!
Red Giants logo
Competities

Red Giants / Mannen Senioren Landelijk

001

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 Scylla MSE 2 6 12 432 309
2 D.B.V. Arriba MSE 1 7 12 592 495
3 Flying Red MSE 1 7 12 567 420
4 Celeritas-Donar MSE 2 7 10 495 471
5 BV Groningen MSE 1 7 8 481 484
6 De Groene Uilen MSE 2 8 8 525 496
7 Twente Buzzards MSE 1 7 6 412 474
8 Jumping Five MSE 1 8 6 563 566
9 BV Arrows MSE 1 8 6 548 613
10 The Jugglers MSE 1 8 4 505 567
11 Red Giants MSE 1 7 2 410 516
12 BV Groningen MSE 2 8 2 464 583
Zaterdag 27 november
 20:15
20:15
Jumping Five MSE 1

80

72

Red Giants MSE 1
Zaterdag 27 november
 19:15
19:15
D.B.V. Arriba MSE 1

100

82

BV Groningen MSE 1
Zaterdag 20 november
 19:30
19:30
De Groene Uilen MSE 2

68

63

Twente Buzzards MSE 1
Zaterdag 20 november
 19:00
19:00
Flying Red MSE 1

78

52

Jumping Five MSE 1
Zaterdag 20 november
 17:00
17:00
D.B.V. Arriba MSE 1

76

53

BV Groningen MSE 2
Zaterdag 20 november
 12:00
12:00
BV Arrows MSE 1

81

74

Celeritas-Donar MSE 2
Zaterdag 20 november
 12:15
12:15
BV Groningen MSE 1

66

62

The Jugglers MSE 1
Zaterdag 20 november
 17:45
17:45
Scylla MSE 2

84

46

Red Giants MSE 1
Zaterdag 13 november
 20:00
20:00
BV Groningen MSE 2

61

60

De Groene Uilen MSE 2
Zaterdag 13 november
 20:15
20:15
Jumping Five MSE 1

90

70

BV Arrows MSE 1
Zaterdag 13 november
 18:30
18:30
The Jugglers MSE 1

66

83

D.B.V. Arriba MSE 1
Zaterdag 6 november
 15:45
15:45
BV Groningen MSE 1

64

55

Jumping Five MSE 1
Zaterdag 6 november
 20:00
20:00
Red Giants MSE 1

72

65

BV Groningen MSE 2
Zaterdag 6 november
 19:30
19:30
De Groene Uilen MSE 2

84

53

The Jugglers MSE 1
Zaterdag 6 november
 18:45
18:45
Scylla MSE 2

75

50

Twente Buzzards MSE 1
Zaterdag 6 november
 17:00
17:00
D.B.V. Arriba MSE 1

92

74

Celeritas-Donar MSE 2
Zaterdag 6 november
 12:45
12:45
BV Arrows MSE 1

59

90

Flying Red MSE 1
Zondag 31 oktober
 12:30
12:30
Celeritas-Donar MSE 2

62

60

De Groene Uilen MSE 2
Zondag 31 oktober
 12:00
12:00
BV Groningen MSE 2

47

54

Twente Buzzards MSE 1
Zaterdag 30 oktober
 19:00
19:00
Flying Red MSE 1

90

62

BV Groningen MSE 1
Zaterdag 30 oktober
 13:45
13:45
BV Arrows MSE 1

71

74

Scylla MSE 2
Zaterdag 30 oktober
 20:15
20:15
Jumping Five MSE 1

73

87

D.B.V. Arriba MSE 1
Zaterdag 30 oktober
 20:30
20:30
The Jugglers MSE 1

68

59

Red Giants MSE 1
Zaterdag 9 oktober
 12:30
12:30
BV Groningen MSE 1

79

73

BV Arrows MSE 1
Zaterdag 9 oktober
 20:00
20:00
Red Giants MSE 1

55

64

Celeritas-Donar MSE 2
Zaterdag 9 oktober
 19:00
19:00
D.B.V. Arriba MSE 1

82

63

Flying Red MSE 1
Zaterdag 9 oktober
 18:30
18:30
Twente Buzzards MSE 1

71

66

The Jugglers MSE 1
Zaterdag 9 oktober
 17:30
17:30
De Groene Uilen MSE 2

69

67

Jumping Five MSE 1
Zaterdag 9 oktober
 16:00
16:00
Scylla MSE 2

78

44

BV Groningen MSE 2
Zaterdag 2 oktober
 12:30
12:30
BV Groningen MSE 1

52

56

Scylla MSE 2
Zaterdag 2 oktober
 20:30
20:30
The Jugglers MSE 1

82

64

BV Groningen MSE 2
Zaterdag 2 oktober
 20:15
20:15
Flying Red MSE 1

66

52

De Groene Uilen MSE 2
Zaterdag 2 oktober
 20:00
20:00
Celeritas-Donar MSE 2

74

58

Twente Buzzards MSE 1
Zaterdag 2 oktober
 15:00
15:00
BV Arrows MSE 1

84

72

D.B.V. Arriba MSE 1
Zondag 26 september
 15:45
15:45
BV Groningen MSE 2

63

72

Celeritas-Donar MSE 2
Zaterdag 25 september
 18:30
18:30
Twente Buzzards MSE 1

59

57

Jumping Five MSE 1
Zaterdag 25 september
 20:30
20:30
The Jugglers MSE 1

46

65

Scylla MSE 2
Zaterdag 25 september
 20:00
20:00
Red Giants MSE 1

56

93

Flying Red MSE 1
Zaterdag 25 september
 19:30
19:30
De Groene Uilen MSE 2

84

48

BV Arrows MSE 1
Zondag 19 september
 15:45
15:45
BV Groningen MSE 1

76

48

De Groene Uilen MSE 2
Zaterdag 18 september
 12:15
12:15
BV Arrows MSE 1

62

50

Red Giants MSE 1
Zaterdag 18 september
 19:15
19:15
Celeritas-Donar MSE 2

75

62

The Jugglers MSE 1
Zaterdag 18 september
 20:15
20:15
Jumping Five MSE 1

89

67

BV Groningen MSE 2
Zaterdag 18 september
 20:15
20:15
Flying Red MSE 1

87

57

Twente Buzzards MSE 1
Zondag 28 november
 12:30
12:30
Celeritas-Donar MSE 2

None

None

BV Groningen MSE 1
Zaterdag 4 december
 14:00
14:00
Celeritas-Donar MSE 2

None

None

Flying Red MSE 1
Zaterdag 4 december
 14:15
14:15
Jumping Five MSE 1

None

None

Scylla MSE 2
Zaterdag 4 december
 14:25
14:25
Twente Buzzards MSE 1

None

None

D.B.V. Arriba MSE 1
Zaterdag 4 december
 20:00
20:00
Red Giants MSE 1

None

None

De Groene Uilen MSE 2
Zaterdag 4 december
 20:30
20:30
The Jugglers MSE 1

None

None

BV Arrows MSE 1
Zondag 5 december
 17:30
17:30
BV Groningen MSE 2

None

None

BV Groningen MSE 1
Zaterdag 11 december
 12:00
12:00
BV Arrows MSE 1

None

None

BV Groningen MSE 2
Zaterdag 11 december
 14:00
14:00
Scylla MSE 2

None

None

De Groene Uilen MSE 2
Zaterdag 11 december
 19:00
19:00
D.B.V. Arriba MSE 1

None

None

Red Giants MSE 1
Zaterdag 11 december
 19:00
19:00
Flying Red MSE 1

None

None

The Jugglers MSE 1
Zondag 12 december
 12:15
12:15
Jumping Five MSE 1

None

None

Celeritas-Donar MSE 2
Zondag 12 december
 15:45
15:45
BV Groningen MSE 1

None

None

Twente Buzzards MSE 1
Zaterdag 18 december
 15:00
15:00
Celeritas-Donar MSE 2

None

None

Scylla MSE 2
Zaterdag 18 december
 17:45
17:45
De Groene Uilen MSE 2

None

None

D.B.V. Arriba MSE 1
Zaterdag 18 december
 17:45
17:45
BV Groningen MSE 2

None

None

Flying Red MSE 1
Zaterdag 18 december
 18:30
18:30
Twente Buzzards MSE 1

None

None

BV Arrows MSE 1
Zaterdag 18 december
 20:00
20:00
Red Giants MSE 1

None

None

BV Groningen MSE 1
Zaterdag 18 december
 20:30
20:30
The Jugglers MSE 1

None

None

Jumping Five MSE 1
Zaterdag 8 januari
 19:00
19:00
Flying Red MSE 1

None

None

Scylla MSE 2
Zaterdag 15 januari
 17:45
17:45
De Groene Uilen MSE 2

None

None

BV Groningen MSE 1
Zaterdag 15 januari
 18:00
18:00
Twente Buzzards MSE 1

None

None

Flying Red MSE 1
Zaterdag 15 januari
 19:15
19:15
D.B.V. Arriba MSE 1

None

None

Scylla MSE 2
Zaterdag 15 januari
 20:00
20:00
Red Giants MSE 1

None

None

BV Arrows MSE 1
Zaterdag 15 januari
 20:30
20:30
The Jugglers MSE 1

None

None

Celeritas-Donar MSE 2
Zondag 16 januari
 18:00
18:00
BV Groningen MSE 2

None

None

Jumping Five MSE 1
Zaterdag 22 januari
 13:45
13:45
BV Arrows MSE 1

None

None

De Groene Uilen MSE 2
Zaterdag 22 januari
 14:30
14:30
Flying Red MSE 1

None

None

Red Giants MSE 1
Zaterdag 22 januari
 18:15
18:15
BV Groningen MSE 1

None

None

D.B.V. Arriba MSE 1
Zaterdag 22 januari
 18:45
18:45
Celeritas-Donar MSE 2

None

None

BV Groningen MSE 2
Zaterdag 22 januari
 19:15
19:15
Scylla MSE 2

None

None

The Jugglers MSE 1
Zaterdag 22 januari
 20:15
20:15
Jumping Five MSE 1

None

None

Twente Buzzards MSE 1
Zaterdag 29 januari
 15:45
15:45
Scylla MSE 2

None

None

BV Groningen MSE 1
Zaterdag 29 januari
 15:45
15:45
De Groene Uilen MSE 2

None

None

Flying Red MSE 1
Zaterdag 29 januari
 17:00
17:00
D.B.V. Arriba MSE 1

None

None

BV Arrows MSE 1
Zaterdag 29 januari
 18:00
18:00
Twente Buzzards MSE 1

None

None

Celeritas-Donar MSE 2
Zaterdag 29 januari
 20:00
20:00
Red Giants MSE 1

None

None

Jumping Five MSE 1
Zondag 30 januari
 13:45
13:45
BV Groningen MSE 2

None

None

The Jugglers MSE 1
Zaterdag 5 februari
 10:30
10:30
BV Groningen MSE 2

None

None

Scylla MSE 2
Zaterdag 5 februari
 13:45
13:45
BV Arrows MSE 1

None

None

BV Groningen MSE 1
Zaterdag 5 februari
 14:00
14:00
Flying Red MSE 1

None

None

D.B.V. Arriba MSE 1
Zaterdag 5 februari
 20:15
20:15
Celeritas-Donar MSE 2

None

None

Red Giants MSE 1
Zaterdag 5 februari
 20:15
20:15
Jumping Five MSE 1

None

None

De Groene Uilen MSE 2
Zaterdag 5 februari
 20:30
20:30
The Jugglers MSE 1

None

None

Twente Buzzards MSE 1
Zaterdag 12 februari
 16:15
16:15
BV Groningen MSE 1

None

None

Flying Red MSE 1
Zaterdag 12 februari
 17:30
17:30
Scylla MSE 2

None

None

BV Arrows MSE 1
Zaterdag 12 februari
 17:45
17:45
De Groene Uilen MSE 2

None

None

Celeritas-Donar MSE 2
Zaterdag 12 februari
 18:30
18:30
Twente Buzzards MSE 1

None

None

BV Groningen MSE 2
Zaterdag 12 februari
 19:00
19:00
D.B.V. Arriba MSE 1

None

None

Jumping Five MSE 1
Zaterdag 12 februari
 20:00
20:00
Red Giants MSE 1

None

None

The Jugglers MSE 1
Zaterdag 19 februari
 18:00
18:00
Twente Buzzards MSE 1

None

None

Scylla MSE 2
Zaterdag 19 februari
 20:30
20:30
The Jugglers MSE 1

None

None

De Groene Uilen MSE 2
Zaterdag 5 maart
 10:30
10:30
BV Groningen MSE 2

None

None

Red Giants MSE 1
Zaterdag 5 maart
 13:30
13:30
Flying Red MSE 1

None

None

BV Arrows MSE 1
Zaterdag 5 maart
 14:00
14:00
Celeritas-Donar MSE 2

None

None

D.B.V. Arriba MSE 1
Zaterdag 5 maart
 20:15
20:15
Jumping Five MSE 1

None

None

BV Groningen MSE 1
Zaterdag 12 maart
 13:45
13:45
BV Arrows MSE 1

None

None

Jumping Five MSE 1
Zaterdag 12 maart
 15:45
15:45
Scylla MSE 2

None

None

Flying Red MSE 1
Zaterdag 12 maart
 17:00
17:00
D.B.V. Arriba MSE 1

None

None

The Jugglers MSE 1
Zaterdag 12 maart
 17:45
17:45
De Groene Uilen MSE 2

None

None

BV Groningen MSE 2
Zaterdag 12 maart
 20:00
20:00
Red Giants MSE 1

None

None

Twente Buzzards MSE 1
Zondag 13 maart
 12:00
12:00
BV Groningen MSE 1

None

None

Celeritas-Donar MSE 2
Zaterdag 19 maart
 17:00
17:00
Twente Buzzards MSE 1

None

None

De Groene Uilen MSE 2
Zaterdag 19 maart
 17:50
17:50
Celeritas-Donar MSE 2

None

None

BV Arrows MSE 1
Zaterdag 19 maart
 20:00
20:00
Red Giants MSE 1

None

None

Scylla MSE 2
Zaterdag 19 maart
 20:15
20:15
Jumping Five MSE 1

None

None

Flying Red MSE 1
Zaterdag 19 maart
 20:30
20:30
The Jugglers MSE 1

None

None

BV Groningen MSE 1
Zondag 20 maart
 15:45
15:45
BV Groningen MSE 2

None

None

D.B.V. Arriba MSE 1
Zaterdag 26 maart
 13:45
13:45
BV Arrows MSE 1

None

None

The Jugglers MSE 1
Zaterdag 26 maart
 14:15
14:15
BV Groningen MSE 1

None

None

BV Groningen MSE 2
Zaterdag 26 maart
 16:45
16:45
Scylla MSE 2

None

None

Jumping Five MSE 1
Zaterdag 26 maart
 19:00
19:00
D.B.V. Arriba MSE 1

None

None

Twente Buzzards MSE 1
Zaterdag 26 maart
 19:00
19:00
Flying Red MSE 1

None

None

Celeritas-Donar MSE 2
Zaterdag 2 april
 15:45
15:45
De Groene Uilen MSE 2

None

None

Scylla MSE 2
Zaterdag 2 april
 15:45
15:45
BV Groningen MSE 2

None

None

BV Arrows MSE 1
Zaterdag 2 april
 17:45
17:45
Celeritas-Donar MSE 2

None

None

Jumping Five MSE 1
Zaterdag 2 april
 18:00
18:00
Twente Buzzards MSE 1

None

None

BV Groningen MSE 1
Zaterdag 2 april
 20:00
20:00
Red Giants MSE 1

None

None

D.B.V. Arriba MSE 1
Zaterdag 2 april
 20:30
20:30
The Jugglers MSE 1

None

None

Flying Red MSE 1
Zaterdag 9 april
 12:45
12:45
Jumping Five MSE 1

None

None

The Jugglers MSE 1
Zaterdag 9 april
 13:45
13:45
BV Arrows MSE 1

None

None

Twente Buzzards MSE 1
Zaterdag 9 april
 19:00
19:00
D.B.V. Arriba MSE 1

None

None

De Groene Uilen MSE 2
Zaterdag 9 april
 20:00
20:00
Flying Red MSE 1

None

None

BV Groningen MSE 2
Zaterdag 9 april
 20:15
20:15
BV Groningen MSE 1

None

None

Red Giants MSE 1
Zaterdag 9 april
 20:30
20:30
Scylla MSE 2

None

None

Celeritas-Donar MSE 2
Zaterdag 16 april
 16:00
16:00
Scylla MSE 2

None

None

D.B.V. Arriba MSE 1
Zaterdag 23 april
 19:45
19:45
De Groene Uilen MSE 2

None

None

Red Giants MSE 1
Donderdag 30 juni
 08:30
08:30
Twente Buzzards MSE 1

None

None

Red Giants MSE 1