U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

6e Klasse - Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie - Poule A


zaterdag 19 januari 2019Locatie
12:15BV Krimpen M16 1 *D.B.V. Rowic M16 2De Populier, Krimpen aan den ijssel
13:00Rotterdam Basketbal M16 3Sparta Go M16 1Alexanderhal, Rotterdam
18:00Rebound M16 1 (VR)BV Squirrels M16 3 VRDe Schenkel, 's-gravendeel
 
zaterdag 26 januari 2019Locatie
13:00BV Krimpen M16 1 *Rebound M16 1 (VR)De Populier, Krimpen aan den ijssel
16:30BV Squirrels M16 3 VRSparta Go M16 1Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrij
18:30D.B.V. Rowic M16 2Rotterdam Basketbal M16 3Sportboulevard, Dordrecht
 
zaterdag 2 februari 2019Locatie
13:30Sparta Go M16 1BV Krimpen M16 1 *Sporthal De Gooye, Dirksland
 
zaterdag 9 februari 2019Locatie
18:15BV Squirrels M16 3 VRRotterdam Basketbal M16 3Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrij
18:30D.B.V. Rowic M16 2Rebound M16 1 (VR)Sportboulevard, Dordrecht
 
zaterdag 2 maart 2019Locatie
16:30D.B.V. Rowic M16 2Sparta Go M16 1Sportboulevard, Dordrecht
16:30Rotterdam Basketbal M16 3Rebound M16 1 (VR)Alexanderhal, Rotterdam
 
zaterdag 9 maart 2019Locatie
11:45Sparta Go M16 1Rebound M16 1 (VR)Sporthal De Gooye, Dirksland
13:00BV Squirrels M16 3 VRD.B.V. Rowic M16 2Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrij
17:00Rotterdam Basketbal M16 3BV Krimpen M16 1 *Alexanderhal, Rotterdam
 
zaterdag 16 maart 2019Locatie
14:30BV Krimpen M16 1 *BV Squirrels M16 3 VRDe Populier, Krimpen aan den ijssel
18:00Rebound M16 1 (VR)Rotterdam Basketbal M16 3De Schenkel, 's-gravendeel
 
zaterdag 23 maart 2019Locatie
14:00Rotterdam Basketbal M16 3D.B.V. Rowic M16 2Alexanderhal, Rotterdam
14:45Sparta Go M16 1BV Squirrels M16 3 VRSporthal De Gooye, Dirksland
18:00Rebound M16 1 (VR)BV Krimpen M16 1 *De Schenkel, 's-gravendeel
 
zaterdag 30 maart 2019Locatie
14:30BV Krimpen M16 1 *Rotterdam Basketbal M16 3De Populier, Krimpen aan den ijssel
14:30D.B.V. Rowic M16 2BV Squirrels M16 3 VRSportboulevard, Dordrecht
18:00Rebound M16 1 (VR)Sparta Go M16 1De Schenkel, 's-gravendeel
 
zaterdag 6 april 2019Locatie
13:00BV Squirrels M16 3 VRRebound M16 1 (VR)Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrij
13:30Sparta Go M16 1Rotterdam Basketbal M16 3Sporthal De Gooye, Dirksland
 
zaterdag 13 april 2019Locatie
14:30Rebound M16 1 (VR)D.B.V. Rowic M16 2De Schenkel, 's-gravendeel
17:00Rotterdam Basketbal M16 3BV Squirrels M16 3 VRAlexanderhal, Rotterdam
17:45BV Krimpen M16 1 *Sparta Go M16 1De Populier, Krimpen aan den ijssel
 
zaterdag 20 april 2019Locatie
18:30D.B.V. Rowic M16 2BV Krimpen M16 1 *Sportboulevard, Dordrecht

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF