!
Twente Buzzards logo
Competities

Twente Buzzards / Mannen Senioren Afdeling

001

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 Amical MSE 2 4 8 335 221
2 B.V. Isala MSE 1 5 8 349 298
3 TONEGO'65/ Picker Reds MSE 1 4 6 246 225
4 Risne Stars MSE 1 4 6 237 240
5 The Valley Bucketeers MSE 1 4 4 222 246
6 Twente Buzzards MSE 2 4 4 188 184
7 Uitsmijters MSE 2 3 2 162 173
8 Peatminers MSE 1 4 2 223 266
9 D.B.V. Arriba MSE 2 2 0 119 126
10 Uitsmijters MSE 3 2 0 118 134
11 Kikkers MSE 1 4 0 212 298
Zaterdag 10 oktober
 21:00
21:00
D.B.V. Arriba MSE 2

58

64

B.V. Isala MSE 1
Zaterdag 10 oktober
 19:30
19:30
Kikkers MSE 1

58

86

Risne Stars MSE 1
Zaterdag 10 oktober
 16:30
16:30
Twente Buzzards MSE 2

54

51

TONEGO'65/ Picker Reds MSE 1
Vrijdag 9 oktober
 21:00
21:00
Amical MSE 2

84

56

The Valley Bucketeers MSE 1
Zaterdag 3 oktober
 20:45
20:45
Risne Stars MSE 1

52

90

Amical MSE 2
Zaterdag 3 oktober
 20:30
20:30
The Valley Bucketeers MSE 1

58

53

Twente Buzzards MSE 2
Zaterdag 3 oktober
 16:00
16:00
B.V. Isala MSE 1

88

62

Peatminers MSE 1
Vrijdag 2 oktober
 21:00
21:00
TONEGO'65/ Picker Reds MSE 1

66

50

Uitsmijters MSE 2
Zaterdag 26 september
 19:00
19:00
D.B.V. Arriba MSE 2

61

62

TONEGO'65/ Picker Reds MSE 1
Zaterdag 26 september
 16:15
16:15
Twente Buzzards MSE 2

33

36

Risne Stars MSE 1
Zaterdag 26 september
 15:00
15:00
Uitsmijters MSE 3

62

70

B.V. Isala MSE 1
Zaterdag 26 september
 19:30
19:30
Kikkers MSE 1

43

71

Peatminers MSE 1
Vrijdag 25 september
 20:00
20:00
Uitsmijters MSE 2

53

44

The Valley Bucketeers MSE 1
Zaterdag 19 september
 17:45
17:45
Kikkers MSE 1

49

67

B.V. Isala MSE 1
Zaterdag 19 september
 17:00
17:00
Peatminers MSE 1

51

87

Amical MSE 2
Zaterdag 19 september
 20:45
20:45
Risne Stars MSE 1

63

59

Uitsmijters MSE 2
Zaterdag 12 september
 16:00
16:00
B.V. Isala MSE 1

60

67

TONEGO'65/ Picker Reds MSE 1
Zaterdag 12 september
 15:00
15:00
Uitsmijters MSE 3

56

64

The Valley Bucketeers MSE 1
Zaterdag 12 september
 16:15
16:15
Twente Buzzards MSE 2

48

39

Peatminers MSE 1
Vrijdag 11 september
 21:00
21:00
Amical MSE 2

74

62

Kikkers MSE 1
Vrijdag 13 november
 20:00
20:00
Uitsmijters MSE 3

None

None

Kikkers MSE 1
Vrijdag 13 november
 21:00
21:00
TONEGO'65/ Picker Reds MSE 1

None

None

Peatminers MSE 1
Zaterdag 14 november
 16:00
16:00
B.V. Isala MSE 1

None

None

Risne Stars MSE 1
Zaterdag 14 november
 21:00
21:00
D.B.V. Arriba MSE 2

None

None

Amical MSE 2
Zondag 15 november
 17:00
17:00
Uitsmijters MSE 2

None

None

Twente Buzzards MSE 2
Vrijdag 20 november
 19:15
19:15
Amical MSE 2

None

None

Uitsmijters MSE 2
Zaterdag 21 november
 15:45
15:45
Peatminers MSE 1

None

None

Uitsmijters MSE 3
Zaterdag 21 november
 16:30
16:30
Twente Buzzards MSE 2

None

None

B.V. Isala MSE 1
Zaterdag 21 november
 19:30
19:30
Kikkers MSE 1

None

None

D.B.V. Arriba MSE 2
Zaterdag 21 november
 20:45
20:45
Risne Stars MSE 1

None

None

The Valley Bucketeers MSE 1
Vrijdag 27 november
 21:00
21:00
TONEGO'65/ Picker Reds MSE 1

None

None

Uitsmijters MSE 3
Vrijdag 27 november
 21:00
21:00
D.B.V. Arriba MSE 2

None

None

Peatminers MSE 1
Vrijdag 4 december
 21:00
21:00
Amical MSE 2

None

None

B.V. Isala MSE 1
Vrijdag 11 december
 21:00
21:00
TONEGO'65/ Picker Reds MSE 1

None

None

Risne Stars MSE 1
Zaterdag 12 december
 15:00
15:00
Uitsmijters MSE 2

None

None

Kikkers MSE 1
Zaterdag 12 december
 20:00
20:00
B.V. Isala MSE 1

None

None

The Valley Bucketeers MSE 1
Zaterdag 19 december
 17:45
17:45
Kikkers MSE 1

None

None

Twente Buzzards MSE 2
Zaterdag 19 december
 18:00
18:00
Risne Stars MSE 1

None

None

Uitsmijters MSE 3
Zaterdag 19 december
 18:30
18:30
Peatminers MSE 1

None

None

Uitsmijters MSE 2
Zaterdag 19 december
 20:30
20:30
The Valley Bucketeers MSE 1

None

None

TONEGO'65/ Picker Reds MSE 1
Vrijdag 8 januari
 21:00
21:00
TONEGO'65/ Picker Reds MSE 1

None

None

B.V. Isala MSE 1
Vrijdag 8 januari
 21:00
21:00
The Valley Bucketeers MSE 1

None

None

Uitsmijters MSE 3
Zaterdag 9 januari
 15:30
15:30
Peatminers MSE 1

None

None

Twente Buzzards MSE 2
Zaterdag 9 januari
 18:00
18:00
Risne Stars MSE 1

None

None

D.B.V. Arriba MSE 2
Zaterdag 9 januari
 19:15
19:15
Kikkers MSE 1

None

None

Amical MSE 2
Vrijdag 15 januari
 20:00
20:00
Uitsmijters MSE 3

None

None

TONEGO'65/ Picker Reds MSE 1
Vrijdag 15 januari
 21:00
21:00
Amical MSE 2

None

None

Peatminers MSE 1
Zaterdag 16 januari
 13:00
13:00
D.B.V. Arriba MSE 2

None

None

The Valley Bucketeers MSE 1
Zaterdag 16 januari
 15:00
15:00
Uitsmijters MSE 2

None

None

Risne Stars MSE 1
Zaterdag 16 januari
 16:00
16:00
B.V. Isala MSE 1

None

None

Kikkers MSE 1
Vrijdag 22 januari
 21:00
21:00
TONEGO'65/ Picker Reds MSE 1

None

None

D.B.V. Arriba MSE 2
Zaterdag 23 januari
 17:00
17:00
Peatminers MSE 1

None

None

Kikkers MSE 1
Zaterdag 23 januari
 18:00
18:00
B.V. Isala MSE 1

None

None

Uitsmijters MSE 3
Zaterdag 23 januari
 18:00
18:00
Risne Stars MSE 1

None

None

Twente Buzzards MSE 2
Zaterdag 23 januari
 21:00
21:00
The Valley Bucketeers MSE 1

None

None

Uitsmijters MSE 2
Vrijdag 29 januari
 20:00
20:00
Uitsmijters MSE 2

None

None

TONEGO'65/ Picker Reds MSE 1
Vrijdag 29 januari
 21:00
21:00
Amical MSE 2

None

None

Risne Stars MSE 1
Zaterdag 30 januari
 17:00
17:00
D.B.V. Arriba MSE 2

None

None

Uitsmijters MSE 3
Zaterdag 30 januari
 17:00
17:00
Twente Buzzards MSE 2

None

None

The Valley Bucketeers MSE 1
Zaterdag 30 januari
 18:45
18:45
Peatminers MSE 1

None

None

B.V. Isala MSE 1
Vrijdag 5 februari
 20:00
20:00
Uitsmijters MSE 3

None

None

Uitsmijters MSE 2
Vrijdag 5 februari
 20:30
20:30
The Valley Bucketeers MSE 1

None

None

Amical MSE 2
Vrijdag 5 februari
 21:00
21:00
TONEGO'65/ Picker Reds MSE 1

None

None

Twente Buzzards MSE 2
Zaterdag 6 februari
 16:00
16:00
B.V. Isala MSE 1

None

None

D.B.V. Arriba MSE 2
Zaterdag 6 februari
 19:45
19:45
Risne Stars MSE 1

None

None

Kikkers MSE 1
Zaterdag 13 februari
 17:00
17:00
D.B.V. Arriba MSE 2

None

None

Uitsmijters MSE 2
Zaterdag 13 februari
 18:30
18:30
Peatminers MSE 1

None

None

Risne Stars MSE 1
Zaterdag 13 februari
 19:15
19:15
Kikkers MSE 1

None

None

The Valley Bucketeers MSE 1
Zaterdag 20 februari
 20:30
20:30
The Valley Bucketeers MSE 1

None

None

Peatminers MSE 1
Vrijdag 26 februari
 20:00
20:00
Uitsmijters MSE 2

None

None

D.B.V. Arriba MSE 2
Vrijdag 26 februari
 21:00
21:00
Amical MSE 2

None

None

TONEGO'65/ Picker Reds MSE 1
Zaterdag 27 februari
 16:30
16:30
Twente Buzzards MSE 2

None

None

Uitsmijters MSE 3
Vrijdag 5 maart
 20:00
20:00
Uitsmijters MSE 3

None

None

Amical MSE 2
Vrijdag 5 maart
 21:00
21:00
TONEGO'65/ Picker Reds MSE 1

None

None

Kikkers MSE 1
Zaterdag 6 maart
 18:00
18:00
B.V. Isala MSE 1

None

None

Uitsmijters MSE 2
Zaterdag 6 maart
 21:00
21:00
D.B.V. Arriba MSE 2

None

None

Twente Buzzards MSE 2
Vrijdag 12 maart
 20:30
20:30
Twente Buzzards MSE 2

None

None

Uitsmijters MSE 2
Vrijdag 12 maart
 21:00
21:00
Amical MSE 2

None

None

D.B.V. Arriba MSE 2
Zaterdag 13 maart
 19:00
19:00
Risne Stars MSE 1

None

None

B.V. Isala MSE 1
Zaterdag 13 maart
 19:15
19:15
Peatminers MSE 1

None

None

TONEGO'65/ Picker Reds MSE 1
Zaterdag 13 maart
 21:00
21:00
Kikkers MSE 1

None

None

Uitsmijters MSE 3
Vrijdag 19 maart
 20:00
20:00
Uitsmijters MSE 2

None

None

Amical MSE 2
Zaterdag 20 maart
 15:00
15:00
Uitsmijters MSE 3

None

None

Peatminers MSE 1
Zaterdag 20 maart
 16:00
16:00
B.V. Isala MSE 1

None

None

Twente Buzzards MSE 2
Zaterdag 20 maart
 17:00
17:00
D.B.V. Arriba MSE 2

None

None

Kikkers MSE 1
Zaterdag 20 maart
 20:00
20:00
The Valley Bucketeers MSE 1

None

None

Risne Stars MSE 1
Vrijdag 26 maart
 21:00
21:00
Amical MSE 2

None

None

Twente Buzzards MSE 2
Zaterdag 27 maart
 15:15
15:15
Kikkers MSE 1

None

None

Uitsmijters MSE 2
Zaterdag 27 maart
 19:00
19:00
Peatminers MSE 1

None

None

D.B.V. Arriba MSE 2
Zaterdag 27 maart
 19:00
19:00
Risne Stars MSE 1

None

None

TONEGO'65/ Picker Reds MSE 1
Zaterdag 27 maart
 21:00
21:00
The Valley Bucketeers MSE 1

None

None

B.V. Isala MSE 1
Vrijdag 9 april
 21:00
21:00
TONEGO'65/ Picker Reds MSE 1

None

None

The Valley Bucketeers MSE 1
Zaterdag 10 april
 15:00
15:00
Uitsmijters MSE 2

None

None

Peatminers MSE 1
Zaterdag 10 april
 15:00
15:00
Uitsmijters MSE 3

None

None

Risne Stars MSE 1
Zaterdag 10 april
 16:00
16:00
Twente Buzzards MSE 2

None

None

Kikkers MSE 1
Zaterdag 10 april
 18:00
18:00
B.V. Isala MSE 1

None

None

Amical MSE 2
Woensdag 30 juni
 15:00
15:00
Uitsmijters MSE 3

None

None

D.B.V. Arriba MSE 2
Woensdag 30 juni
 15:00
15:00
Uitsmijters MSE 2

None

None

Uitsmijters MSE 3
Woensdag 30 juni
 15:00
15:00
Uitsmijters MSE 3

None

None

Twente Buzzards MSE 2
Woensdag 30 juni
 15:00
15:00
Uitsmijters MSE 2

None

None

B.V. Isala MSE 1
Woensdag 30 juni
 16:30
16:30
Twente Buzzards MSE 2

None

None

D.B.V. Arriba MSE 2
Woensdag 30 juni
 17:00
17:00
D.B.V. Arriba MSE 2

None

None

Risne Stars MSE 1
Woensdag 30 juni
 17:30
17:30
The Valley Bucketeers MSE 1

None

None

D.B.V. Arriba MSE 2
Woensdag 30 juni
 17:45
17:45
Kikkers MSE 1

None

None

TONEGO'65/ Picker Reds MSE 1
Woensdag 30 juni
 19:15
19:15
Amical MSE 2

None

None

Uitsmijters MSE 3
Woensdag 30 juni
 19:45
19:45
Peatminers MSE 1

None

None

The Valley Bucketeers MSE 1
Woensdag 30 juni
 20:15
20:15
Twente Buzzards MSE 2

None

None

Amical MSE 2
Woensdag 30 juni
 20:30
20:30
The Valley Bucketeers MSE 1

None

None

Kikkers MSE 1
Woensdag 30 juni
 20:45
20:45
Risne Stars MSE 1

None

None

Peatminers MSE 1
Woensdag 30 juni
 21:00
21:00
TONEGO'65/ Picker Reds MSE 1

None

None

Amical MSE 2