U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

5e Klasse - Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie - Poule B


zaterdag 19 januari 2019Locatie
10:00CBV Binnenland X12 2Hurricanes X12 2De Driesprong, Barendrecht
12:00Klipperstars X12 2BV Juventus X12 2 *Klipper De, Nieuw-lekkerland
14:45BV Squirrels X12 3Divine X12 2Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrij
 
zaterdag 26 januari 2019Locatie
09:00Divine X12 2BV Juventus X12 2 *Sporthal Oostervant, Rotterdam
10:30Hurricanes X12 2Klipperstars X12 2Den Oert, Spijkenisse
13:00CBV Binnenland X12 2BV Squirrels X12 3De Driesprong, Barendrecht
 
zaterdag 9 februari 2019Locatie
09:30BV Juventus X12 2 *CBV Binnenland X12 2Oost Sporthal, Schiedam
10:00Divine X12 2Klipperstars X12 2Sporthal Oostervant, Rotterdam
 
zondag 10 februari 2019Locatie
12:00Hurricanes X12 2BV Squirrels X12 3Den Oert, Spijkenisse
 
zaterdag 9 maart 2019Locatie
09:00Klipperstars X12 2CBV Binnenland X12 2Klipper De, Nieuw-lekkerland
11:00Divine X12 2Hurricanes X12 2Sporthal Oostervant, Rotterdam
 
zondag 10 maart 2019Locatie
12:00BV Juventus X12 2 *BV Squirrels X12 3Oost Sporthal, Schiedam
 
zaterdag 16 maart 2019Locatie
10:00CBV Binnenland X12 2Divine X12 2De Driesprong, Barendrecht
12:00Hurricanes X12 2BV Juventus X12 2 *Den Oert, Spijkenisse
13:00BV Squirrels X12 3Klipperstars X12 2Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrij
 
zaterdag 23 maart 2019Locatie
10:30Klipperstars X12 2Hurricanes X12 2Klipper De, Nieuw-lekkerland
12:45BV Squirrels X12 3CBV Binnenland X12 2Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrij
16:30BV Juventus X12 2 *Divine X12 2Oost Sporthal, Schiedam
 
zaterdag 30 maart 2019Locatie
13:00BV Squirrels X12 3BV Juventus X12 2 *Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrij
15:00Hurricanes X12 2Divine X12 2Den Oert, Spijkenisse
16:00CBV Binnenland X12 2Klipperstars X12 2De Driesprong, Barendrecht
 
zaterdag 6 april 2019Locatie
09:00Divine X12 2BV Squirrels X12 3Sporthal Oostervant, Rotterdam
09:30BV Juventus X12 2 *Klipperstars X12 2Oost Sporthal, Schiedam
14:30Hurricanes X12 2CBV Binnenland X12 2Den Oert, Spijkenisse
 
zaterdag 13 april 2019Locatie
09:00Klipperstars X12 2Divine X12 2Klipper De, Nieuw-lekkerland
13:00BV Squirrels X12 3Hurricanes X12 2Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrij
15:00CBV Binnenland X12 2BV Juventus X12 2 *De Driesprong, Barendrecht

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF