U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

1e Klasse - Vrouwen Senioren Afdeling - Poule A


zaterdag 24 februari 2018Locatie
20:45Den Dungk VSE 1 *BC Bladel VSE 1De Misse, Den dungen
 
zondag 25 februari 2018Locatie
10:30Vido VSE 1WBB Giants VSE 1Den Ekkerman, Veldhoven
13:30Tracks Parkstad VSE 1Tantalus VSE 1In de Biessen, Hoensbroek
 
vrijdag 2 maart 2018Locatie
19:00TSBV Pendragon VSE 2Tantalus VSE 1Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 3 maart 2018Locatie
16:00Tracks Parkstad VSE 1Den Dungk VSE 1 *In de Biessen, Hoensbroek
 
vrijdag 9 maart 2018Locatie
21:30Tantalus VSE 1Vido VSE 1TH Sportcentrum, Eindhoven
 
zondag 11 maart 2018Locatie
12:15Oirschot VSE 1Springfield VSE 2sportcentrum De Kemmer, Oirschot
12:30JRC VSE 1TSBV Pendragon VSE 2De Braken, Boxtel
14:45BC Bladel VSE 1WBB Giants VSE 1Sporthal X-Sport, Bladel
 
vrijdag 16 maart 2018Locatie
21:00TSBV Pendragon VSE 2Oirschot VSE 1Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 17 maart 2018Locatie
16:00Attacus VSE 1Tracks Parkstad VSE 1Zwijsen, Veghel
19:15Springfield VSE 2BC Bladel VSE 1De Run, Berlicum nb
 
zondag 18 maart 2018Locatie
10:15Vido VSE 1JRC VSE 1Den Ekkerman, Veldhoven
18:00Den Dungk VSE 1 *Tantalus VSE 1De Misse, Den dungen
 
vrijdag 23 maart 2018Locatie
19:30Tantalus VSE 1Attacus VSE 1TH Sportcentrum, Eindhoven
 
zaterdag 24 maart 2018Locatie
16:30BC Bladel VSE 1TSBV Pendragon VSE 2Sporthal X-Sport, Bladel
 
zondag 25 maart 2018Locatie
11:00JRC VSE 1Den Dungk VSE 1 *De Braken, Boxtel
12:15Oirschot VSE 1Vido VSE 1sportcentrum De Kemmer, Oirschot
19:00Springfield VSE 2WBB Giants VSE 1De Run, Berlicum nb
 
vrijdag 6 april 2018Locatie
19:00TSBV Pendragon VSE 2Springfield VSE 2Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 7 april 2018Locatie
10:15Vido VSE 1BC Bladel VSE 1Den Ekkerman, Veldhoven
16:00Attacus VSE 1JRC VSE 1Zwijsen, Veghel
 
zondag 8 april 2018Locatie
13:15WBB Giants VSE 1Tracks Parkstad VSE 1Tuinwijk, Bergen op zoom
14:15Den Dungk VSE 1 *Oirschot VSE 1De Misse, Den dungen
 
vrijdag 13 april 2018Locatie
19:30Tantalus VSE 1Tracks Parkstad VSE 1TH Sportcentrum, Eindhoven
21:00TSBV Pendragon VSE 2WBB Giants VSE 1Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 14 april 2018Locatie
16:30BC Bladel VSE 1Den Dungk VSE 1 *Sporthal X-Sport, Bladel
19:15Springfield VSE 2Vido VSE 1De Run, Berlicum nb
 
zondag 15 april 2018Locatie
12:15Oirschot VSE 1Attacus VSE 1sportcentrum De Kemmer, Oirschot
 
zaterdag 21 april 2018Locatie
16:00Attacus VSE 1BC Bladel VSE 1Zwijsen, Veghel
20:00WBB Giants VSE 1Tantalus VSE 1Tuinwijk, Bergen op zoom
 
zondag 22 april 2018Locatie
10:15Vido VSE 1TSBV Pendragon VSE 2Den Ekkerman, Veldhoven
14:15Den Dungk VSE 1 *Springfield VSE 2De Misse, Den dungen
14:30Tracks Parkstad VSE 1JRC VSE 1In de Biessen, Hoensbroek

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF