!
Twente Buzzards logo
Competities

Twente Buzzards / Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie

015

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 The Valley Bucketeers X12 1 5 8 258 156
2 Peatminers X12 2 (VR) 3 6 166 16
3 Uitsmijters X12 1 3 6 153 46
4 The Jugglers X12 4 5 4 175 162
5 Amical X12 2 3 2 74 102
6 Kikkers X12 1 3 2 95 127
7 Twente Buzzards X12 2 3 2 61 126
8 Risne Stars X12 2 4 2 93 200
9 BV Second Dribble X12 2 3 0 29 169
Zaterdag 10 oktober
 16:00
16:00
Kikkers X12 1

59

32

The Jugglers X12 4
Zaterdag 10 oktober
 09:00
09:00
BV Second Dribble X12 2

3

53

Uitsmijters X12 1
Vrijdag 9 oktober
 19:00
19:00
Risne Stars X12 2

29

57

The Valley Bucketeers X12 1
Zaterdag 3 oktober
 13:30
13:30
Uitsmijters X12 1

46

8

Amical X12 2
Zaterdag 3 oktober
 10:30
10:30
The Jugglers X12 4

65

27

Risne Stars X12 2
Zaterdag 3 oktober
 09:00
09:00
The Valley Bucketeers X12 1

54

24

Twente Buzzards X12 2
Zaterdag 26 september
 16:00
16:00
Kikkers X12 1

10

60

Peatminers X12 2 (VR)
Zaterdag 26 september
 12:30
12:30
Twente Buzzards X12 2

33

18

The Jugglers X12 4
Zaterdag 26 september
 11:00
11:00
BV Second Dribble X12 2

18

68

The Valley Bucketeers X12 1
Zaterdag 19 september
 17:00
17:00
Peatminers X12 2 (VR)

52

2

Risne Stars X12 2
Zaterdag 19 september
 14:30
14:30
The Jugglers X12 4

48

8

BV Second Dribble X12 2
Zaterdag 19 september
 09:30
09:30
The Valley Bucketeers X12 1

44

31

Amical X12 2
Zaterdag 12 september
 12:30
12:30
Twente Buzzards X12 2

4

54

Peatminers X12 2 (VR)
Zaterdag 12 september
 11:00
11:00
Uitsmijters X12 1

54

35

The Valley Bucketeers X12 1
Vrijdag 11 september
 19:15
19:15
Amical X12 2

35

12

The Jugglers X12 4
Vrijdag 11 september
 19:00
19:00
Risne Stars X12 2

35

26

Kikkers X12 1
Vrijdag 13 november
 19:15
19:15
Amical X12 2

None

None

Risne Stars X12 2
Zaterdag 14 november
 09:00
09:00
BV Second Dribble X12 2

None

None

Twente Buzzards X12 2
Zondag 15 november
 13:30
13:30
Uitsmijters X12 1

None

None

Kikkers X12 1
Vrijdag 20 november
 19:00
19:00
Risne Stars X12 2

None

None

BV Second Dribble X12 2
Vrijdag 20 november
 19:00
19:00
Peatminers X12 2 (VR)

None

None

Uitsmijters X12 1
Zaterdag 21 november
 12:30
12:30
The Jugglers X12 4

None

None

The Valley Bucketeers X12 1
Zaterdag 21 november
 14:15
14:15
Kikkers X12 1

None

None

Amical X12 2
Vrijdag 11 december
 19:15
19:15
Amical X12 2

None

None

Peatminers X12 2 (VR)
Zaterdag 12 december
 09:00
09:00
BV Second Dribble X12 2

None

None

Kikkers X12 1
Zaterdag 19 december
 12:30
12:30
The Jugglers X12 4

None

None

Uitsmijters X12 1
Zaterdag 19 december
 15:15
15:15
Peatminers X12 2 (VR)

None

None

BV Second Dribble X12 2
Zaterdag 19 december
 16:00
16:00
Kikkers X12 1

None

None

Twente Buzzards X12 2
Donderdag 31 december
 09:00
09:00
The Valley Bucketeers X12 1

None

None

Kikkers X12 1
Donderdag 31 december
 11:00
11:00
Uitsmijters X12 1

None

None

Twente Buzzards X12 2
Donderdag 31 december
 12:30
12:30
Twente Buzzards X12 2

None

None

Amical X12 2
Donderdag 31 december
 12:30
12:30
Twente Buzzards X12 2

None

None

Risne Stars X12 2
Donderdag 31 december
 13:00
13:00
Peatminers X12 2 (VR)

None

None

The Valley Bucketeers X12 1
Donderdag 31 december
 14:30
14:30
The Jugglers X12 4

None

None

Peatminers X12 2 (VR)
Donderdag 31 december
 19:00
19:00
Risne Stars X12 2

None

None

Uitsmijters X12 1
Donderdag 31 december
 19:15
19:15
Amical X12 2

None

None

BV Second Dribble X12 2