!
Red Giants logo
Competities

Red Giants / Mannen Senioren Afdeling

001

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 BV Orca's MSE 1 8 16 456 320
2 Hanze Stars MSE 1 7 12 500 452
3 Rebound '73 MSE 1 7 10 536 472
4 Arnhem Eagles MSE 2 (*) 7 8 435 405
5 Landstede Basketbal ZAC MSE 2 8 8 564 518
6 Pluto MSE 1 8 6 520 524
7 De Snipers MSE 1 6 4 359 401
8 Red Giants MSE 2 7 4 513 565
9 The Jugglers MSE 2 5 2 319 385
10 B.V. Batouwe MSE 4 6 2 346 425
11 Trajanum MSE 2 7 0 351 432
Zaterdag 27 november
 15:00
15:00
Trajanum MSE 2

60

47

De Snipers MSE 1
Vrijdag 26 november
 20:45
20:45
Landstede Basketbal ZAC MSE 2

64

71

BV Orca's MSE 1
Zaterdag 20 november
 20:00
20:00
De Snipers MSE 1

65

70

Arnhem Eagles MSE 2 (*)
Zaterdag 20 november
 14:00
14:00
Trajanum MSE 2

73

80

Red Giants MSE 2
Zaterdag 20 november
 20:00
20:00
Pluto MSE 1

80

74

Landstede Basketbal ZAC MSE 2
Zaterdag 20 november
 15:45
15:45
B.V. Batouwe MSE 4

48

63

Hanze Stars MSE 1
Vrijdag 19 november
 21:00
21:00
BV Orca's MSE 1

68

38

The Jugglers MSE 2
Zaterdag 13 november
 17:30
17:30
Red Giants MSE 2

92

95

Rebound '73 MSE 1
Zaterdag 13 november
 19:00
19:00
Arnhem Eagles MSE 2 (*)

68

89

Hanze Stars MSE 1
Zaterdag 13 november
 16:30
16:30
The Jugglers MSE 2

89

74

Pluto MSE 1
Vrijdag 12 november
 19:00
19:00
Landstede Basketbal ZAC MSE 2

78

62

Trajanum MSE 2
Zaterdag 6 november
 16:00
16:00
Pluto MSE 1

57

71

BV Orca's MSE 1
Zaterdag 6 november
 17:15
17:15
B.V. Batouwe MSE 4

52

76

Arnhem Eagles MSE 2 (*)
Zaterdag 6 november
 20:00
20:00
De Snipers MSE 1

78

73

Red Giants MSE 2
Zaterdag 6 november
 21:00
21:00
Rebound '73 MSE 1

65

85

Landstede Basketbal ZAC MSE 2
Zaterdag 30 oktober
 21:00
21:00
Pluto MSE 1

80

51

B.V. Batouwe MSE 4
Zaterdag 30 oktober
 17:30
17:30
Red Giants MSE 2

72

85

Hanze Stars MSE 1
Zaterdag 30 oktober
 18:30
18:30
The Jugglers MSE 2

71

94

Rebound '73 MSE 1
Vrijdag 29 oktober
 20:45
20:45
Landstede Basketbal ZAC MSE 2

76

69

De Snipers MSE 1
Vrijdag 29 oktober
 21:00
21:00
BV Orca's MSE 1

20

0

Trajanum MSE 2
Vrijdag 15 oktober
 20:00
20:00
BV Orca's MSE 1

20

0

Arnhem Eagles MSE 2 (*)
Zaterdag 9 oktober
 17:45
17:45
Arnhem Eagles MSE 2 (*)

79

76

Red Giants MSE 2
Zaterdag 9 oktober
 20:30
20:30
Rebound '73 MSE 1

61

67

BV Orca's MSE 1
Zaterdag 9 oktober
 14:00
14:00
Trajanum MSE 2

54

65

Pluto MSE 1
Zaterdag 9 oktober
 14:15
14:15
Hanze Stars MSE 1

64

57

Landstede Basketbal ZAC MSE 2
Zaterdag 2 oktober
 14:30
14:30
Trajanum MSE 2

47

60

B.V. Batouwe MSE 4
Zaterdag 2 oktober
 16:30
16:30
Landstede Basketbal ZAC MSE 2

56

70

Arnhem Eagles MSE 2 (*)
Zaterdag 2 oktober
 18:30
18:30
The Jugglers MSE 2

74

77

Hanze Stars MSE 1
Vrijdag 1 oktober
 20:00
20:00
Pluto MSE 1

48

63

Rebound '73 MSE 1
Vrijdag 1 oktober
 20:00
20:00
BV Orca's MSE 1

62

39

De Snipers MSE 1
Zaterdag 25 september
 20:00
20:00
De Snipers MSE 1

61

60

Pluto MSE 1
Zaterdag 25 september
 16:00
16:00
Hanze Stars MSE 1

61

77

BV Orca's MSE 1
Zaterdag 25 september
 12:00
12:00
Arnhem Eagles MSE 2 (*)

72

47

The Jugglers MSE 2
Zaterdag 25 september
 21:00
21:00
Rebound '73 MSE 1

82

55

Trajanum MSE 2
Zaterdag 25 september
 17:30
17:30
Red Giants MSE 2

83

81

B.V. Batouwe MSE 4
Zaterdag 18 september
 14:00
14:00
B.V. Batouwe MSE 4

54

76

Rebound '73 MSE 1
Zaterdag 18 september
 16:30
16:30
Landstede Basketbal ZAC MSE 2

74

37

Red Giants MSE 2
Vrijdag 17 september
 20:00
20:00
Pluto MSE 1

56

61

Hanze Stars MSE 1
Zaterdag 4 december
 13:00
13:00
Hanze Stars MSE 1

None

None

De Snipers MSE 1
Zaterdag 4 december
 14:15
14:15
Arnhem Eagles MSE 2 (*)

None

None

Rebound '73 MSE 1
Zaterdag 4 december
 16:30
16:30
The Jugglers MSE 2

None

None

B.V. Batouwe MSE 4
Zaterdag 4 december
 17:30
17:30
Red Giants MSE 2

None

None

Pluto MSE 1
Vrijdag 10 december
 21:00
21:00
BV Orca's MSE 1

None

None

Red Giants MSE 2
Zaterdag 11 december
 16:00
16:00
Trajanum MSE 2

None

None

Arnhem Eagles MSE 2 (*)
Zaterdag 11 december
 16:15
16:15
B.V. Batouwe MSE 4

None

None

De Snipers MSE 1
Zaterdag 11 december
 16:30
16:30
The Jugglers MSE 2

None

None

Landstede Basketbal ZAC MSE 2
Zaterdag 11 december
 21:00
21:00
Rebound '73 MSE 1

None

None

Hanze Stars MSE 1
Donderdag 16 december
 20:00
20:00
BV Orca's MSE 1

None

None

B.V. Batouwe MSE 4
Zaterdag 18 december
 15:30
15:30
Arnhem Eagles MSE 2 (*)

None

None

Pluto MSE 1
Zaterdag 18 december
 16:00
16:00
Hanze Stars MSE 1

None

None

Trajanum MSE 2
Zaterdag 18 december
 17:30
17:30
Red Giants MSE 2

None

None

The Jugglers MSE 2
Zaterdag 18 december
 20:00
20:00
De Snipers MSE 1

None

None

Rebound '73 MSE 1
Zaterdag 18 december
 21:00
21:00
Landstede Basketbal ZAC MSE 2

None

None

B.V. Batouwe MSE 4
Zaterdag 15 januari
 08:30
08:30
De Snipers MSE 1

None

None

Trajanum MSE 2
Zaterdag 15 januari
 13:45
13:45
Arnhem Eagles MSE 2 (*)

None

None

BV Orca's MSE 1
Zaterdag 15 januari
 16:00
16:00
Hanze Stars MSE 1

None

None

Pluto MSE 1
Zaterdag 15 januari
 17:30
17:30
Red Giants MSE 2

None

None

Landstede Basketbal ZAC MSE 2
Zaterdag 15 januari
 20:00
20:00
Rebound '73 MSE 1

None

None

B.V. Batouwe MSE 4
Vrijdag 21 januari
 20:00
20:00
BV Orca's MSE 1

None

None

Hanze Stars MSE 1
Zaterdag 22 januari
 12:30
12:30
Trajanum MSE 2

None

None

Rebound '73 MSE 1
Zaterdag 22 januari
 15:15
15:15
B.V. Batouwe MSE 4

None

None

Red Giants MSE 2
Zaterdag 22 januari
 18:30
18:30
The Jugglers MSE 2

None

None

Arnhem Eagles MSE 2 (*)
Zaterdag 22 januari
 20:00
20:00
Pluto MSE 1

None

None

De Snipers MSE 1
Zaterdag 29 januari
 08:30
08:30
De Snipers MSE 1

None

None

BV Orca's MSE 1
Zaterdag 29 januari
 15:00
15:00
Arnhem Eagles MSE 2 (*)

None

None

Landstede Basketbal ZAC MSE 2
Zaterdag 29 januari
 16:00
16:00
Hanze Stars MSE 1

None

None

The Jugglers MSE 2
Zaterdag 29 januari
 18:30
18:30
B.V. Batouwe MSE 4

None

None

Trajanum MSE 2
Zaterdag 29 januari
 20:00
20:00
Rebound '73 MSE 1

None

None

Pluto MSE 1
Vrijdag 4 februari
 21:00
21:00
BV Orca's MSE 1

None

None

Rebound '73 MSE 1
Vrijdag 4 februari
 21:00
21:00
Landstede Basketbal ZAC MSE 2

None

None

Hanze Stars MSE 1
Zaterdag 5 februari
 17:30
17:30
Red Giants MSE 2

None

None

Arnhem Eagles MSE 2 (*)
Zaterdag 5 februari
 18:30
18:30
The Jugglers MSE 2

None

None

De Snipers MSE 1
Zaterdag 5 februari
 21:00
21:00
Pluto MSE 1

None

None

Trajanum MSE 2
Zaterdag 12 februari
 08:30
08:30
De Snipers MSE 1

None

None

Landstede Basketbal ZAC MSE 2
Zaterdag 12 februari
 10:00
10:00
Trajanum MSE 2

None

None

BV Orca's MSE 1
Zaterdag 12 februari
 16:00
16:00
Hanze Stars MSE 1

None

None

Red Giants MSE 2
Zaterdag 12 februari
 18:30
18:30
B.V. Batouwe MSE 4

None

None

Pluto MSE 1
Zaterdag 12 februari
 20:00
20:00
Rebound '73 MSE 1

None

None

The Jugglers MSE 2
Vrijdag 18 februari
 20:00
20:00
BV Orca's MSE 1

None

None

Pluto MSE 1
Zaterdag 19 februari
 16:15
16:15
Arnhem Eagles MSE 2 (*)

None

None

B.V. Batouwe MSE 4
Zaterdag 19 februari
 17:30
17:30
Red Giants MSE 2

None

None

De Snipers MSE 1
Zaterdag 19 februari
 18:30
18:30
The Jugglers MSE 2

None

None

Trajanum MSE 2
Zaterdag 19 februari
 21:00
21:00
Landstede Basketbal ZAC MSE 2

None

None

Rebound '73 MSE 1
Zaterdag 26 februari
 14:00
14:00
Trajanum MSE 2

None

None

The Jugglers MSE 2
Zaterdag 12 maart
 16:00
16:00
Hanze Stars MSE 1

None

None

Arnhem Eagles MSE 2 (*)
Zaterdag 12 maart
 19:45
19:45
B.V. Batouwe MSE 4

None

None

BV Orca's MSE 1
Zaterdag 12 maart
 20:00
20:00
Pluto MSE 1

None

None

The Jugglers MSE 2
Zaterdag 12 maart
 20:00
20:00
Rebound '73 MSE 1

None

None

Red Giants MSE 2
Zondag 13 maart
 16:00
16:00
Trajanum MSE 2

None

None

Landstede Basketbal ZAC MSE 2
Zaterdag 19 maart
 14:00
14:00
Arnhem Eagles MSE 2 (*)

None

None

De Snipers MSE 1
Zaterdag 19 maart
 16:00
16:00
Hanze Stars MSE 1

None

None

B.V. Batouwe MSE 4
Zaterdag 19 maart
 16:30
16:30
Landstede Basketbal ZAC MSE 2

None

None

Pluto MSE 1
Zaterdag 19 maart
 17:30
17:30
Red Giants MSE 2

None

None

Trajanum MSE 2
Zaterdag 19 maart
 18:30
18:30
The Jugglers MSE 2

None

None

BV Orca's MSE 1
Vrijdag 25 maart
 20:00
20:00
BV Orca's MSE 1

None

None

Landstede Basketbal ZAC MSE 2
Zaterdag 26 maart
 08:30
08:30
De Snipers MSE 1

None

None

Hanze Stars MSE 1
Zaterdag 26 maart
 15:15
15:15
B.V. Batouwe MSE 4

None

None

The Jugglers MSE 2
Zaterdag 26 maart
 20:00
20:00
Pluto MSE 1

None

None

Red Giants MSE 2
Zaterdag 26 maart
 20:00
20:00
Rebound '73 MSE 1

None

None

Arnhem Eagles MSE 2 (*)
Zaterdag 2 april
 08:30
08:30
De Snipers MSE 1

None

None

B.V. Batouwe MSE 4
Zaterdag 2 april
 13:30
13:30
Arnhem Eagles MSE 2 (*)

None

None

Trajanum MSE 2
Zaterdag 2 april
 16:00
16:00
Hanze Stars MSE 1

None

None

Rebound '73 MSE 1
Zaterdag 2 april
 16:30
16:30
Landstede Basketbal ZAC MSE 2

None

None

The Jugglers MSE 2
Zaterdag 2 april
 17:30
17:30
Red Giants MSE 2

None

None

BV Orca's MSE 1
Zaterdag 9 april
 14:00
14:00
Trajanum MSE 2

None

None

Hanze Stars MSE 1
Zaterdag 9 april
 15:15
15:15
B.V. Batouwe MSE 4

None

None

Landstede Basketbal ZAC MSE 2
Zaterdag 9 april
 16:30
16:30
The Jugglers MSE 2

None

None

Red Giants MSE 2
Zaterdag 9 april
 20:00
20:00
Pluto MSE 1

None

None

Arnhem Eagles MSE 2 (*)
Zaterdag 9 april
 20:00
20:00
Rebound '73 MSE 1

None

None

De Snipers MSE 1
Zaterdag 14 mei
 20:00
20:00
De Snipers MSE 1

None

None

The Jugglers MSE 2