas MSE 1
Zondag 3 april
 19:00
19:00
Basketbal Academie Limburg MSE 3

None

None

E.B.C.G. MSE 2
Zaterdag 9 april
 17:00
17:00
Yellow Sox MSE 2

None

None

Jumping Giants MSE 3
Zaterdag 9 april
 17:30
17:30
E.B.C.G. MSE 2

None

None

BC Bumpers MSE 2
Zaterdag 9 april
 19:00
19:00
Aeternitas MSE 1

None

None

Tantalus MSE 4
Zondag 10 april
 10:00
10:00
Fanatics '71 MSE 2

None

None

Springfield '75 MSE 1
Zondag 10 april
 14:00
14:00
Achilles '71 MSE 4

None

None

Valkenswaard Falcons MSE 3 *
Zondag 17 april
 09:45
09:45
Fanatics '71 MSE 2

None

None

Tantalus MSE 4
Donderdag 30 juni
 12:00
12:00
Fanatics '71 MSE 2

None

None

E.B.C.G. MSE 2
Donderdag 30 juni
 19:15
19:15
E.B.C.G. MSE 2

None

None

Valkenswaard Falcons MSE 3 *