U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

3e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule B


zaterdag 24 februari 2018Locatie
14:00Blauw-Wit MSE 2Smokkelhoek MSE 1In de Roos, Roosendaal
 
zaterdag 3 maart 2018Locatie
14:00E.L.B.C. MSE 1EBBC MSE 2Trivium, Etten-leur
17:45ABC Basketball MSE 1 *Scheldesport Basketball MSE 1D'Alburcht, Wijk en aalburg
19:15Blauw-Wit MSE 2TSBV Pendragon MSE 3 *In de Roos, Roosendaal
 
zondag 4 maart 2018Locatie
14:30Tenderfeet MSE 1Blauw-Wit MSE 2De Zaert, Heeswijk-dinther
 
vrijdag 9 maart 2018Locatie
19:00TSBV Pendragon MSE 3 *Smokkelhoek MSE 1Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 10 maart 2018Locatie
14:30Agathos MSE 2Tenderfeet MSE 1Sporthal Dongemond, Raamsdonksveer
16:30BBF MIGLIORE MSE 2Barons MSE 3 **Margriethal, Rijen
18:00EBBC MSE 2ABC Basketball MSE 1 *Sporthal Zuid, 's-hertogenbosch
 
zaterdag 17 maart 2018Locatie
15:15Barons MSE 3 **EBBC MSE 2De Doelen, Breda
17:45ABC Basketball MSE 1 *E.L.B.C. MSE 1D'Alburcht, Wijk en aalburg
18:15Blauw-Wit MSE 2Agathos MSE 2In de Roos, Roosendaal
20:30Smokkelhoek MSE 1BBF MIGLIORE MSE 2't Groenewoud, Kapelle
 
zondag 18 maart 2018Locatie
11:45Tenderfeet MSE 1TSBV Pendragon MSE 3 *De Zaert, Heeswijk-dinther
 
zaterdag 24 maart 2018Locatie
14:30Agathos MSE 2Scheldesport Basketball MSE 1Sporthal Dongemond, Raamsdonksveer
16:00BBF MIGLIORE MSE 2TSBV Pendragon MSE 3 *Margriethal, Rijen
18:00EBBC MSE 2Smokkelhoek MSE 1Sporthal Zuid, 's-hertogenbosch
18:45Blauw-Wit MSE 2Tenderfeet MSE 1In de Roos, Roosendaal
 
zaterdag 31 maart 2018Locatie
14:00E.L.B.C. MSE 1Scheldesport Basketball MSE 1Trivium, Etten-leur
20:30Smokkelhoek MSE 1Blauw-Wit MSE 2't Groenewoud, Kapelle
 
vrijdag 6 april 2018Locatie
21:00TSBV Pendragon MSE 3 *EBBC MSE 2Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 7 april 2018Locatie
17:45ABC Basketball MSE 1 *Agathos MSE 2D'Alburcht, Wijk en aalburg
18:15Scheldesport Basketball MSE 1Blauw-Wit MSE 2Vliegende Vaart, Terneuzen
20:30Smokkelhoek MSE 1E.L.B.C. MSE 1't Groenewoud, Kapelle
 
zondag 8 april 2018Locatie
10:00Tenderfeet MSE 1BBF MIGLIORE MSE 2De Zaert, Heeswijk-dinther
 
zaterdag 14 april 2018Locatie
12:45Agathos MSE 2Barons MSE 3 **Sporthal Dongemond, Raamsdonksveer
14:00E.L.B.C. MSE 1TSBV Pendragon MSE 3 *Trivium, Etten-leur
17:30Blauw-Wit MSE 2ABC Basketball MSE 1 *In de Roos, Roosendaal
18:00EBBC MSE 2BBF MIGLIORE MSE 2Sporthal Zuid, 's-hertogenbosch
18:15Scheldesport Basketball MSE 1Tenderfeet MSE 1Vliegende Vaart, Terneuzen
 
zaterdag 21 april 2018Locatie
15:15Barons MSE 3 **Blauw-Wit MSE 2De Doelen, Breda
16:00BBF MIGLIORE MSE 2E.L.B.C. MSE 1Margriethal, Rijen
20:30Smokkelhoek MSE 1Agathos MSE 2't Groenewoud, Kapelle
 
zondag 22 april 2018Locatie
11:45Tenderfeet MSE 1EBBC MSE 2De Zaert, Heeswijk-dinther
 
zaterdag 12 mei 2018Locatie
14:00E.L.B.C. MSE 1Barons MSE 3 **Trivium, Etten-leur
 
zaterdag 30 juni 2018Locatie
09:00Agathos MSE 2EBBC MSE 2Sporthal Dongemond, Raamsdonksveer

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF