U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

3e Klasse - Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie - Poule A


zaterdag 19 januari 2019Locatie
09:30DAS X12 2Jump X12 1Sporthal Piet Vink, 's-gravenhage
13:15Lokomotief X12 2BV Squirrels X12 1 *Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
zaterdag 26 januari 2019Locatie
14:15Jump X12 1Solar systemen-Grasshoppers X12 2Optisport De Regenboog, Noordwijkerhout
16:30BV Squirrels X12 1 *BV Leiderdorp X12 1 (VR)Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrij
 
zaterdag 2 februari 2019Locatie
13:15BV Leiderdorp X12 1 (VR)Solar systemen-Grasshoppers X12 2De Bloemerd, Leiderdorp
13:30Lokomotief X12 2DAS X12 2Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
zaterdag 9 februari 2019Locatie
09:30Solar systemen-Grasshoppers X12 2Lokomotief X12 2Cleyn Duin, Katwijk zh
13:00BV Squirrels X12 1 *DAS X12 2Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrij
16:00Jump X12 1BV Leiderdorp X12 1 (VR)De Schelft, Noordwijkerhout
 
zaterdag 9 maart 2019Locatie
09:30Solar systemen-Grasshoppers X12 2DAS X12 2Cleyn Duin, Katwijk zh
13:15BV Leiderdorp X12 1 (VR)Lokomotief X12 2De Bloemerd, Leiderdorp
14:15Jump X12 1BV Squirrels X12 1 *De Schelft, Noordwijkerhout
 
zaterdag 16 maart 2019Locatie
11:00DAS X12 2BV Leiderdorp X12 1 (VR)Sporthal Piet Vink, 's-gravenhage
11:15BV Squirrels X12 1 *Solar systemen-Grasshoppers X12 2Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrij
12:00Lokomotief X12 2Jump X12 1Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
zaterdag 23 maart 2019Locatie
11:00DAS X12 2Lokomotief X12 2Sporthal Piet Vink, 's-gravenhage
11:15Solar systemen-Grasshoppers X12 2Jump X12 1Cleyn Duin, Katwijk zh
 
zondag 24 maart 2019Locatie
12:30BV Leiderdorp X12 1 (VR)BV Squirrels X12 1 *De Bloemerd, Leiderdorp
 
zaterdag 30 maart 2019Locatie
09:30DAS X12 2Solar systemen-Grasshoppers X12 2Sporthal Piet Vink, 's-gravenhage
11:15BV Squirrels X12 1 *Jump X12 1Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrij
12:00Lokomotief X12 2BV Leiderdorp X12 1 (VR)Van Zweedenhal, Rijswijk zh
 
zaterdag 6 april 2019Locatie
09:30Solar systemen-Grasshoppers X12 2BV Leiderdorp X12 1 (VR)Cleyn Duin, Katwijk zh
13:00BV Squirrels X12 1 *Lokomotief X12 2Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrij
14:15Jump X12 1DAS X12 2De Schelft, Noordwijkerhout
 
zaterdag 13 april 2019Locatie
09:30DAS X12 2BV Squirrels X12 1 *Sporthal Piet Vink, 's-gravenhage
12:00Lokomotief X12 2Solar systemen-Grasshoppers X12 2Van Zweedenhal, Rijswijk zh
13:15BV Leiderdorp X12 1 (VR)Jump X12 1De Bloemerd, Leiderdorp

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF