!
Twente Buzzards logo
Competities

Twente Buzzards / Vrouwen Senioren Afdeling

002

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 Uitsmijters VSE 3 5 10 282 184
2 Pluto VSE 2 5 10 295 218
3 Peatminers VSE 1 4 6 205 195
4 Hanze Stars VSE 1 5 4 208 235
5 Twente Buzzards VSE 2 5 4 198 233
6 Rebound '73 VSE 1 4 2 161 191
7 BV Orca's VSE 3 5 2 193 229
8 Arnhem Eagles VSE 1 5 0 219 276
Zaterdag 10 oktober
 19:00
19:00
Rebound '73 VSE 1

43

70

Pluto VSE 2
Zaterdag 10 oktober
 16:00
16:00
BV Orca's VSE 3

43

44

Hanze Stars VSE 1
Zaterdag 10 oktober
 15:00
15:00
Uitsmijters VSE 3

41

36

Twente Buzzards VSE 2
Zaterdag 10 oktober
 12:30
12:30
Arnhem Eagles VSE 1

54

61

Peatminers VSE 1
Zaterdag 3 oktober
 16:15
16:15
Hanze Stars VSE 1

42

73

Uitsmijters VSE 3
Zaterdag 3 oktober
 15:15
15:15
Pluto VSE 2

67

49

Arnhem Eagles VSE 1
Zaterdag 3 oktober
 15:00
15:00
Twente Buzzards VSE 2

53

50

Rebound '73 VSE 1
Vrijdag 2 oktober
 19:30
19:30
Peatminers VSE 1

45

37

BV Orca's VSE 3
Zaterdag 26 september
 20:00
20:00
Rebound '73 VSE 1

40

32

Hanze Stars VSE 1
Zaterdag 26 september
 16:00
16:00
BV Orca's VSE 3

38

37

Arnhem Eagles VSE 1
Zaterdag 26 september
 15:00
15:00
Uitsmijters VSE 3

62

44

Peatminers VSE 1
Zaterdag 26 september
 14:15
14:15
Twente Buzzards VSE 2

45

55

Pluto VSE 2
Zaterdag 19 september
 17:00
17:00
Arnhem Eagles VSE 1

31

55

Uitsmijters VSE 3
Zaterdag 19 september
 15:15
15:15
Pluto VSE 2

48

33

BV Orca's VSE 3
Zaterdag 19 september
 15:15
15:15
Hanze Stars VSE 1

59

28

Twente Buzzards VSE 2
Zaterdag 12 september
 20:00
20:00
Rebound '73 VSE 1

28

36

Twente Buzzards VSE 2
Zaterdag 12 september
 18:00
18:00
BV Orca's VSE 3

42

55

Peatminers VSE 1
Zaterdag 12 september
 15:00
15:00
Uitsmijters VSE 3

51

31

Hanze Stars VSE 1
Zaterdag 12 september
 12:30
12:30
Arnhem Eagles VSE 1

48

55

Pluto VSE 2
Zaterdag 14 november
 13:30
13:30
Hanze Stars VSE 1

None

None

Pluto VSE 2
Zaterdag 14 november
 15:00
15:00
Uitsmijters VSE 3

None

None

BV Orca's VSE 3
Zaterdag 14 november
 18:15
18:15
Twente Buzzards VSE 2

None

None

Peatminers VSE 1
Zaterdag 14 november
 20:30
20:30
Rebound '73 VSE 1

None

None

Arnhem Eagles VSE 1
Vrijdag 20 november
 19:00
19:00
Peatminers VSE 1

None

None

Pluto VSE 2
Zaterdag 21 november
 12:30
12:30
Arnhem Eagles VSE 1

None

None

Hanze Stars VSE 1
Zaterdag 21 november
 15:00
15:00
Uitsmijters VSE 3

None

None

Rebound '73 VSE 1
Zaterdag 21 november
 19:00
19:00
BV Orca's VSE 3

None

None

Twente Buzzards VSE 2
Vrijdag 11 december
 20:45
20:45
BV Orca's VSE 3

None

None

Uitsmijters VSE 3
Zaterdag 12 december
 13:15
13:15
Pluto VSE 2

None

None

Hanze Stars VSE 1
Zaterdag 12 december
 20:00
20:00
Rebound '73 VSE 1

None

None

Arnhem Eagles VSE 1
Vrijdag 18 december
 20:45
20:45
Peatminers VSE 1

None

None

Arnhem Eagles VSE 1
Zaterdag 19 december
 12:30
12:30
Hanze Stars VSE 1

None

None

BV Orca's VSE 3
Zaterdag 19 december
 15:00
15:00
Pluto VSE 2

None

None

Rebound '73 VSE 1
Zaterdag 19 december
 18:30
18:30
Twente Buzzards VSE 2

None

None

Uitsmijters VSE 3
Zaterdag 16 januari
 14:30
14:30
Twente Buzzards VSE 2

None

None

Hanze Stars VSE 1
Zaterdag 16 januari
 15:00
15:00
Uitsmijters VSE 3

None

None

Arnhem Eagles VSE 1
Zaterdag 16 januari
 19:00
19:00
BV Orca's VSE 3

None

None

Pluto VSE 2
Zaterdag 16 januari
 21:00
21:00
Rebound '73 VSE 1

None

None

Peatminers VSE 1
Vrijdag 22 januari
 20:45
20:45
Peatminers VSE 1

None

None

Uitsmijters VSE 3
Zaterdag 23 januari
 12:15
12:15
Arnhem Eagles VSE 1

None

None

BV Orca's VSE 3
Zaterdag 23 januari
 15:30
15:30
Pluto VSE 2

None

None

Twente Buzzards VSE 2
Zaterdag 23 januari
 16:15
16:15
Hanze Stars VSE 1

None

None

Rebound '73 VSE 1
Zaterdag 30 januari
 12:45
12:45
Arnhem Eagles VSE 1

None

None

Pluto VSE 2
Zaterdag 30 januari
 19:00
19:00
BV Orca's VSE 3

None

None

Peatminers VSE 1
Zaterdag 30 januari
 20:00
20:00
Rebound '73 VSE 1

None

None

Twente Buzzards VSE 2
Zondag 31 januari
 15:00
15:00
Uitsmijters VSE 3

None

None

Hanze Stars VSE 1
Zaterdag 6 februari
 14:00
14:00
Twente Buzzards VSE 2

None

None

Uitsmijters VSE 3
Zaterdag 6 februari
 15:30
15:30
Pluto VSE 2

None

None

Rebound '73 VSE 1
Zaterdag 6 februari
 15:45
15:45
Peatminers VSE 1

None

None

Arnhem Eagles VSE 1
Zaterdag 6 februari
 16:15
16:15
Hanze Stars VSE 1

None

None

BV Orca's VSE 3
Vrijdag 12 februari
 20:45
20:45
Peatminers VSE 1

None

None

Pluto VSE 2
Vrijdag 26 februari
 20:45
20:45
BV Orca's VSE 3

None

None

Twente Buzzards VSE 2
Zaterdag 27 februari
 12:15
12:15
Arnhem Eagles VSE 1

None

None

Hanze Stars VSE 1
Zaterdag 27 februari
 15:00
15:00
Uitsmijters VSE 3

None

None

Rebound '73 VSE 1
Vrijdag 5 maart
 20:30
20:30
Twente Buzzards VSE 2

None

None

Arnhem Eagles VSE 1
Zaterdag 6 maart
 16:15
16:15
Hanze Stars VSE 1

None

None

Peatminers VSE 1
Zaterdag 6 maart
 17:45
17:45
Pluto VSE 2

None

None

Uitsmijters VSE 3
Zaterdag 6 maart
 20:00
20:00
Rebound '73 VSE 1

None

None

BV Orca's VSE 3
Vrijdag 12 maart
 20:45
20:45
Peatminers VSE 1

None

None

Twente Buzzards VSE 2
Zaterdag 13 maart
 12:15
12:15
Arnhem Eagles VSE 1

None

None

Rebound '73 VSE 1
Zaterdag 13 maart
 17:30
17:30
Pluto VSE 2

None

None

Hanze Stars VSE 1
Zaterdag 13 maart
 19:00
19:00
BV Orca's VSE 3

None

None

Uitsmijters VSE 3
Vrijdag 19 maart
 20:30
20:30
Twente Buzzards VSE 2

None

None

Hanze Stars VSE 1
Zaterdag 20 maart
 15:00
15:00
Uitsmijters VSE 3

None

None

Arnhem Eagles VSE 1
Zaterdag 20 maart
 19:00
19:00
BV Orca's VSE 3

None

None

Pluto VSE 2
Zaterdag 20 maart
 20:00
20:00
Rebound '73 VSE 1

None

None

Peatminers VSE 1
Vrijdag 26 maart
 20:45
20:45
Peatminers VSE 1

None

None

Uitsmijters VSE 3
Zaterdag 27 maart
 15:30
15:30
Pluto VSE 2

None

None

Twente Buzzards VSE 2
Zaterdag 27 maart
 16:15
16:15
Hanze Stars VSE 1

None

None

Rebound '73 VSE 1
Zaterdag 27 maart
 18:15
18:15
Arnhem Eagles VSE 1

None

None

BV Orca's VSE 3
Zaterdag 10 april
 14:00
14:00
Twente Buzzards VSE 2

None

None

Arnhem Eagles VSE 1
Zaterdag 10 april
 15:00
15:00
Uitsmijters VSE 3

None

None

Pluto VSE 2
Zaterdag 10 april
 16:15
16:15
Hanze Stars VSE 1

None

None

Peatminers VSE 1
Zaterdag 10 april
 20:00
20:00
Rebound '73 VSE 1

None

None

BV Orca's VSE 3
Woensdag 30 juni
 12:30
12:30
Arnhem Eagles VSE 1

None

None

Twente Buzzards VSE 2
Woensdag 30 juni
 14:30
14:30
Hanze Stars VSE 1

None

None

Arnhem Eagles VSE 1
Woensdag 30 juni
 16:30
16:30
Pluto VSE 2

None

None

Peatminers VSE 1
Woensdag 30 juni
 17:00
17:00
Twente Buzzards VSE 2

None

None

BV Orca's VSE 3
Woensdag 30 juni
 18:15
18:15
Pluto VSE 2

None

None

Uitsmijters VSE 3
Woensdag 30 juni
 19:00
19:00
BV Orca's VSE 3

None

None

Rebound '73 VSE 1
Woensdag 30 juni
 19:00
19:00
Peatminers VSE 1

None

None

Hanze Stars VSE 1
Woensdag 30 juni
 20:00
20:00
Rebound '73 VSE 1

None

None

Uitsmijters VSE 3
Woensdag 30 juni
 20:30
20:30
Twente Buzzards VSE 2

None

None

Peatminers VSE 1
Woensdag 30 juni
 20:45
20:45
Peatminers VSE 1

None

None

Rebound '73 VSE 1