!
Twente Buzzards logo
Competities

Twente Buzzards / Mannen Senioren Afdeling

001

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 S.V.Z.W. MSE 1 5 10 456 247
2 The Valley Bucketeers MSE 2 5 10 394 243
3 Olstars MSE 1 4 7 229 174
4 SV Twello MSE 1 4 6 217 181
5 BV Second Dribble MSE 1 5 5 307 247
6 Risne Stars MSE 2 4 4 230 219
7 Amical MSE 3 5 4 250 232
8 D.B.V. Arriba MSE 3 3 2 143 212
9 B.V. Isala MSE 2 3 2 118 196
10 S.V.Z.W. MSE 2 3 0 130 261
11 Twente Buzzards MSE 3 4 0 147 227
12 Amical MSE 4 5 0 213 395
Zaterdag 10 oktober
 14:45
14:45
SV Twello MSE 1

64

41

S.V.Z.W. MSE 2
Zaterdag 10 oktober
 18:30
18:30
The Valley Bucketeers MSE 2

98

47

Amical MSE 4
Zaterdag 10 oktober
 17:15
17:15
S.V.Z.W. MSE 1

100

52

B.V. Isala MSE 2
Zaterdag 10 oktober
 17:00
17:00
D.B.V. Arriba MSE 3

50

69

Risne Stars MSE 2
Zaterdag 10 oktober
 16:15
16:15
Olstars MSE 1

48

48

BV Second Dribble MSE 1
Vrijdag 9 oktober
 21:00
21:00
Amical MSE 3

34

31

Twente Buzzards MSE 3
Zaterdag 3 oktober
 17:00
17:00
Twente Buzzards MSE 3

35

56

SV Twello MSE 1
Zaterdag 3 oktober
 19:00
19:00
BV Second Dribble MSE 1

56

65

The Valley Bucketeers MSE 2
Zaterdag 3 oktober
 19:00
19:00
Risne Stars MSE 2

56

65

S.V.Z.W. MSE 1
Zaterdag 3 oktober
 18:00
18:00
B.V. Isala MSE 2

22

58

Amical MSE 3
Vrijdag 2 oktober
 19:15
19:15
Amical MSE 4

58

66

D.B.V. Arriba MSE 3
Zaterdag 26 september
 14:45
14:45
SV Twello MSE 1

54

50

Amical MSE 3
Zaterdag 26 september
 15:00
15:00
D.B.V. Arriba MSE 3

27

85

BV Second Dribble MSE 1
Zaterdag 26 september
 18:30
18:30
The Valley Bucketeers MSE 2

95

34

S.V.Z.W. MSE 2
Zaterdag 26 september
 17:15
17:15
S.V.Z.W. MSE 1

119

30

Amical MSE 4
Zaterdag 26 september
 16:15
16:15
Olstars MSE 1

67

33

Twente Buzzards MSE 3
Zaterdag 19 september
 19:00
19:00
BV Second Dribble MSE 1

54

70

S.V.Z.W. MSE 1
Zaterdag 19 september
 16:30
16:30
Twente Buzzards MSE 3

48

70

The Valley Bucketeers MSE 2
Vrijdag 18 september
 21:00
21:00
Amical MSE 3

50

59

Olstars MSE 1
Vrijdag 18 september
 19:15
19:15
Amical MSE 4

40

68

Risne Stars MSE 2
Zaterdag 12 september
 18:30
18:30
The Valley Bucketeers MSE 2

66

58

Amical MSE 3
Zaterdag 12 september
 16:15
16:15
Olstars MSE 1

55

43

SV Twello MSE 1
Zaterdag 12 september
 18:00
18:00
B.V. Isala MSE 2

44

38

Amical MSE 4
Zaterdag 12 september
 18:00
18:00
Risne Stars MSE 2

37

64

BV Second Dribble MSE 1
Zaterdag 12 september
 17:15
17:15
S.V.Z.W. MSE 1

102

55

S.V.Z.W. MSE 2
Zaterdag 14 november
 15:00
15:00
D.B.V. Arriba MSE 3

None

None

The Valley Bucketeers MSE 2
Zaterdag 14 november
 18:00
18:00
B.V. Isala MSE 2

None

None

S.V.Z.W. MSE 2
Zaterdag 14 november
 18:00
18:00
Risne Stars MSE 2

None

None

SV Twello MSE 1
Zaterdag 14 november
 19:00
19:00
BV Second Dribble MSE 1

None

None

Twente Buzzards MSE 3
Vrijdag 20 november
 19:00
19:00
The Valley Bucketeers MSE 2

None

None

B.V. Isala MSE 2
Zaterdag 21 november
 14:30
14:30
Twente Buzzards MSE 3

None

None

Amical MSE 4
Zaterdag 21 november
 14:45
14:45
SV Twello MSE 1

None

None

S.V.Z.W. MSE 1
Zaterdag 21 november
 16:30
16:30
Olstars MSE 1

None

None

D.B.V. Arriba MSE 3
Zaterdag 21 november
 18:15
18:15
S.V.Z.W. MSE 2

None

None

BV Second Dribble MSE 1
Vrijdag 4 december
 19:15
19:15
Amical MSE 3

None

None

D.B.V. Arriba MSE 3
Vrijdag 4 december
 20:30
20:30
Twente Buzzards MSE 3

None

None

BV Second Dribble MSE 1
Vrijdag 4 december
 21:00
21:00
Amical MSE 4

None

None

S.V.Z.W. MSE 2
Zaterdag 12 december
 16:00
16:00
B.V. Isala MSE 2

None

None

BV Second Dribble MSE 1
Zaterdag 12 december
 17:15
17:15
S.V.Z.W. MSE 1

None

None

Amical MSE 3
Zaterdag 12 december
 18:00
18:00
Risne Stars MSE 2

None

None

Twente Buzzards MSE 3
Zaterdag 12 december
 21:00
21:00
The Valley Bucketeers MSE 2

None

None

Olstars MSE 1
Zaterdag 19 december
 14:45
14:45
SV Twello MSE 1

None

None

The Valley Bucketeers MSE 2
Zaterdag 19 december
 16:15
16:15
Olstars MSE 1

None

None

B.V. Isala MSE 2
Zaterdag 19 december
 18:30
18:30
Twente Buzzards MSE 3

None

None

S.V.Z.W. MSE 1
Zaterdag 19 december
 19:00
19:00
BV Second Dribble MSE 1

None

None

Amical MSE 4
Vrijdag 8 januari
 21:00
21:00
Amical MSE 3

None

None

The Valley Bucketeers MSE 2
Vrijdag 8 januari
 21:00
21:00
Amical MSE 4

None

None

B.V. Isala MSE 2
Zaterdag 9 januari
 13:00
13:00
SV Twello MSE 1

None

None

Olstars MSE 1
Zaterdag 9 januari
 19:00
19:00
BV Second Dribble MSE 1

None

None

Risne Stars MSE 2
Maandag 11 januari
 19:00
19:00
S.V.Z.W. MSE 2

None

None

S.V.Z.W. MSE 1
Zaterdag 16 januari
 14:30
14:30
Olstars MSE 1

None

None

Amical MSE 3
Zaterdag 16 januari
 15:00
15:00
D.B.V. Arriba MSE 3

None

None

S.V.Z.W. MSE 2
Zaterdag 16 januari
 18:00
18:00
B.V. Isala MSE 2

None

None

SV Twello MSE 1
Zaterdag 16 januari
 18:45
18:45
S.V.Z.W. MSE 1

None

None

BV Second Dribble MSE 1
Zaterdag 16 januari
 19:00
19:00
Risne Stars MSE 2

None

None

Amical MSE 4
Zaterdag 16 januari
 21:00
21:00
The Valley Bucketeers MSE 2

None

None

Twente Buzzards MSE 3
Vrijdag 22 januari
 21:00
21:00
Amical MSE 3

None

None

SV Twello MSE 1
Vrijdag 22 januari
 21:00
21:00
Amical MSE 4

None

None

S.V.Z.W. MSE 1
Zaterdag 23 januari
 15:00
15:00
Twente Buzzards MSE 3

None

None

Olstars MSE 1
Zaterdag 23 januari
 16:00
16:00
B.V. Isala MSE 2

None

None

Risne Stars MSE 2
Zaterdag 23 januari
 19:00
19:00
BV Second Dribble MSE 1

None

None

D.B.V. Arriba MSE 3
Maandag 25 januari
 19:00
19:00
S.V.Z.W. MSE 2

None

None

The Valley Bucketeers MSE 2
Vrijdag 29 januari
 18:30
18:30
The Valley Bucketeers MSE 2

None

None

BV Second Dribble MSE 1
Vrijdag 29 januari
 21:00
21:00
Amical MSE 3

None

None

B.V. Isala MSE 2
Zaterdag 30 januari
 13:00
13:00
SV Twello MSE 1

None

None

Twente Buzzards MSE 3
Zaterdag 30 januari
 14:30
14:30
Olstars MSE 1

None

None

S.V.Z.W. MSE 2
Zaterdag 30 januari
 15:00
15:00
D.B.V. Arriba MSE 3

None

None

Amical MSE 4
Zaterdag 30 januari
 18:00
18:00
S.V.Z.W. MSE 1

None

None

Risne Stars MSE 2
Vrijdag 5 februari
 21:00
21:00
Amical MSE 4

None

None

The Valley Bucketeers MSE 2
Zaterdag 6 februari
 14:00
14:00
Twente Buzzards MSE 3

None

None

Amical MSE 3
Zaterdag 6 februari
 18:00
18:00
B.V. Isala MSE 2

None

None

S.V.Z.W. MSE 1
Zaterdag 6 februari
 18:00
18:00
Risne Stars MSE 2

None

None

D.B.V. Arriba MSE 3
Zaterdag 6 februari
 19:00
19:00
BV Second Dribble MSE 1

None

None

Olstars MSE 1
Zaterdag 13 februari
 18:15
18:15
S.V.Z.W. MSE 2

None

None

Olstars MSE 1
Zaterdag 13 februari
 21:00
21:00
D.B.V. Arriba MSE 3

None

None

S.V.Z.W. MSE 1
Zaterdag 20 februari
 17:00
17:00
S.V.Z.W. MSE 2

None

None

SV Twello MSE 1
Zaterdag 20 februari
 18:00
18:00
Risne Stars MSE 2

None

None

B.V. Isala MSE 2
Vrijdag 26 februari
 21:00
21:00
Amical MSE 3

None

None

S.V.Z.W. MSE 2
Zaterdag 27 februari
 13:00
13:00
SV Twello MSE 1

None

None

BV Second Dribble MSE 1
Zaterdag 27 februari
 14:30
14:30
Twente Buzzards MSE 3

None

None

B.V. Isala MSE 2
Zaterdag 27 februari
 14:30
14:30
Olstars MSE 1

None

None

Amical MSE 4
Zaterdag 27 februari
 20:30
20:30
The Valley Bucketeers MSE 2

None

None

Risne Stars MSE 2
Vrijdag 5 maart
 21:00
21:00
Amical MSE 4

None

None

SV Twello MSE 1
Zaterdag 6 maart
 16:00
16:00
B.V. Isala MSE 2

None

None

D.B.V. Arriba MSE 3
Zaterdag 6 maart
 18:00
18:00
Risne Stars MSE 2

None

None

Olstars MSE 1
Zaterdag 6 maart
 19:00
19:00
BV Second Dribble MSE 1

None

None

Amical MSE 3
Zaterdag 6 maart
 19:15
19:15
S.V.Z.W. MSE 1

None

None

The Valley Bucketeers MSE 2
Zaterdag 6 maart
 21:15
21:15
S.V.Z.W. MSE 2

None

None

Twente Buzzards MSE 3
Vrijdag 12 maart
 18:30
18:30
The Valley Bucketeers MSE 2

None

None

D.B.V. Arriba MSE 3
Vrijdag 12 maart
 21:00
21:00
Amical MSE 3

None

None

Amical MSE 4
Zaterdag 13 maart
 13:00
13:00
SV Twello MSE 1

None

None

Risne Stars MSE 2
Zaterdag 13 maart
 14:30
14:30
Olstars MSE 1

None

None

S.V.Z.W. MSE 1
Zaterdag 13 maart
 17:15
17:15
S.V.Z.W. MSE 2

None

None

B.V. Isala MSE 2
Vrijdag 19 maart
 21:00
21:00
Amical MSE 4

None

None

Twente Buzzards MSE 3
Zaterdag 20 maart
 15:00
15:00
D.B.V. Arriba MSE 3

None

None

Olstars MSE 1
Zaterdag 20 maart
 18:00
18:00
B.V. Isala MSE 2

None

None

The Valley Bucketeers MSE 2
Zaterdag 20 maart
 18:00
18:00
Risne Stars MSE 2

None

None

Amical MSE 3
Zaterdag 20 maart
 19:00
19:00
BV Second Dribble MSE 1

None

None

S.V.Z.W. MSE 2
Vrijdag 26 maart
 21:00
21:00
Amical MSE 3

None

None

S.V.Z.W. MSE 1
Zaterdag 27 maart
 13:00
13:00
SV Twello MSE 1

None

None

D.B.V. Arriba MSE 3
Zaterdag 27 maart
 14:00
14:00
Twente Buzzards MSE 3

None

None

Risne Stars MSE 2
Zaterdag 27 maart
 16:15
16:15
Olstars MSE 1

None

None

The Valley Bucketeers MSE 2
Zaterdag 27 maart
 19:00
19:00
BV Second Dribble MSE 1

None

None

B.V. Isala MSE 2
Zaterdag 3 april
 13:00
13:00
D.B.V. Arriba MSE 3

None

None

SV Twello MSE 1
Zaterdag 3 april
 17:00
17:00
S.V.Z.W. MSE 2

None

None

Amical MSE 4
Zaterdag 3 april
 19:00
19:00
S.V.Z.W. MSE 1

None

None

SV Twello MSE 1
Vrijdag 9 april
 21:00
21:00
Amical MSE 4

None

None

BV Second Dribble MSE 1
Zaterdag 10 april
 15:00
15:00
D.B.V. Arriba MSE 3

None

None

Amical MSE 3
Zaterdag 10 april
 16:00
16:00
B.V. Isala MSE 2

None

None

Olstars MSE 1
Zaterdag 10 april
 17:15
17:15
S.V.Z.W. MSE 1

None

None

Twente Buzzards MSE 3
Zaterdag 10 april
 19:00
19:00
The Valley Bucketeers MSE 2

None

None

SV Twello MSE 1
Zaterdag 10 april
 19:00
19:00
Risne Stars MSE 2

None

None

S.V.Z.W. MSE 2
Vrijdag 16 april
 20:30
20:30
Twente Buzzards MSE 3

None

None

D.B.V. Arriba MSE 3
Woensdag 30 juni
 13:00
13:00
SV Twello MSE 1

None

None

B.V. Isala MSE 2
Woensdag 30 juni
 13:00
13:00
SV Twello MSE 1

None

None

Amical MSE 4
Woensdag 30 juni
 14:30
14:30
Twente Buzzards MSE 3

None

None

S.V.Z.W. MSE 2
Woensdag 30 juni
 15:50
15:50
Olstars MSE 1

None

None

Risne Stars MSE 2
Woensdag 30 juni
 17:00
17:00
D.B.V. Arriba MSE 3

None

None

B.V. Isala MSE 2
Woensdag 30 juni
 17:15
17:15
S.V.Z.W. MSE 2

None

None

D.B.V. Arriba MSE 3
Woensdag 30 juni
 17:15
17:15
S.V.Z.W. MSE 1

None

None

D.B.V. Arriba MSE 3
Woensdag 30 juni
 17:15
17:15
S.V.Z.W. MSE 1

None

None

Olstars MSE 1
Woensdag 30 juni
 18:00
18:00
B.V. Isala MSE 2

None

None

Twente Buzzards MSE 3
Woensdag 30 juni
 18:00
18:00
Risne Stars MSE 2

None

None

The Valley Bucketeers MSE 2
Woensdag 30 juni
 19:00
19:00
BV Second Dribble MSE 1

None

None

SV Twello MSE 1
Woensdag 30 juni
 19:00
19:00
The Valley Bucketeers MSE 2

None

None

S.V.Z.W. MSE 1
Woensdag 30 juni
 19:15
19:15
S.V.Z.W. MSE 2

None

None

Amical MSE 3
Woensdag 30 juni
 19:15
19:15
Amical MSE 3

None

None

Risne Stars MSE 2
Woensdag 30 juni
 19:15
19:15
S.V.Z.W. MSE 2

None

None

Risne Stars MSE 2
Woensdag 30 juni
 21:00
21:00
D.B.V. Arriba MSE 3

None

None

Twente Buzzards MSE 3
Woensdag 30 juni
 21:00
21:00
Amical MSE 4

None

None

Olstars MSE 1
Woensdag 30 juni
 21:00
21:00
Amical MSE 3

None

None

BV Second Dribble MSE 1
Woensdag 30 juni
 21:00
21:00
Amical MSE 4

None

None

Amical MSE 3