U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

2e Klasse - Vrouwen Senioren Afdeling - Poule B


zondag 18 november 2018Locatie
11:45Tenderfeet VSE 1Oirschot VSE 3De Zaert, Heeswijk-dinther
 
zaterdag 24 november 2018Locatie
17:30Ardito VSE 1Den Dungk VSE 2De Ring, Zaltbommel
 
zondag 25 november 2018Locatie
12:00Vido VSE 2Yellow Sox VSE 2Den Ekkerman, Veldhoven
13:15BV Rooi VSE 1TSBV Pendragon VSE 3De Kienehoef, Sint-oedenrode
 
vrijdag 30 november 2018Locatie
21:00TSBV Pendragon VSE 3Vido VSE 2Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 1 december 2018Locatie
15:15Yellow Sox VSE 2Tenderfeet VSE 1Sporthal 't Zand, Bakel
17:00EVBV Octopus VSE 2Ardito VSE 1Elzenburg, Vught
18:15BC Bladel VSE 1Oirschot VSE 3Sporthal X-Sport, Bladel
 
zondag 2 december 2018Locatie
17:45Den Dungk VSE 2BV Rooi VSE 1De Misse, Den dungen
 
zaterdag 8 december 2018Locatie
15:15Yellow Sox VSE 2TSBV Pendragon VSE 3Sporthal 't Zand, Bakel
 
zondag 9 december 2018Locatie
10:15Vido VSE 2Den Dungk VSE 2Den Ekkerman, Veldhoven
13:15BV Rooi VSE 1EVBV Octopus VSE 2De Kienehoef, Sint-oedenrode
 
vrijdag 14 december 2018Locatie
19:00TSBV Pendragon VSE 3Tenderfeet VSE 1Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 15 december 2018Locatie
17:00EVBV Octopus VSE 2Vido VSE 2Elzenburg, Vught
18:15BC Bladel VSE 1Ardito VSE 1Sporthal X-Sport, Bladel
 
zondag 16 december 2018Locatie
18:15Den Dungk VSE 2Yellow Sox VSE 2De Misse, Den dungen
 
vrijdag 21 december 2018Locatie
19:00TSBV Pendragon VSE 3BV Rooi VSE 1Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 12 januari 2019Locatie
16:30BC Bladel VSE 1BV Rooi VSE 1Sporthal X-Sport, Bladel
17:00EVBV Octopus VSE 2Yellow Sox VSE 2Martinihal, Vught
 
zondag 13 januari 2019Locatie
14:00Oirschot VSE 3Ardito VSE 1sportcentrum De Kemmer, Oirschot
18:15Den Dungk VSE 2TSBV Pendragon VSE 3De Misse, Den dungen
 
vrijdag 18 januari 2019Locatie
19:00TSBV Pendragon VSE 3EVBV Octopus VSE 2Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zondag 20 januari 2019Locatie
11:45Tenderfeet VSE 1Den Dungk VSE 2De Zaert, Heeswijk-dinther
12:00Vido VSE 2BC Bladel VSE 1Den Ekkerman, Veldhoven
13:15BV Rooi VSE 1Oirschot VSE 3De Kienehoef, Sint-oedenrode
 
zaterdag 26 januari 2019Locatie
16:15EVBV Octopus VSE 2Den Dungk VSE 2Martinihal, Vught
16:30BC Bladel VSE 1Yellow Sox VSE 2Sporthal X-Sport, Bladel
 
zondag 27 januari 2019Locatie
12:15Oirschot VSE 3Vido VSE 2sportcentrum De Kemmer, Oirschot
12:45Tenderfeet VSE 1Ardito VSE 1De Zaert, Heeswijk-dinther
 
vrijdag 1 februari 2019Locatie
21:00TSBV Pendragon VSE 3BC Bladel VSE 1Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 2 februari 2019Locatie
15:15Yellow Sox VSE 2Oirschot VSE 3Sporthal 't Zand, Bakel
16:15EVBV Octopus VSE 2Tenderfeet VSE 1Martinihal, Vught
 
zondag 3 februari 2019Locatie
13:15BV Rooi VSE 1Ardito VSE 1De Kienehoef, Sint-oedenrode
 
zaterdag 9 februari 2019Locatie
16:30BC Bladel VSE 1Den Dungk VSE 2Sporthal X-Sport, Bladel
19:30Ardito VSE 1Vido VSE 2De Ring, Zaltbommel
 
zondag 10 februari 2019Locatie
10:30Oirschot VSE 3TSBV Pendragon VSE 3sportcentrum De Kemmer, Oirschot
11:45Tenderfeet VSE 1BV Rooi VSE 1De Zaert, Heeswijk-dinther
 
zondag 17 februari 2019Locatie
12:00Vido VSE 2TSBV Pendragon VSE 3Den Ekkerman, Veldhoven
14:00Tenderfeet VSE 1BC Bladel VSE 1De Zaert, Heeswijk-dinther
 
zaterdag 9 maart 2019Locatie
15:00Yellow Sox VSE 2Ardito VSE 1Sporthal 't Zand, Bakel
16:15EVBV Octopus VSE 2BC Bladel VSE 1Martinihal, Vught
 
zondag 10 maart 2019Locatie
12:00Vido VSE 2BV Rooi VSE 1Den Ekkerman, Veldhoven
16:45Den Dungk VSE 2Oirschot VSE 3De Misse, Den dungen
 
zaterdag 16 maart 2019Locatie
19:30Ardito VSE 1TSBV Pendragon VSE 3De Ring, Zaltbommel
 
zondag 17 maart 2019Locatie
10:30Oirschot VSE 3EVBV Octopus VSE 2sportcentrum De Kemmer, Oirschot
11:45Tenderfeet VSE 1Vido VSE 2De Zaert, Heeswijk-dinther
13:15BV Rooi VSE 1Yellow Sox VSE 2De Kienehoef, Sint-oedenrode
 
zaterdag 23 maart 2019Locatie
15:00Yellow Sox VSE 2Vido VSE 2Sporthal 't Zand, Bakel
16:30BC Bladel VSE 1Tenderfeet VSE 1Sporthal X-Sport, Bladel
 
zondag 24 maart 2019Locatie
17:45Den Dungk VSE 2Ardito VSE 1De Misse, Den dungen
 
zaterdag 30 maart 2019Locatie
19:30Ardito VSE 1EVBV Octopus VSE 2De Ring, Zaltbommel
 
zondag 31 maart 2019Locatie
11:45Tenderfeet VSE 1Yellow Sox VSE 2De Zaert, Heeswijk-dinther
12:15Oirschot VSE 3BC Bladel VSE 1sportcentrum De Kemmer, Oirschot
13:15BV Rooi VSE 1Den Dungk VSE 2De Kienehoef, Sint-oedenrode
 
vrijdag 5 april 2019Locatie
21:00TSBV Pendragon VSE 3Yellow Sox VSE 2Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 6 april 2019Locatie
16:15EVBV Octopus VSE 2BV Rooi VSE 1Martinihal, Vught
 
zondag 7 april 2019Locatie
12:15Oirschot VSE 3Tenderfeet VSE 1sportcentrum De Kemmer, Oirschot
18:15Den Dungk VSE 2Vido VSE 2De Misse, Den dungen
 
zaterdag 13 april 2019Locatie
17:00Yellow Sox VSE 2Den Dungk VSE 2Sporthal 't Zand, Bakel
19:30Ardito VSE 1BC Bladel VSE 1De Ring, Zaltbommel
 
zondag 14 april 2019Locatie
11:45Tenderfeet VSE 1TSBV Pendragon VSE 3De Zaert, Heeswijk-dinther
12:00Vido VSE 2EVBV Octopus VSE 2Den Ekkerman, Veldhoven

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF