!
TSBV Pendragon logo
Competities

TSBV Pendragon / Mannen Senioren Landelijk

001

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 TSBV Pendragon MSE 1 7 14 522 436
2 BV Wyba MSE 1 8 12 598 500
3 Lokomotief MSE 2 8 10 599 574
4 River Trotters MSE 1 8 10 530 497
5 The Black Eagles MSE 1 6 8 457 415
6 CBV Binnenland MSE 1 6 8 414 368
7 Tantalus MSE 1 9 8 665 689
8 BC Vlissingen MSE 1 7 6 478 490
9 B.C. Virtus MSE 1 8 6 549 555
10 BV Squirrels MSE 1 6 4 417 465
11 DAS MSE 1 7 4 475 529
12 EBV Baros MSE 1 6 2 339 402
13 EVBV Octopus MSE 1 8 2 496 619
Vrijdag 26 november
 21:30
21:30
Tantalus MSE 1

73

64

River Trotters MSE 1
Vrijdag 26 november
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 1

94

80

Lokomotief MSE 2
Zaterdag 20 november
 20:30
20:30
BV Wyba MSE 1

89

63

Tantalus MSE 1
Zaterdag 20 november
 19:00
19:00
B.C. Virtus MSE 1

75

69

DAS MSE 1
Zaterdag 20 november
 19:00
19:00
EVBV Octopus MSE 1

69

84

River Trotters MSE 1
Vrijdag 19 november
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 1

82

65

The Black Eagles MSE 1
Zaterdag 13 november
 19:00
19:00
DAS MSE 1

66

85

EVBV Octopus MSE 1
Vrijdag 12 november
 21:30
21:30
Tantalus MSE 1

88

94

Lokomotief MSE 2
Zaterdag 6 november
 19:00
19:00
B.C. Virtus MSE 1

94

73

EBV Baros MSE 1
Zaterdag 6 november
 21:00
21:00
Lokomotief MSE 2

64

59

CBV Binnenland MSE 1
Zaterdag 6 november
 20:00
20:00
BV Squirrels MSE 1

87

59

Tantalus MSE 1
Zaterdag 6 november
 19:00
19:00
River Trotters MSE 1

53

57

DAS MSE 1
Zaterdag 6 november
 18:00
18:00
BV Wyba MSE 1

77

68

The Black Eagles MSE 1
Vrijdag 5 november
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 1

74

67

BC Vlissingen MSE 1
Zondag 31 oktober
 15:00
15:00
BC Vlissingen MSE 1

75

80

BV Wyba MSE 1
Zaterdag 30 oktober
 13:15
13:15
The Black Eagles MSE 1

83

65

Lokomotief MSE 2
Zaterdag 30 oktober
 19:30
19:30
CBV Binnenland MSE 1

81

61

BV Squirrels MSE 1
Zaterdag 30 oktober
 19:00
19:00
DAS MSE 1

89

102

TSBV Pendragon MSE 1
Zaterdag 30 oktober
 16:00
16:00
EBV Baros MSE 1

79

38

EVBV Octopus MSE 1
Vrijdag 29 oktober
 19:30
19:30
Tantalus MSE 1

72

59

B.C. Virtus MSE 1
Zaterdag 23 oktober
 16:00
16:00
EVBV Octopus MSE 1

66

75

Tantalus MSE 1
Zaterdag 23 oktober
 15:00
15:00
River Trotters MSE 1

82

61

EBV Baros MSE 1
Zaterdag 23 oktober
 17:15
17:15
Lokomotief MSE 2

71

80

BC Vlissingen MSE 1
Zaterdag 23 oktober
 18:00
18:00
BV Squirrels MSE 1

82

92

The Black Eagles MSE 1
Zaterdag 23 oktober
 19:00
19:00
B.C. Virtus MSE 1

56

63

CBV Binnenland MSE 1
Vrijdag 22 oktober
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 1

68

60

BV Wyba MSE 1
Zaterdag 9 oktober
 19:00
19:00
DAS MSE 1

81

75

Tantalus MSE 1
Zaterdag 9 oktober
 20:30
20:30
River Trotters MSE 1

70

57

CBV Binnenland MSE 1
Zaterdag 9 oktober
 20:00
20:00
BV Squirrels MSE 1

55

76

BV Wyba MSE 1
Zaterdag 9 oktober
 20:00
20:00
EVBV Octopus MSE 1

63

75

The Black Eagles MSE 1
Zaterdag 9 oktober
 19:00
19:00
B.C. Virtus MSE 1

79

64

BC Vlissingen MSE 1
Zaterdag 2 oktober
 18:30
18:30
The Black Eagles MSE 1

74

46

River Trotters MSE 1
Zaterdag 2 oktober
 20:30
20:30
BV Wyba MSE 1

78

59

B.C. Virtus MSE 1
Zaterdag 2 oktober
 20:00
20:00
CBV Binnenland MSE 1

71

58

DAS MSE 1
Zaterdag 2 oktober
 20:00
20:00
Lokomotief MSE 2

84

53

BV Squirrels MSE 1
Zaterdag 2 oktober
 19:30
19:30
BC Vlissingen MSE 1

73

57

EVBV Octopus MSE 1
Zaterdag 2 oktober
 16:00
16:00
EBV Baros MSE 1

0

20

TSBV Pendragon MSE 1
Zaterdag 25 september
 16:00
16:00
EBV Baros MSE 1

67

85

Tantalus MSE 1
Zaterdag 25 september
 19:00
19:00
River Trotters MSE 1

74

51

BC Vlissingen MSE 1
Zaterdag 25 september
 19:00
19:00
B.C. Virtus MSE 1

54

57

Lokomotief MSE 2
Zaterdag 25 september
 19:00
19:00
EVBV Octopus MSE 1

55

83

BV Wyba MSE 1
Zondag 19 september
 15:30
15:30
Lokomotief MSE 2

84

63

EVBV Octopus MSE 1
Zaterdag 18 september
 19:55
19:55
BV Squirrels MSE 1

79

73

B.C. Virtus MSE 1
Zaterdag 18 september
 19:30
19:30
BC Vlissingen MSE 1

68

55

DAS MSE 1
Zaterdag 18 september
 20:30
20:30
BV Wyba MSE 1

55

57

River Trotters MSE 1
Zaterdag 18 september
 19:30
19:30
CBV Binnenland MSE 1

83

59

EBV Baros MSE 1
Vrijdag 17 september
 20:00
20:00
Tantalus MSE 1

75

82

TSBV Pendragon MSE 1
Zaterdag 26 maart
 19:00
19:00
B.C. Virtus MSE 1

None

None

River Trotters MSE 1
Zaterdag 26 maart
 19:30
19:30
BC Vlissingen MSE 1

None

None

Tantalus MSE 1
Zondag 6 maart
 15:00
15:00
BC Vlissingen MSE 1

None

None

TSBV Pendragon MSE 1
Zaterdag 26 maart
 20:00
20:00
BV Squirrels MSE 1

None

None

DAS MSE 1
Zaterdag 12 maart
 20:00
20:00
BV Squirrels MSE 1

None

None

EBV Baros MSE 1
Zaterdag 26 maart
 20:30
20:30
BV Wyba MSE 1

None

None

EBV Baros MSE 1
Zaterdag 12 maart
 18:00
18:00
BV Wyba MSE 1

None

None

CBV Binnenland MSE 1
Zaterdag 19 maart
 20:00
20:00
CBV Binnenland MSE 1

None

None

BC Vlissingen MSE 1
Zaterdag 5 maart
 18:30
18:30
CBV Binnenland MSE 1

None

None

Lokomotief MSE 2
Zaterdag 19 maart
 19:00
19:00
DAS MSE 1

None

None

B.C. Virtus MSE 1
Zaterdag 5 maart
 19:00
19:00
DAS MSE 1

None

None

River Trotters MSE 1
Zaterdag 19 maart
 16:00
16:00
EBV Baros MSE 1

None

None

Lokomotief MSE 2
Zaterdag 5 maart
 16:00
16:00
EBV Baros MSE 1

None

None

B.C. Virtus MSE 1
Zaterdag 12 maart
 19:00
19:00
EVBV Octopus MSE 1

None

None

DAS MSE 1
Vrijdag 25 maart
 20:00
20:00
Lokomotief MSE 2

None

None

EBV Baros MSE 1
Zaterdag 12 maart
 19:00
19:00
Lokomotief MSE 2

None

None

Tantalus MSE 1
Zaterdag 19 maart
 09:00
09:00
River Trotters MSE 1

None

None

EVBV Octopus MSE 1
Vrijdag 18 maart
 21:30
21:30
Tantalus MSE 1

None

None

BV Wyba MSE 1
Vrijdag 4 maart
 19:30
19:30
Tantalus MSE 1

None

None

BV Squirrels MSE 1
Zaterdag 26 maart
 19:00
19:00
The Black Eagles MSE 1

None

None

CBV Binnenland MSE 1
Zaterdag 19 maart
 19:00
19:00
The Black Eagles MSE 1

None

None

TSBV Pendragon MSE 1
Zaterdag 5 maart
 19:00
19:00
The Black Eagles MSE 1

None

None

BV Wyba MSE 1
Vrijdag 25 maart
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 1

None

None

EVBV Octopus MSE 1
Vrijdag 11 maart
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 1

None

None

River Trotters MSE 1
Zaterdag 26 februari
 19:00
19:00
B.C. Virtus MSE 1

None

None

Tantalus MSE 1
Zaterdag 12 februari
 19:00
19:00
B.C. Virtus MSE 1

None

None

The Black Eagles MSE 1
Zondag 20 februari
 15:00
15:00
BC Vlissingen MSE 1

None

None

Lokomotief MSE 2
Vrijdag 4 februari
 21:00
21:00
BC Vlissingen MSE 1

None

None

B.C. Virtus MSE 1
Zaterdag 26 februari
 20:00
20:00
BV Squirrels MSE 1

None

None

CBV Binnenland MSE 1
Zaterdag 26 februari
 18:00
18:00
BV Wyba MSE 1

None

None

BC Vlissingen MSE 1
Zaterdag 19 februari
 20:30
20:30
BV Wyba MSE 1

None

None

TSBV Pendragon MSE 1
Zondag 6 februari
 15:30
15:30
BV Wyba MSE 1

None

None

BV Squirrels MSE 1
Vrijdag 18 februari
 20:45
20:45
CBV Binnenland MSE 1

None

None

B.C. Virtus MSE 1
Zaterdag 5 februari
 17:45
17:45
CBV Binnenland MSE 1

None

None

River Trotters MSE 1
Zaterdag 12 februari
 19:00
19:00
DAS MSE 1

None

None

EBV Baros MSE 1
Zaterdag 19 februari
 16:00
16:00
EBV Baros MSE 1

None

None

River Trotters MSE 1
Zaterdag 26 februari
 16:00
16:00
EVBV Octopus MSE 1

None

None

EBV Baros MSE 1
Zaterdag 12 februari
 19:00
19:00
EVBV Octopus MSE 1

None

None

CBV Binnenland MSE 1
Zaterdag 26 februari
 18:00
18:00
Lokomotief MSE 2

None

None

The Black Eagles MSE 1
Zaterdag 12 februari
 19:00
19:00
Lokomotief MSE 2

None

None

BV Wyba MSE 1
Zaterdag 5 februari
 18:45
18:45
Lokomotief MSE 2

None

None

TSBV Pendragon MSE 1
Zaterdag 12 februari
 08:30
08:30
River Trotters MSE 1

None

None

Tantalus MSE 1
Vrijdag 18 februari
 21:30
21:30
Tantalus MSE 1

None

None

EVBV Octopus MSE 1
Vrijdag 4 februari
 21:30
21:30
Tantalus MSE 1

None

None

DAS MSE 1
Zaterdag 19 februari
 19:00
19:00
The Black Eagles MSE 1

None

None

BV Squirrels MSE 1
Zaterdag 5 februari
 19:00
19:00
The Black Eagles MSE 1

None

None

EVBV Octopus MSE 1
Vrijdag 25 februari
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 1

None

None

DAS MSE 1
Vrijdag 11 februari
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 1

None

None

BV Squirrels MSE 1
Zaterdag 29 januari
 19:00
19:00
B.C. Virtus MSE 1

None

None

BV Wyba MSE 1
Zaterdag 15 januari
 19:00
19:00
B.C. Virtus MSE 1

None

None

BV Squirrels MSE 1
Vrijdag 21 januari
 21:00
21:00
BC Vlissingen MSE 1

None

None

River Trotters MSE 1
Zondag 9 januari
 15:00
15:00
BC Vlissingen MSE 1

None

None

BV Squirrels MSE 1
Zaterdag 29 januari
 20:00
20:00
BV Squirrels MSE 1

None

None

Lokomotief MSE 2
Zaterdag 22 januari
 08:30
08:30
BV Squirrels MSE 1

None

None

TSBV Pendragon MSE 1
Zaterdag 22 januari
 20:00
20:00
BV Wyba MSE 1

None

None

EVBV Octopus MSE 1
Zaterdag 8 januari
 18:00
18:00
BV Wyba MSE 1

None

None

Lokomotief MSE 2
Zaterdag 29 januari
 19:00
19:00
DAS MSE 1

None

None

CBV Binnenland MSE 1
Zaterdag 15 januari
 19:00
19:00
DAS MSE 1

None

None

BC Vlissingen MSE 1
Zaterdag 15 januari
 16:00
16:00
EBV Baros MSE 1

None

None

CBV Binnenland MSE 1
Zaterdag 29 januari
 19:00
19:00
EVBV Octopus MSE 1

None

None

BC Vlissingen MSE 1
Zaterdag 15 januari
 19:00
19:00
EVBV Octopus MSE 1

None

None

Lokomotief MSE 2
Zaterdag 22 januari
 21:00
21:00
Lokomotief MSE 2

None

None

B.C. Virtus MSE 1
Zaterdag 29 januari
 20:00
20:00
River Trotters MSE 1

None

None

The Black Eagles MSE 1
Zaterdag 15 januari
 20:00
20:00
River Trotters MSE 1

None

None

BV Wyba MSE 1
Vrijdag 21 januari
 21:30
21:30
Tantalus MSE 1

None

None

EBV Baros MSE 1
Zaterdag 22 januari
 19:00
19:00
The Black Eagles MSE 1

None

None

DAS MSE 1
Zaterdag 8 januari
 16:00
16:00
The Black Eagles MSE 1

None

None

B.C. Virtus MSE 1
Vrijdag 28 januari
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 1

None

None

EBV Baros MSE 1
Vrijdag 14 januari
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 1

None

None

Tantalus MSE 1
Zaterdag 18 december
 19:00
19:00
B.C. Virtus MSE 1

None

None

TSBV Pendragon MSE 1
Zaterdag 11 december
 19:00
19:00
B.C. Virtus MSE 1

None

None

EVBV Octopus MSE 1
Zondag 12 december
 15:00
15:00
BC Vlissingen MSE 1

None

None

EBV Baros MSE 1
Zaterdag 18 december
 20:00
20:00
BV Squirrels MSE 1

None

None

BC Vlissingen MSE 1
Zaterdag 11 december
 20:00
20:00
BV Squirrels MSE 1

None

None

River Trotters MSE 1
Zaterdag 18 december
 20:30
20:30
CBV Binnenland MSE 1

None

None

Tantalus MSE 1
Zaterdag 4 december
 20:15
20:15
CBV Binnenland MSE 1

None

None

The Black Eagles MSE 1
Zaterdag 18 december
 19:00
19:00
DAS MSE 1

None

None

BV Wyba MSE 1
Zaterdag 4 december
 19:00
19:00
DAS MSE 1

None

None

BV Squirrels MSE 1
Zaterdag 4 december
 14:00
14:00
EBV Baros MSE 1

None

None

BV Wyba MSE 1
Zaterdag 4 december
 19:00
19:00
EVBV Octopus MSE 1

None

None

TSBV Pendragon MSE 1
Zaterdag 11 december
 19:30
19:30
Lokomotief MSE 2

None

None

DAS MSE 1
Zaterdag 18 december
 17:00
17:00
River Trotters MSE 1

None

None

Lokomotief MSE 2
Zaterdag 4 december
 20:00
20:00
River Trotters MSE 1

None

None

B.C. Virtus MSE 1
Vrijdag 3 december
 19:30
19:30
Tantalus MSE 1

None

None

BC Vlissingen MSE 1
Zaterdag 11 december
 19:00
19:00
The Black Eagles MSE 1

None

None

Tantalus MSE 1
Vrijdag 10 december
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 1

None

None

CBV Binnenland MSE 1
Donderdag 30 juni
 08:30
08:30
BC Vlissingen MSE 1

None

None

CBV Binnenland MSE 1
Donderdag 30 juni
 08:30
08:30
CBV Binnenland MSE 1

None

None

EVBV Octopus MSE 1
Donderdag 30 juni
 08:30
08:30
DAS MSE 1

None

None

The Black Eagles MSE 1
Donderdag 30 juni
 08:30
08:30
EBV Baros MSE 1

None

None

BV Squirrels MSE 1
Donderdag 30 juni
 08:30
08:30
The Black Eagles MSE 1

None

None

BC Vlissingen MSE 1
Zaterdag 16 april
 16:00
16:00
BC Vlissingen MSE 1

None

None

The Black Eagles MSE 1
Zaterdag 9 april
 20:00
20:00
BV Squirrels MSE 1

None

None

EVBV Octopus MSE 1
Zondag 10 april
 15:00
15:00
BV Wyba MSE 1

None

None

DAS MSE 1
Zaterdag 16 april
 18:00
18:00
CBV Binnenland MSE 1

None

None

BV Wyba MSE 1
Zaterdag 2 april
 20:15
20:15
CBV Binnenland MSE 1

None

None

TSBV Pendragon MSE 1
Zaterdag 2 april
 19:00
19:00
DAS MSE 1

None

None

Lokomotief MSE 2
Zaterdag 16 april
 16:00
16:00
EBV Baros MSE 1

None

None

DAS MSE 1
Zaterdag 2 april
 16:00
16:00
EBV Baros MSE 1

None

None

BC Vlissingen MSE 1
Zaterdag 16 april
 16:00
16:00
EVBV Octopus MSE 1

None

None

BV Squirrels MSE 1
Zaterdag 2 april
 19:00
19:00
EVBV Octopus MSE 1

None

None

B.C. Virtus MSE 1
Zaterdag 9 april
 21:00
21:00
Lokomotief MSE 2

None

None

River Trotters MSE 1
Zaterdag 2 april
 08:30
08:30
River Trotters MSE 1

None

None

BV Squirrels MSE 1
Vrijdag 8 april
 21:30
21:30
Tantalus MSE 1

None

None

CBV Binnenland MSE 1
Vrijdag 1 april
 19:30
19:30
Tantalus MSE 1

None

None

The Black Eagles MSE 1
Zaterdag 9 april
 19:00
19:00
The Black Eagles MSE 1

None

None

EBV Baros MSE 1
Vrijdag 8 april
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 1

None

None

B.C. Virtus MSE 1
Maandag 29 november
 20:30
20:30
River Trotters MSE 1

None

None

TSBV Pendragon MSE 1