U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

4e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


zondag 18 november 2018Locatie
12:00Fanatics '71 MSE 1Almonte MSE 3 *Jo Gerrishal, Roermond
12:30B.C. Boemerang MSE 1Tantalus MSE 4Overmunthe, Urmond
 
vrijdag 23 november 2018Locatie
19:30Tantalus MSE 4Springfield MSE 2TH Sportcentrum, Eindhoven
 
zaterdag 24 november 2018Locatie
13:00Tracks Parkstad MSE 2Basketbal Academie Limburg MSE 3In de Biessen, Hoensbroek
 
zondag 25 november 2018Locatie
10:30Jumping Giants MSE 3TSBV Pendragon MSE 4sporthal Nederweert, Nederweert
14:00B.C. Boemerang MSE 1BC Deurne Pioniers MSE 3 *Overmunthe, Urmond
15:30Vido MSE 2Fanatics '71 MSE 1Den Ekkerman, Veldhoven
17:00BC Titans MSE 1Almonte MSE 3 *Kerkrade West, Kerkrade
 
vrijdag 30 november 2018Locatie
19:00TSBV Pendragon MSE 4Tantalus MSE 4Studentensporthal KUB, Tilburg
21:15Springfield MSE 2Tracks Parkstad MSE 2De Run, Berlicum nb
 
zaterdag 1 december 2018Locatie
14:30BC Deurne Pioniers MSE 3 *Jumping Giants MSE 3De Peelhorst, Deurne
18:00Almonte MSE 3 *Vido MSE 2De Eckart, Eindhoven
19:30Basketbal Academie Limburg MSE 3BC Titans MSE 1Boshoven, Weert
 
vrijdag 7 december 2018Locatie
21:30Tantalus MSE 4BC Deurne Pioniers MSE 3 *TH Sportcentrum, Eindhoven
 
zaterdag 8 december 2018Locatie
14:30Tracks Parkstad MSE 2TSBV Pendragon MSE 4In de Biessen, Hoensbroek
 
zondag 9 december 2018Locatie
12:00Fanatics '71 MSE 1BC Deurne Pioniers MSE 3 *Jo Gerrishal, Roermond
12:30B.C. Boemerang MSE 1Jumping Giants MSE 3Overmunthe, Urmond
13:00BC Titans MSE 1Springfield MSE 2Kerkrade West, Kerkrade
13:45Vido MSE 2Basketbal Academie Limburg MSE 3Den Ekkerman, Veldhoven
 
vrijdag 14 december 2018Locatie
19:00TSBV Pendragon MSE 4BC Titans MSE 1Studentensporthal KUB, Tilburg
21:15Springfield MSE 2Vido MSE 2De Run, Berlicum nb
 
zaterdag 15 december 2018Locatie
14:30BC Deurne Pioniers MSE 3 *Tracks Parkstad MSE 2De Peelhorst, Deurne
18:00Almonte MSE 3 *B.C. Boemerang MSE 1De Eckart, Eindhoven
 
zondag 16 december 2018Locatie
12:30Jumping Giants MSE 3Tantalus MSE 4sporthal Nederweert, Nederweert
17:00Basketbal Academie Limburg MSE 3Fanatics '71 MSE 1Boshoven, Weert
 
vrijdag 21 december 2018Locatie
19:00TSBV Pendragon MSE 4Fanatics '71 MSE 1Studentensporthal KUB, Tilburg
 
vrijdag 4 januari 2019Locatie
19:00TSBV Pendragon MSE 4BC Deurne Pioniers MSE 3 *Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zondag 6 januari 2019Locatie
12:00Fanatics '71 MSE 1BC Titans MSE 1Jo Gerrishal, Roermond
 
vrijdag 11 januari 2019Locatie
19:00TSBV Pendragon MSE 4Vido MSE 2Studentensporthal KUB, Tilburg
19:30Tantalus MSE 4B.C. Boemerang MSE 1TH Sportcentrum, Eindhoven
21:15Springfield MSE 2Fanatics '71 MSE 1De Run, Berlicum nb
 
zaterdag 12 januari 2019Locatie
17:30Basketbal Academie Limburg MSE 3Almonte MSE 3 *Boshoven, Weert
19:45BC Deurne Pioniers MSE 3 *BC Titans MSE 1De Peelhorst, Deurne
 
zondag 13 januari 2019Locatie
15:00Jumping Giants MSE 3Tracks Parkstad MSE 2sporthal Nederweert, Nederweert
 
zaterdag 19 januari 2019Locatie
18:00Almonte MSE 3 *Springfield MSE 2De Eckart, Eindhoven
 
zondag 20 januari 2019Locatie
12:00Fanatics '71 MSE 1TSBV Pendragon MSE 4Jo Gerrishal, Roermond
12:30B.C. Boemerang MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 3Overmunthe, Urmond
15:30Vido MSE 2BC Deurne Pioniers MSE 3 *Den Ekkerman, Veldhoven
17:00BC Titans MSE 1Jumping Giants MSE 3Kerkrade West, Kerkrade
18:30Tracks Parkstad MSE 2Tantalus MSE 4In de Biessen, Hoensbroek
 
vrijdag 25 januari 2019Locatie
19:00TSBV Pendragon MSE 4Almonte MSE 3 *Studentensporthal KUB, Tilburg
19:30Tantalus MSE 4BC Titans MSE 1TH Sportcentrum, Eindhoven
 
zaterdag 26 januari 2019Locatie
19:15Springfield MSE 2Basketbal Academie Limburg MSE 3De Run, Berlicum nb
20:00BC Deurne Pioniers MSE 3 *Fanatics '71 MSE 1De Peelhorst, Deurne
 
zondag 27 januari 2019Locatie
12:30B.C. Boemerang MSE 1Tracks Parkstad MSE 2Overmunthe, Urmond
14:30Jumping Giants MSE 3Vido MSE 2sporthal Nederweert, Nederweert
 
zaterdag 2 februari 2019Locatie
17:30Basketbal Academie Limburg MSE 3TSBV Pendragon MSE 4Boshoven, Weert
18:00Almonte MSE 3 *BC Deurne Pioniers MSE 3 *De Eckart, Eindhoven
19:00Springfield MSE 2B.C. Boemerang MSE 1De Run, Berlicum nb
 
zondag 3 februari 2019Locatie
12:00Fanatics '71 MSE 1Jumping Giants MSE 3Jo Gerrishal, Roermond
13:00BC Titans MSE 1Tracks Parkstad MSE 2Kerkrade West, Kerkrade
15:30Vido MSE 2Tantalus MSE 4Den Ekkerman, Veldhoven
 
vrijdag 8 februari 2019Locatie
19:00TSBV Pendragon MSE 4Springfield MSE 2Studentensporthal KUB, Tilburg
21:30Tantalus MSE 4Fanatics '71 MSE 1TH Sportcentrum, Eindhoven
 
zaterdag 9 februari 2019Locatie
19:45BC Deurne Pioniers MSE 3 *Basketbal Academie Limburg MSE 3De Peelhorst, Deurne
 
zondag 10 februari 2019Locatie
12:30B.C. Boemerang MSE 1BC Titans MSE 1Overmunthe, Urmond
13:00Jumping Giants MSE 3Almonte MSE 3 *sporthal Nederweert, Nederweert
20:30Tracks Parkstad MSE 2Vido MSE 2In de Biessen, Hoensbroek
 
vrijdag 15 februari 2019Locatie
19:00TSBV Pendragon MSE 4Jumping Giants MSE 3Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 23 februari 2019Locatie
17:30Basketbal Academie Limburg MSE 3Vido MSE 2Boshoven, Weert
 
zondag 24 februari 2019Locatie
12:00Fanatics '71 MSE 1Tracks Parkstad MSE 2Jo Gerrishal, Roermond
14:45Vido MSE 2Almonte MSE 3 *Den Ekkerman, Veldhoven
 
vrijdag 8 maart 2019Locatie
19:00TSBV Pendragon MSE 4B.C. Boemerang MSE 1Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 9 maart 2019Locatie
17:30Basketbal Academie Limburg MSE 3Jumping Giants MSE 3Boshoven, Weert
18:00Almonte MSE 3 *Tantalus MSE 4De Eckart, Eindhoven
21:00Springfield MSE 2BC Deurne Pioniers MSE 3 *De Run, Berlicum nb
 
zondag 10 maart 2019Locatie
15:30Vido MSE 2BC Titans MSE 1Den Ekkerman, Veldhoven
 
vrijdag 15 maart 2019Locatie
21:30Tantalus MSE 4Basketbal Academie Limburg MSE 3TH Sportcentrum, Eindhoven
 
zaterdag 16 maart 2019Locatie
16:00Tracks Parkstad MSE 2Almonte MSE 3 *In de Biessen, Hoensbroek
16:30BC Deurne Pioniers MSE 3 *TSBV Pendragon MSE 4De Peelhorst, Deurne
 
zondag 17 maart 2019Locatie
12:30B.C. Boemerang MSE 1Vido MSE 2Overmunthe, Urmond
14:30Jumping Giants MSE 3Springfield MSE 2sporthal Nederweert, Nederweert
17:00BC Titans MSE 1Fanatics '71 MSE 1Kerkrade West, Kerkrade
 
zaterdag 23 maart 2019Locatie
16:30BC Deurne Pioniers MSE 3 *B.C. Boemerang MSE 1De Peelhorst, Deurne
17:30Basketbal Academie Limburg MSE 3Tracks Parkstad MSE 2Boshoven, Weert
18:00Almonte MSE 3 *BC Titans MSE 1De Eckart, Eindhoven
20:15Springfield MSE 2Tantalus MSE 4De Run, Berlicum nb
 
zondag 24 maart 2019Locatie
12:00Fanatics '71 MSE 1Vido MSE 2Jo Gerrishal, Roermond
 
vrijdag 29 maart 2019Locatie
19:30Tantalus MSE 4TSBV Pendragon MSE 4TH Sportcentrum, Eindhoven
 
zaterdag 30 maart 2019Locatie
18:00Tracks Parkstad MSE 2Springfield MSE 2In de Biessen, Hoensbroek
 
zondag 31 maart 2019Locatie
12:30B.C. Boemerang MSE 1Fanatics '71 MSE 1Overmunthe, Urmond
14:30Jumping Giants MSE 3BC Deurne Pioniers MSE 3 *sporthal Nederweert, Nederweert
17:00BC Titans MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 3Kerkrade West, Kerkrade
 
vrijdag 5 april 2019Locatie
21:00TSBV Pendragon MSE 4Tracks Parkstad MSE 2Studentensporthal KUB, Tilburg
21:15Springfield MSE 2BC Titans MSE 1De Run, Berlicum nb
 
zaterdag 6 april 2019Locatie
18:00Almonte MSE 3 *Fanatics '71 MSE 1De Eckart, Eindhoven
20:00BC Deurne Pioniers MSE 3 *Tantalus MSE 4De Peelhorst, Deurne
 
zondag 7 april 2019Locatie
12:30Jumping Giants MSE 3B.C. Boemerang MSE 1sporthal Nederweert, Nederweert
 
vrijdag 12 april 2019Locatie
21:30Tantalus MSE 4Jumping Giants MSE 3TH Sportcentrum, Eindhoven
 
zaterdag 13 april 2019Locatie
11:00Tracks Parkstad MSE 2BC Deurne Pioniers MSE 3 *In de Biessen, Hoensbroek
 
zondag 14 april 2019Locatie
12:00Fanatics '71 MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 3Jo Gerrishal, Roermond
12:30B.C. Boemerang MSE 1Almonte MSE 3 *Overmunthe, Urmond
15:30Vido MSE 2Springfield MSE 2Den Ekkerman, Veldhoven
17:00BC Titans MSE 1TSBV Pendragon MSE 4Kerkrade West, Kerkrade

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF