U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

1e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


vrijdag 23 november 2018Locatie
21:30Tantalus MSE 2Springfield MSE 1TH Sportcentrum, Eindhoven
 
zaterdag 24 november 2018Locatie
15:00Tracks Parkstad MSE 1B.C. Waldric MSE 1In de Biessen, Hoensbroek
16:30Agathos MSE 1TSBV Pendragon MSE 2Sporthal Dongemond, Raamsdonksveer
20:45Akros MSE 1B.C. Virtus MSE 2't Hoogkoor, Boxmeer
 
zondag 25 november 2018Locatie
16:30Vlijmscherp SVH MSE 1Attacus MSE 2De Kubus, Heusden gem heusden
20:00Den Dungk MSE 2Valkenswaard Falcons MSE 1De Misse, Den dungen
 
vrijdag 30 november 2018Locatie
21:00TSBV Pendragon MSE 2Den Dungk MSE 2Studentensporthal KUB, Tilburg
21:15Springfield MSE 1Tracks Parkstad MSE 1De Run, Berlicum nb
 
zaterdag 1 december 2018Locatie
16:15B.C. Virtus MSE 2Tantalus MSE 2De Crosser, Werkendam
18:00Attacus MSE 2Agathos MSE 1Zwijsen, Veghel
20:15Valkenswaard Falcons MSE 1Akros MSE 1Amundsenhal, Valkenswaard
20:30B.C. Waldric MSE 1Vlijmscherp SVH MSE 1't Rondeel, Woudrichem
 
vrijdag 7 december 2018Locatie
19:00TSBV Pendragon MSE 2Attacus MSE 2Studentensporthal KUB, Tilburg
19:30Tantalus MSE 2Valkenswaard Falcons MSE 1TH Sportcentrum, Eindhoven
 
zaterdag 8 december 2018Locatie
16:30Agathos MSE 1B.C. Waldric MSE 1Sporthal Dongemond, Raamsdonksveer
16:30Tracks Parkstad MSE 1B.C. Virtus MSE 2In de Biessen, Hoensbroek
20:00Vlijmscherp SVH MSE 1Springfield MSE 1Die Heygrave, Vlijmen
 
zondag 9 december 2018Locatie
15:45Den Dungk MSE 2Akros MSE 1De Misse, Den dungen
 
vrijdag 14 december 2018Locatie
21:15Springfield MSE 1Agathos MSE 1De Run, Berlicum nb
 
zaterdag 15 december 2018Locatie
16:00Attacus MSE 2Den Dungk MSE 2Zwijsen, Veghel
16:15B.C. Virtus MSE 2Vlijmscherp SVH MSE 1De Crosser, Werkendam
18:45Valkenswaard Falcons MSE 1Tracks Parkstad MSE 1Amundsenhal, Valkenswaard
20:30B.C. Waldric MSE 1TSBV Pendragon MSE 2't Rondeel, Woudrichem
20:45Akros MSE 1Tantalus MSE 2't Hoogkoor, Boxmeer
 
zaterdag 5 januari 2019Locatie
19:15Den Dungk MSE 2B.C. Waldric MSE 1De Misse, Den dungen
 
vrijdag 11 januari 2019Locatie
21:30Tantalus MSE 2Den Dungk MSE 2TH Sportcentrum, Eindhoven
 
zaterdag 12 januari 2019Locatie
08:30Akros MSE 1Tracks Parkstad MSE 1't Hoogkoor, Boxmeer
16:15B.C. Virtus MSE 2Agathos MSE 1De Crosser, Werkendam
18:45Valkenswaard Falcons MSE 1Vlijmscherp SVH MSE 1Amundsenhal, Valkenswaard
19:00Springfield MSE 1TSBV Pendragon MSE 2De Run, Berlicum nb
20:30B.C. Waldric MSE 1Attacus MSE 2't Rondeel, Woudrichem
 
vrijdag 18 januari 2019Locatie
21:00TSBV Pendragon MSE 2B.C. Virtus MSE 2Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 19 januari 2019Locatie
16:00Attacus MSE 2Springfield MSE 1Zwijsen, Veghel
16:30Agathos MSE 1Valkenswaard Falcons MSE 1Sporthal Dongemond, Raamsdonksveer
20:00Vlijmscherp SVH MSE 1Akros MSE 1Die Heygrave, Vlijmen
 
zondag 20 januari 2019Locatie
20:30Tracks Parkstad MSE 1Tantalus MSE 2In de Biessen, Hoensbroek
 
vrijdag 25 januari 2019Locatie
21:30Tantalus MSE 2Vlijmscherp SVH MSE 1TH Sportcentrum, Eindhoven
 
zaterdag 26 januari 2019Locatie
08:30Akros MSE 1Agathos MSE 1't Hoogkoor, Boxmeer
16:15B.C. Virtus MSE 2Attacus MSE 2De Crosser, Werkendam
19:00Valkenswaard Falcons MSE 1TSBV Pendragon MSE 2Amundsenhal, Valkenswaard
21:00Springfield MSE 1B.C. Waldric MSE 1De Run, Berlicum nb
 
zondag 27 januari 2019Locatie
18:15Den Dungk MSE 2Tracks Parkstad MSE 1De Misse, Den dungen
 
vrijdag 1 februari 2019Locatie
19:00TSBV Pendragon MSE 2Akros MSE 1Studentensporthal KUB, Tilburg
21:15Springfield MSE 1Den Dungk MSE 2De Run, Berlicum nb
 
zaterdag 2 februari 2019Locatie
16:30Agathos MSE 1Tantalus MSE 2Sporthal Dongemond, Raamsdonksveer
20:00Attacus MSE 2Valkenswaard Falcons MSE 1Zwijsen, Veghel
20:30B.C. Waldric MSE 1B.C. Virtus MSE 2't Rondeel, Woudrichem
 
zondag 3 februari 2019Locatie
16:30Vlijmscherp SVH MSE 1Tracks Parkstad MSE 1Die Heygrave, Vlijmen
 
vrijdag 8 februari 2019Locatie
19:30Tantalus MSE 2TSBV Pendragon MSE 2TH Sportcentrum, Eindhoven
 
zaterdag 9 februari 2019Locatie
08:30Akros MSE 1Attacus MSE 2't Hoogkoor, Boxmeer
14:00Den Dungk MSE 2Vlijmscherp SVH MSE 1De Misse, Den dungen
15:15B.C. Virtus MSE 2Springfield MSE 1De Crosser, Werkendam
19:00Valkenswaard Falcons MSE 1B.C. Waldric MSE 1Amundsenhal, Valkenswaard
 
zondag 10 februari 2019Locatie
18:30Tracks Parkstad MSE 1Agathos MSE 1In de Biessen, Hoensbroek
 
zaterdag 16 februari 2019Locatie
20:30B.C. Waldric MSE 1Agathos MSE 1't Rondeel, Woudrichem
 
vrijdag 8 maart 2019Locatie
21:00TSBV Pendragon MSE 2Tracks Parkstad MSE 1Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 9 maart 2019Locatie
14:00Attacus MSE 2Tantalus MSE 2Zwijsen, Veghel
16:15B.C. Virtus MSE 2Den Dungk MSE 2De Crosser, Werkendam
16:30Agathos MSE 1Vlijmscherp SVH MSE 1Sporthal Dongemond, Raamsdonksveer
20:30B.C. Waldric MSE 1Akros MSE 1't Rondeel, Woudrichem
21:00Springfield MSE 1Valkenswaard Falcons MSE 1De Run, Berlicum nb
 
vrijdag 15 maart 2019Locatie
19:30Tantalus MSE 2B.C. Waldric MSE 1TH Sportcentrum, Eindhoven
 
zaterdag 16 maart 2019Locatie
08:30Akros MSE 1Springfield MSE 1't Hoogkoor, Boxmeer
18:00Tracks Parkstad MSE 1Attacus MSE 2In de Biessen, Hoensbroek
19:00Valkenswaard Falcons MSE 1B.C. Virtus MSE 2Amundsenhal, Valkenswaard
20:45Den Dungk MSE 2Agathos MSE 1De Misse, Den dungen
 
zondag 17 maart 2019Locatie
16:30Vlijmscherp SVH MSE 1TSBV Pendragon MSE 2Die Heygrave, Vlijmen
 
vrijdag 22 maart 2019Locatie
21:00TSBV Pendragon MSE 2Agathos MSE 1Studentensporthal KUB, Tilburg
21:15Springfield MSE 1Tantalus MSE 2De Run, Berlicum nb
 
zaterdag 23 maart 2019Locatie
14:00Attacus MSE 2Vlijmscherp SVH MSE 1Zwijsen, Veghel
16:15B.C. Virtus MSE 2Akros MSE 1De Crosser, Werkendam
20:15Valkenswaard Falcons MSE 1Den Dungk MSE 2Amundsenhal, Valkenswaard
20:30B.C. Waldric MSE 1Tracks Parkstad MSE 1't Rondeel, Woudrichem
 
vrijdag 29 maart 2019Locatie
21:30Tantalus MSE 2B.C. Virtus MSE 2TH Sportcentrum, Eindhoven
 
zaterdag 30 maart 2019Locatie
08:30Akros MSE 1Valkenswaard Falcons MSE 1't Hoogkoor, Boxmeer
16:30Agathos MSE 1Attacus MSE 2Sporthal Dongemond, Raamsdonksveer
20:00Tracks Parkstad MSE 1Springfield MSE 1In de Biessen, Hoensbroek
20:00Vlijmscherp SVH MSE 1B.C. Waldric MSE 1Die Heygrave, Vlijmen
 
zondag 31 maart 2019Locatie
19:15Den Dungk MSE 2TSBV Pendragon MSE 2De Misse, Den dungen
 
vrijdag 5 april 2019Locatie
21:15Springfield MSE 1Vlijmscherp SVH MSE 1De Run, Berlicum nb
 
zaterdag 6 april 2019Locatie
08:30Akros MSE 1Den Dungk MSE 2't Hoogkoor, Boxmeer
18:00Attacus MSE 2TSBV Pendragon MSE 2Zwijsen, Veghel
18:30Valkenswaard Falcons MSE 1Tantalus MSE 2Amundsenhal, Valkenswaard
 
vrijdag 12 april 2019Locatie
19:00TSBV Pendragon MSE 2B.C. Waldric MSE 1Studentensporthal KUB, Tilburg
19:30Tantalus MSE 2Akros MSE 1TH Sportcentrum, Eindhoven
 
zaterdag 13 april 2019Locatie
13:00Tracks Parkstad MSE 1Valkenswaard Falcons MSE 1In de Biessen, Hoensbroek
16:30Agathos MSE 1Springfield MSE 1Sporthal Dongemond, Raamsdonksveer
20:00Vlijmscherp SVH MSE 1B.C. Virtus MSE 2Die Heygrave, Vlijmen
 
zondag 14 april 2019Locatie
16:00Den Dungk MSE 2Attacus MSE 2De Misse, Den dungen
 
zaterdag 20 april 2019Locatie
15:00B.C. Virtus MSE 2Tracks Parkstad MSE 1De Crosser, Werkendam
 
zondag 28 april 2019Locatie
17:00Den Dungk MSE 2Tantalus MSE 2De Misse, Den dungen

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF