U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

1e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


zaterdag 24 november 2018Locatie
14:30Punch MSE 3MSV Basketbal MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
18:15BV Squirrels MSE 1Green Eagles MSE 1Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrij
 
zaterdag 1 december 2018Locatie
16:15CBV Binnenland MSE 3Cady '73 MSE 1De Driesprong, Barendrecht
19:00MSV Basketbal MSE 1BV Squirrels MSE 1Sportpark Duinwetering, Noordwijk zh
20:00Hurricanes MSE 1Punch MSE 3Den Oert, Spijkenisse
 
zaterdag 8 december 2018Locatie
17:00CBV Binnenland MSE 3River Trotters MSE 2De Driesprong, Barendrecht
18:15BV Squirrels MSE 1Hurricanes MSE 1Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrij
20:00Cady '73 MSE 1Punch MSE 3Sporthal De Lijster, Capelle aan den ijssel
 
zaterdag 15 december 2018Locatie
13:00River Trotters MSE 2Cady '73 MSE 1De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
21:15Green Eagles MSE 1CBV Binnenland MSE 3Wethouder Smithal, Maassluis
 
maandag 31 december 2018Locatie
14:30Punch MSE 3River Trotters MSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
 
zaterdag 12 januari 2019Locatie
14:30Punch MSE 3Cady '73 MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
21:00Green Eagles MSE 1River Trotters MSE 2Wethouder Smithal, Maassluis
21:00MSV Basketbal MSE 1CBV Binnenland MSE 3Sportpark Duinwetering, Noordwijk zh
 
zaterdag 19 januari 2019Locatie
08:30BV Squirrels MSE 1Punch MSE 3Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrij
13:00River Trotters MSE 2MSV Basketbal MSE 1De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
15:45CBV Binnenland MSE 3Hurricanes MSE 1De Driesprong, Barendrecht
20:00Cady '73 MSE 1Green Eagles MSE 1Sporthal De Lijster, Capelle aan den ijssel
 
zaterdag 26 januari 2019Locatie
08:30MSV Basketbal MSE 1Green Eagles MSE 1Sportpark Duinwetering, Noordwijk zh
18:00Cady '73 MSE 1BV Squirrels MSE 1Sporthal De Lijster, Capelle aan den ijssel
20:00Hurricanes MSE 1River Trotters MSE 2Den Oert, Spijkenisse
 
zaterdag 2 februari 2019Locatie
08:30MSV Basketbal MSE 1Cady '73 MSE 1Sportpark Duinwetering, Noordwijk zh
21:00Green Eagles MSE 1Hurricanes MSE 1Wethouder Smithal, Maassluis
 
zaterdag 9 februari 2019Locatie
14:30Punch MSE 3CBV Binnenland MSE 3Sportcentr.TU Delft, Delft
20:00Hurricanes MSE 1MSV Basketbal MSE 1Den Oert, Spijkenisse
 
zaterdag 9 maart 2019Locatie
15:15CBV Binnenland MSE 3BV Squirrels MSE 1De Driesprong, Barendrecht
18:00River Trotters MSE 2Punch MSE 3De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
19:30Hurricanes MSE 1Cady '73 MSE 1Den Oert, Spijkenisse
 
zaterdag 16 maart 2019Locatie
08:30BV Squirrels MSE 1River Trotters MSE 2Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrij
14:30Punch MSE 3Green Eagles MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
 
zaterdag 23 maart 2019Locatie
08:30MSV Basketbal MSE 1Punch MSE 3Sportpark Duinwetering, Noordwijk zh
21:00Green Eagles MSE 1BV Squirrels MSE 1Wethouder Smithal, Maassluis
 
zaterdag 30 maart 2019Locatie
08:30BV Squirrels MSE 1MSV Basketbal MSE 1Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrij
12:30Punch MSE 3Hurricanes MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
20:00Cady '73 MSE 1CBV Binnenland MSE 3Sporthal De Lijster, Capelle aan den ijssel
 
zaterdag 6 april 2019Locatie
18:00River Trotters MSE 2CBV Binnenland MSE 3De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
19:30Hurricanes MSE 1BV Squirrels MSE 1Den Oert, Spijkenisse
 
zaterdag 13 april 2019Locatie
17:00CBV Binnenland MSE 3Green Eagles MSE 1De Driesprong, Barendrecht
20:00Cady '73 MSE 1River Trotters MSE 2Sporthal De Lijster, Capelle aan den ijssel

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF