U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

4e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule B


zaterdag 19 januari 2019Locatie
13:00River Trotters MSE 4Rotterdam Basketbal MSE 2De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
15:15Sparta Go MSE 1S.B.U. MSE 5Sporthal De Gooye, Dirksland
16:00EBV Baros MSE 6Rotterdam-Zuid MSE 2 *Woudestein, Rotterdam
16:30BV Squirrels MSE 2Punch MSE 7Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrij
17:45CBV Binnenland MSE 5Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 3De Driesprong, Barendrecht
18:15Waterdragers MSE 1Hurricanes MSE 3Parkzoomhal, Nieuwerkerk ad ijssel
18:30D.B.V. Rowic MSE 4EBV Baros MSE 7 *Sportboulevard, Dordrecht
 
vrijdag 25 januari 2019Locatie
19:15EBV Baros MSE 7 *River Trotters MSE 4Woudestein, Rotterdam
 
zaterdag 26 januari 2019Locatie
08:30Rotterdam-Zuid MSE 2 *Punch MSE 7De Enk, Rotterdam
09:00Rotterdam Basketbal MSE 2CBV Binnenland MSE 5Alexanderhal, Rotterdam
12:30Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 3Sparta Go MSE 1Develhal, Zwijndrecht
18:15BV Squirrels MSE 2D.B.V. Rowic MSE 4Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrij
 
zondag 27 januari 2019Locatie
15:00Hurricanes MSE 3EBV Baros MSE 6Den Oert, Spijkenisse
 
vrijdag 1 februari 2019Locatie
21:00EBV Baros MSE 6S.B.U. MSE 5Woudestein, Rotterdam
 
zaterdag 2 februari 2019Locatie
11:15River Trotters MSE 4BV Squirrels MSE 2De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
12:30Punch MSE 7D.B.V. Rowic MSE 4Sportcentr.TU Delft, Delft
15:15Sparta Go MSE 1Rotterdam Basketbal MSE 2Sporthal De Gooye, Dirksland
16:00CBV Binnenland MSE 5EBV Baros MSE 7 *De Driesprong, Barendrecht
16:15Waterdragers MSE 1Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 3Parkzoomhal, Nieuwerkerk ad ijssel
20:00Rotterdam-Zuid MSE 2 *Hurricanes MSE 3De Enk, Rotterdam
 
zaterdag 9 februari 2019Locatie
12:30Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 3EBV Baros MSE 6Develhal, Zwijndrecht
18:15BV Squirrels MSE 2CBV Binnenland MSE 5Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrij
20:30D.B.V. Rowic MSE 4River Trotters MSE 4Sportboulevard, Dordrecht
 
zondag 10 februari 2019Locatie
13:00Rotterdam-Zuid MSE 2 *EBV Baros MSE 7 *De Enk, Rotterdam
14:00Hurricanes MSE 3Punch MSE 7Den Oert, Spijkenisse
 
vrijdag 15 februari 2019Locatie
19:15EBV Baros MSE 6Rotterdam Basketbal MSE 2Woudestein, Rotterdam
 
zaterdag 16 februari 2019Locatie
08:30Punch MSE 7River Trotters MSE 4Sportcentr.TU Delft, Delft
16:00Hurricanes MSE 3S.B.U. MSE 5Den Oert, Spijkenisse
17:30CBV Binnenland MSE 5D.B.V. Rowic MSE 4De Driesprong, Barendrecht
18:15Waterdragers MSE 1EBV Baros MSE 7 *Parkzoomhal, Nieuwerkerk ad ijssel
19:15Rotterdam-Zuid MSE 2 *Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 3De Enk, Rotterdam
 
vrijdag 22 februari 2019Locatie
19:15EBV Baros MSE 6Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 3Woudestein, Rotterdam
19:15EBV Baros MSE 7 *Waterdragers MSE 1Woudestein, Rotterdam
 
zaterdag 23 februari 2019Locatie
13:15Sparta Go MSE 1BV Squirrels MSE 2Sporthal De Gooye, Dirksland
 
zondag 24 februari 2019Locatie
13:00S.B.U. MSE 5Hurricanes MSE 3Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
vrijdag 1 maart 2019Locatie
21:00EBV Baros MSE 6BV Squirrels MSE 2Woudestein, Rotterdam
 
zaterdag 2 maart 2019Locatie
16:30D.B.V. Rowic MSE 4Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 3Sportboulevard, Dordrecht
 
zondag 3 maart 2019Locatie
14:30Punch MSE 7Rotterdam Basketbal MSE 2Sportcentr.TU Delft, Delft
 
vrijdag 8 maart 2019Locatie
21:00EBV Baros MSE 7 *EBV Baros MSE 6Woudestein, Rotterdam
21:00Rotterdam Basketbal MSE 2Rotterdam-Zuid MSE 2 *Alexanderhal, Rotterdam
 
zaterdag 9 maart 2019Locatie
16:00River Trotters MSE 4CBV Binnenland MSE 5De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
16:45BV Squirrels MSE 2Waterdragers MSE 1Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrij
18:00Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 3Hurricanes MSE 3De Sophiahal, Hendrik-ido-ambacht
18:30D.B.V. Rowic MSE 4Sparta Go MSE 1Sportboulevard, Dordrecht
 
vrijdag 15 maart 2019Locatie
18:30S.B.U. MSE 5Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 3Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 16 maart 2019Locatie
14:30Punch MSE 7CBV Binnenland MSE 5Sportcentr.TU Delft, Delft
15:15Sparta Go MSE 1River Trotters MSE 4Sporthal De Gooye, Dirksland
16:00Hurricanes MSE 3Rotterdam Basketbal MSE 2Den Oert, Spijkenisse
16:00Waterdragers MSE 1D.B.V. Rowic MSE 4Parkzoomhal, Nieuwerkerk ad ijssel
 
vrijdag 22 maart 2019Locatie
20:00Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 3Punch MSE 7Develhal, Zwijndrecht
21:00EBV Baros MSE 7 *Hurricanes MSE 3Woudestein, Rotterdam
21:00Rotterdam Basketbal MSE 2S.B.U. MSE 5Alexanderhal, Rotterdam
 
zaterdag 23 maart 2019Locatie
16:00River Trotters MSE 4Waterdragers MSE 1De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
16:15CBV Binnenland MSE 5Sparta Go MSE 1De Driesprong, Barendrecht
18:15BV Squirrels MSE 2Rotterdam-Zuid MSE 2 *Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrij
18:30D.B.V. Rowic MSE 4EBV Baros MSE 6Sportboulevard, Dordrecht
 
vrijdag 29 maart 2019Locatie
19:15EBV Baros MSE 6River Trotters MSE 4Woudestein, Rotterdam
20:30S.B.U. MSE 5EBV Baros MSE 7 *Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 30 maart 2019Locatie
14:15Waterdragers MSE 1CBV Binnenland MSE 5Parkzoomhal, Nieuwerkerk ad ijssel
14:30Punch MSE 7Sparta Go MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
15:00Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 3Rotterdam Basketbal MSE 2De Sophiahal, Hendrik-ido-ambacht
15:00Hurricanes MSE 3BV Squirrels MSE 2Den Oert, Spijkenisse
20:00Rotterdam-Zuid MSE 2 *D.B.V. Rowic MSE 4De Enk, Rotterdam
 
vrijdag 5 april 2019Locatie
21:00EBV Baros MSE 7 *Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 3Woudestein, Rotterdam
21:00Rotterdam Basketbal MSE 2Punch MSE 7Alexanderhal, Rotterdam
 
zaterdag 6 april 2019Locatie
11:00Sparta Go MSE 1Waterdragers MSE 1Sporthal De Gooye, Dirksland
14:00River Trotters MSE 4Rotterdam-Zuid MSE 2 *De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
17:45CBV Binnenland MSE 5EBV Baros MSE 6De Driesprong, Barendrecht
20:00BV Squirrels MSE 2S.B.U. MSE 5Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrij
 
zaterdag 13 april 2019Locatie
13:30EBV Baros MSE 6Sparta Go MSE 1Topsportcentrum, Rotterdam
14:30Punch MSE 7Waterdragers MSE 1Sportcentr.TU Delft, Delft
17:00EBV Baros MSE 7 *Rotterdam Basketbal MSE 2Topsportcentrum, Rotterdam
17:00Rotterdam-Zuid MSE 2 *CBV Binnenland MSE 5De Enk, Rotterdam
18:00Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 3BV Squirrels MSE 2De Sophiahal, Hendrik-ido-ambacht
 
zondag 14 april 2019Locatie
11:00S.B.U. MSE 5D.B.V. Rowic MSE 4Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
woensdag 17 april 2019Locatie
20:00Hurricanes MSE 3River Trotters MSE 4Den Oert, Spijkenisse
 
vrijdag 19 april 2019Locatie
19:15EBV Baros MSE 7 *Sparta Go MSE 1Woudestein, Rotterdam
 
zaterdag 20 april 2019Locatie
11:00S.B.U. MSE 5River Trotters MSE 4Sportcentrum Olympos, Utrecht
16:30Punch MSE 7EBV Baros MSE 7 *Sportcentr.TU Delft, Delft
18:30D.B.V. Rowic MSE 4Hurricanes MSE 3Sportboulevard, Dordrecht
 
vrijdag 26 april 2019Locatie
21:00Rotterdam Basketbal MSE 2D.B.V. Rowic MSE 4Alexanderhal, Rotterdam
 
vrijdag 3 mei 2019Locatie
20:15River Trotters MSE 4Hurricanes MSE 3De Wielewaal, Hardinxveld-giessendam
 
zaterdag 4 mei 2019Locatie
13:00S.B.U. MSE 5Sparta Go MSE 1Sportcentrum Olympos, Utrecht
 
zaterdag 11 mei 2019Locatie
15:00S.B.U. MSE 5Punch MSE 7Sportcentrum Olympos, Utrecht
16:00Hurricanes MSE 3CBV Binnenland MSE 5Den Oert, Spijkenisse
 
vrijdag 17 mei 2019Locatie
21:00Rotterdam Basketbal MSE 2Waterdragers MSE 1Alexanderhal, Rotterdam
 
zondag 30 juni 2019Locatie
12:30EBV Baros MSE 7 *S.B.U. MSE 5Woudestein, Rotterdam

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF