U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

3e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule B


vrijdag 16 november 2018Locatie
19:00TSBV Pendragon MSE 3BBF MIGLIORE MSE 2Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 24 november 2018Locatie
14:00E.L.B.C. MSE 1BBF MIGLIORE MSE 2Trivium, Etten-leur
14:45EBBC MSE 3WBB Giants MSE 2Sporthal Zuid, 's-hertogenbosch
17:00B.C. Virtus MSE 3Marathon MSE 1De Crosser, Werkendam
 
zaterdag 1 december 2018Locatie
16:15B.C. Virtus MSE 3EBBC MSE 3De Crosser, Werkendam
17:45WBB Giants MSE 2E.L.B.C. MSE 1Tuinwijk, Bergen op zoom
20:45Marathon MSE 1Smokkelhoek MSE 1Baskensburg, Vlissingen
 
zaterdag 8 december 2018Locatie
13:00EBBC MSE 3WBB Giants MSE 2Sporthal Zuid, 's-hertogenbosch
15:00BBF MIGLIORE MSE 2E.L.B.C. MSE 1sporthal Den Butter, Rijen
18:00Marathon MSE 1B.C. Virtus MSE 3Baskensburg, Vlissingen
20:30Smokkelhoek MSE 1TSBV Pendragon MSE 3't Groenewoud, Kapelle
 
vrijdag 14 december 2018Locatie
20:30BBF MIGLIORE MSE 2EBBC MSE 3sporthal Den Butter, Rijen
21:00TSBV Pendragon MSE 3WBB Giants MSE 2Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 15 december 2018Locatie
14:00E.L.B.C. MSE 1Marathon MSE 1Trivium, Etten-leur
 
zaterdag 22 december 2018Locatie
20:30Smokkelhoek MSE 1B.C. Virtus MSE 3't Groenewoud, Kapelle
 
zaterdag 5 januari 2019Locatie
14:45B.C. Virtus MSE 3E.L.B.C. MSE 1De Crosser, Werkendam
 
zaterdag 12 januari 2019Locatie
20:30Smokkelhoek MSE 1E.L.B.C. MSE 1't Groenewoud, Kapelle
 
vrijdag 18 januari 2019Locatie
19:30B.C. Virtus MSE 3WBB Giants MSE 2De Crosser, Werkendam
 
zaterdag 19 januari 2019Locatie
14:45EBBC MSE 3TSBV Pendragon MSE 3Sporthal Zuid, 's-hertogenbosch
17:00Marathon MSE 1BBF MIGLIORE MSE 2Baskensburg, Vlissingen
 
zaterdag 26 januari 2019Locatie
14:00E.L.B.C. MSE 1EBBC MSE 3Trivium, Etten-leur
15:00BBF MIGLIORE MSE 2Smokkelhoek MSE 1sporthal Den Butter, Rijen
15:45WBB Giants MSE 2Marathon MSE 1Tuinwijk, Bergen op zoom
 
zaterdag 2 februari 2019Locatie
13:00EBBC MSE 3Smokkelhoek MSE 1Sporthal Zuid, 's-hertogenbosch
13:30B.C. Virtus MSE 3E.L.B.C. MSE 1De Crosser, Werkendam
17:00Marathon MSE 1TSBV Pendragon MSE 3Baskensburg, Vlissingen
20:00WBB Giants MSE 2BBF MIGLIORE MSE 2Tuinwijk, Bergen op zoom
 
vrijdag 8 februari 2019Locatie
19:00TSBV Pendragon MSE 3WBB Giants MSE 2Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 9 februari 2019Locatie
14:00E.L.B.C. MSE 1Marathon MSE 1Trivium, Etten-leur
14:45BBF MIGLIORE MSE 2EBBC MSE 3sporthal Den Butter, Rijen
 
vrijdag 15 februari 2019Locatie
19:00TSBV Pendragon MSE 3BBF MIGLIORE MSE 2Studentensporthal KUB, Tilburg
 
vrijdag 22 februari 2019Locatie
21:00TSBV Pendragon MSE 3B.C. Virtus MSE 3Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 2 maart 2019Locatie
20:30Smokkelhoek MSE 1TSBV Pendragon MSE 3't Groenewoud, Kapelle
 
zaterdag 9 maart 2019Locatie
14:30B.C. Virtus MSE 3EBBC MSE 3De Crosser, Werkendam
17:45WBB Giants MSE 2E.L.B.C. MSE 1Tuinwijk, Bergen op zoom
18:00Marathon MSE 1Smokkelhoek MSE 1Baskensburg, Vlissingen
 
zaterdag 16 maart 2019Locatie
14:00E.L.B.C. MSE 1TSBV Pendragon MSE 3Trivium, Etten-leur
14:45BBF MIGLIORE MSE 2B.C. Virtus MSE 3sporthal Den Butter, Rijen
14:45EBBC MSE 3Marathon MSE 1Sporthal Zuid, 's-hertogenbosch
20:30Smokkelhoek MSE 1WBB Giants MSE 2't Groenewoud, Kapelle
 
vrijdag 22 maart 2019Locatie
19:00TSBV Pendragon MSE 3Smokkelhoek MSE 1Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 23 maart 2019Locatie
12:00BBF MIGLIORE MSE 2E.L.B.C. MSE 1sporthal Den Butter, Rijen
17:45WBB Giants MSE 2EBBC MSE 3Tuinwijk, Bergen op zoom
21:00Marathon MSE 1B.C. Virtus MSE 3Baskensburg, Vlissingen
 
zaterdag 30 maart 2019Locatie
13:00EBBC MSE 3TSBV Pendragon MSE 3Sporthal Zuid, 's-hertogenbosch
15:15B.C. Virtus MSE 3WBB Giants MSE 2De Crosser, Werkendam
17:00Marathon MSE 1BBF MIGLIORE MSE 2Baskensburg, Vlissingen
20:30Smokkelhoek MSE 1E.L.B.C. MSE 1't Groenewoud, Kapelle
 
vrijdag 5 april 2019Locatie
19:00TSBV Pendragon MSE 3B.C. Virtus MSE 3Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 6 april 2019Locatie
13:00BBF MIGLIORE MSE 2Smokkelhoek MSE 1sporthal Den Butter, Rijen
14:00E.L.B.C. MSE 1EBBC MSE 3Trivium, Etten-leur
17:45WBB Giants MSE 2Marathon MSE 1Tuinwijk, Bergen op zoom
 
zaterdag 13 april 2019Locatie
13:00EBBC MSE 3Marathon MSE 1Sporthal Zuid, 's-hertogenbosch
14:00E.L.B.C. MSE 1TSBV Pendragon MSE 3Trivium, Etten-leur
15:15B.C. Virtus MSE 3BBF MIGLIORE MSE 2De Crosser, Werkendam
20:30Smokkelhoek MSE 1WBB Giants MSE 2't Groenewoud, Kapelle
 
zaterdag 20 april 2019Locatie
20:30Smokkelhoek MSE 1B.C. Virtus MSE 3't Groenewoud, Kapelle

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF