U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

3e Klasse - Mannen U22 Afdeling 2e Helft Competitie - Poule A


zaterdag 19 januari 2019Locatie
14:30DBV Rowic M22 2 *JUMP M22 1 (VR)Sportboulevard, Dordrecht
 
zondag 20 januari 2019Locatie
14:00Hurricanes M22 1BV Squirrels M22 1Den Oert, Spijkenisse
 
zaterdag 26 januari 2019Locatie
16:00JUMP M22 1 (VR)Hurricanes M22 1Optisport De Regenboog, Noordwijkerhout
18:30DBV Rowic M22 2 *Dunkinn M22 1 (VR)Sportboulevard, Dordrecht
21:00B.O.B. M22 1BV Squirrels M22 1Sporthal Carla de Liefde, Oud-beijerland
 
zaterdag 2 februari 2019Locatie
19:45Dunkinn M22 1 (VR)B.O.B. M22 1Tweesprong, Roelofarendsveen
 
zaterdag 9 februari 2019Locatie
14:15JUMP M22 1 (VR)Dunkinn M22 1 (VR)De Schelft, Noordwijkerhout
16:30BV Squirrels M22 1DBV Rowic M22 2 *Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrij
21:00B.O.B. M22 1Hurricanes M22 1Sporthal Carla de Liefde, Oud-beijerland
 
zaterdag 23 februari 2019Locatie
16:30DBV Rowic M22 2 *B.O.B. M22 1Sportboulevard, Dordrecht
 
zaterdag 9 maart 2019Locatie
14:45BV Squirrels M22 1Dunkinn M22 1 (VR)Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrij
15:45B.O.B. M22 1JUMP M22 1 (VR)Sporthal Carla de Liefde, Oud-beijerland
 
zondag 10 maart 2019Locatie
14:00Hurricanes M22 1DBV Rowic M22 2 *Den Oert, Spijkenisse
 
zaterdag 16 maart 2019Locatie
14:15JUMP M22 1 (VR)BV Squirrels M22 1De Schelft, Noordwijkerhout
19:15Dunkinn M22 1 (VR)Hurricanes M22 1Tweesprong, Roelofarendsveen
 
zaterdag 23 maart 2019Locatie
16:15BV Squirrels M22 1B.O.B. M22 1Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrij
19:15Dunkinn M22 1 (VR)DBV Rowic M22 2 *Tweesprong, Roelofarendsveen
 
zondag 24 maart 2019Locatie
12:00Hurricanes M22 1JUMP M22 1 (VR)Den Oert, Spijkenisse
 
zaterdag 30 maart 2019Locatie
14:15JUMP M22 1 (VR)B.O.B. M22 1De Schelft, Noordwijkerhout
16:30DBV Rowic M22 2 *Hurricanes M22 1Sportboulevard, Dordrecht
19:15Dunkinn M22 1 (VR)BV Squirrels M22 1Tweesprong, Roelofarendsveen
 
zaterdag 6 april 2019Locatie
15:45B.O.B. M22 1Dunkinn M22 1 (VR)Sporthal Carla de Liefde, Oud-beijerland
16:00JUMP M22 1 (VR)DBV Rowic M22 2 *De Schelft, Noordwijkerhout
18:15BV Squirrels M22 1Hurricanes M22 1Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrij
 
zaterdag 13 april 2019Locatie
09:30Hurricanes M22 1B.O.B. M22 1Den Oert, Spijkenisse
14:30DBV Rowic M22 2 *BV Squirrels M22 1Sportboulevard, Dordrecht
19:15Dunkinn M22 1 (VR)JUMP M22 1 (VR)Tweesprong, Roelofarendsveen

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF