U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

2e Klasse - Vrouwen Senioren Afdeling - Poule C


zaterdag 24 november 2018Locatie
14:30Agathos VSE 1BC Vlissingen VSE 2 *Sporthal Dongemond, Raamsdonksveer
19:15BV Souburg VSE 1BV Volharding VSE 1van Duyvenvoorde, Oost-souburg
20:00Scheldesport Basketball VSE 1WBB Giants VSE 2Vliegende Vaart, Terneuzen
 
zondag 25 november 2018Locatie
14:45Vlijmscherp SVH VSE 1TSBV Pendragon VSE 2De Kubus, Heusden gem heusden
 
vrijdag 30 november 2018Locatie
19:00TSBV Pendragon VSE 2Agathos VSE 1Studentensporthal KUB, Tilburg
20:30BV Volharding VSE 1Scheldesport Basketball VSE 1Omnium, Goes
 
zaterdag 1 december 2018Locatie
19:15BV Souburg VSE 1Vlijmscherp SVH VSE 1van Duyvenvoorde, Oost-souburg
 
zondag 2 december 2018Locatie
13:15WBB Giants VSE 2BC Vlissingen VSE 2 *Tuinwijk, Bergen op zoom
 
vrijdag 7 december 2018Locatie
20:30BV Volharding VSE 1BV Souburg VSE 1Omnium, Goes
 
zaterdag 8 december 2018Locatie
20:00Scheldesport Basketball VSE 1WBB Giants VSE 2Vliegende Vaart, Terneuzen
 
zondag 9 december 2018Locatie
16:30Vlijmscherp SVH VSE 1TSBV Pendragon VSE 2Die Heygrave, Vlijmen
 
zaterdag 15 december 2018Locatie
16:30Agathos VSE 1BV Volharding VSE 1Sporthal Dongemond, Raamsdonksveer
17:00BC Vlissingen VSE 2 *Vlijmscherp SVH VSE 1van Duyvenvoorde, Oost-souburg
17:45WBB Giants VSE 2TSBV Pendragon VSE 2Tuinwijk, Bergen op zoom
 
zaterdag 12 januari 2019Locatie
17:00BC Vlissingen VSE 2 *Agathos VSE 1van Duyvenvoorde, Oost-souburg
17:45WBB Giants VSE 2BV Volharding VSE 1Tuinwijk, Bergen op zoom
 
vrijdag 18 januari 2019Locatie
20:30BV Volharding VSE 1BC Vlissingen VSE 2 *Omnium, Goes
 
zaterdag 19 januari 2019Locatie
18:15Vlijmscherp SVH VSE 1WBB Giants VSE 2Die Heygrave, Vlijmen
19:15BV Souburg VSE 1TSBV Pendragon VSE 2van Duyvenvoorde, Oost-souburg
20:00Scheldesport Basketball VSE 1Agathos VSE 1Vliegende Vaart, Terneuzen
 
vrijdag 25 januari 2019Locatie
19:00TSBV Pendragon VSE 2BV Volharding VSE 1Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 26 januari 2019Locatie
15:45WBB Giants VSE 2BV Souburg VSE 1Tuinwijk, Bergen op zoom
16:30Agathos VSE 1Vlijmscherp SVH VSE 1Sporthal Dongemond, Raamsdonksveer
17:00BC Vlissingen VSE 2 *Scheldesport Basketball VSE 1van Duyvenvoorde, Oost-souburg
 
vrijdag 1 februari 2019Locatie
20:30BV Volharding VSE 1WBB Giants VSE 2Omnium, Goes
21:00TSBV Pendragon VSE 2BC Vlissingen VSE 2 *Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 2 februari 2019Locatie
14:45Vlijmscherp SVH VSE 1Scheldesport Basketball VSE 1Die Heygrave, Vlijmen
19:15BV Souburg VSE 1Agathos VSE 1van Duyvenvoorde, Oost-souburg
 
zaterdag 9 februari 2019Locatie
16:30Agathos VSE 1BV Volharding VSE 1Sporthal Dongemond, Raamsdonksveer
17:00BC Vlissingen VSE 2 *Vlijmscherp SVH VSE 1van Duyvenvoorde, Oost-souburg
20:00Scheldesport Basketball VSE 1BV Souburg VSE 1Vliegende Vaart, Terneuzen
 
zondag 10 februari 2019Locatie
13:15WBB Giants VSE 2TSBV Pendragon VSE 2Tuinwijk, Bergen op zoom
 
zaterdag 16 februari 2019Locatie
18:15Scheldesport Basketball VSE 1BC Vlissingen VSE 2 *Vliegende Vaart, Terneuzen
 
vrijdag 8 maart 2019Locatie
19:00TSBV Pendragon VSE 2Agathos VSE 1Studentensporthal KUB, Tilburg
20:30BV Volharding VSE 1Scheldesport Basketball VSE 1Omnium, Goes
 
zaterdag 9 maart 2019Locatie
17:45WBB Giants VSE 2BC Vlissingen VSE 2 *Tuinwijk, Bergen op zoom
19:15BV Souburg VSE 1Vlijmscherp SVH VSE 1van Duyvenvoorde, Oost-souburg
 
zaterdag 16 maart 2019Locatie
14:30Agathos VSE 1WBB Giants VSE 2Sporthal Dongemond, Raamsdonksveer
17:00BC Vlissingen VSE 2 *BV Souburg VSE 1van Duyvenvoorde, Oost-souburg
20:00Scheldesport Basketball VSE 1TSBV Pendragon VSE 2Vliegende Vaart, Terneuzen
 
zondag 17 maart 2019Locatie
14:45Vlijmscherp SVH VSE 1BV Volharding VSE 1Die Heygrave, Vlijmen
 
vrijdag 22 maart 2019Locatie
19:00TSBV Pendragon VSE 2Vlijmscherp SVH VSE 1Studentensporthal KUB, Tilburg
20:30BV Volharding VSE 1BV Souburg VSE 1Omnium, Goes
 
zaterdag 23 maart 2019Locatie
17:00BC Vlissingen VSE 2 *Agathos VSE 1van Duyvenvoorde, Oost-souburg
17:45WBB Giants VSE 2Scheldesport Basketball VSE 1Tuinwijk, Bergen op zoom
 
vrijdag 29 maart 2019Locatie
20:30BV Volharding VSE 1BC Vlissingen VSE 2 *Omnium, Goes
 
zaterdag 30 maart 2019Locatie
18:15Vlijmscherp SVH VSE 1WBB Giants VSE 2Die Heygrave, Vlijmen
19:15BV Souburg VSE 1TSBV Pendragon VSE 2van Duyvenvoorde, Oost-souburg
20:00Scheldesport Basketball VSE 1Agathos VSE 1Vliegende Vaart, Terneuzen
 
vrijdag 5 april 2019Locatie
19:00TSBV Pendragon VSE 2BV Volharding VSE 1Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 6 april 2019Locatie
14:30Agathos VSE 1Vlijmscherp SVH VSE 1Sporthal Dongemond, Raamsdonksveer
17:00BC Vlissingen VSE 2 *Scheldesport Basketball VSE 1van Duyvenvoorde, Oost-souburg
17:45WBB Giants VSE 2BV Souburg VSE 1Tuinwijk, Bergen op zoom
 
zaterdag 13 april 2019Locatie
14:30Agathos VSE 1WBB Giants VSE 2Sporthal Dongemond, Raamsdonksveer
18:15Vlijmscherp SVH VSE 1BV Volharding VSE 1Die Heygrave, Vlijmen
19:15BV Souburg VSE 1BC Vlissingen VSE 2 *van Duyvenvoorde, Oost-souburg
20:00Scheldesport Basketball VSE 1TSBV Pendragon VSE 2Vliegende Vaart, Terneuzen
 
zaterdag 20 april 2019Locatie
18:15Scheldesport Basketball VSE 1BV Souburg VSE 1Vliegende Vaart, Terneuzen

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF