U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

5e Klasse - Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie - Poule D


zaterdag 19 januari 2019Locatie
13:00BV Squirrels M16 2 VRFlax Field Fighters M16 2 *Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrij
16:00De Dunckers M16 2Eem '78 M16 1Dudok Arena, Hilversum
19:00SV Argon M16 1 (VR)Westland Stars M16 1De Eendracht, Mijdrecht
 
zaterdag 26 januari 2019Locatie
12:15Westland Stars M16 1De Dunckers M16 2Westlandhal, 's-gravenzande
14:45Flax Field Fighters M16 2 *Eem '78 M16 1De Sophiahal, Hendrik-ido-ambacht
18:30SV Argon M16 1 (VR)BV Squirrels M16 2 VRDe Eendracht, Mijdrecht
 
zaterdag 2 februari 2019Locatie
14:00De Dunckers M16 2BV Squirrels M16 2 VRDudok Arena, Hilversum
 
zaterdag 9 februari 2019Locatie
14:15Westland Stars M16 1BV Squirrels M16 2 VRWestlandhal, 's-gravenzande
16:30Eem '78 M16 1SV Argon M16 1 (VR)Hilt De, Eemnes
16:30Flax Field Fighters M16 2 *De Dunckers M16 2De Sophiahal, Hendrik-ido-ambacht
 
zaterdag 16 februari 2019Locatie
12:15Westland Stars M16 1SV Argon M16 1 (VR)Westlandhal, 's-gravenzande
 
zaterdag 9 maart 2019Locatie
15:45De Dunckers M16 2SV Argon M16 1 (VR)Dudok Arena, Hilversum
16:30Flax Field Fighters M16 2 *Westland Stars M16 1Ridderhal, Hendrik-i.a.
17:15Eem '78 M16 1BV Squirrels M16 2 VRHilt De, Eemnes
 
zaterdag 16 maart 2019Locatie
12:15Westland Stars M16 1Eem '78 M16 1Westlandhal, 's-gravenzande
18:15BV Squirrels M16 2 VRDe Dunckers M16 2Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrij
18:30SV Argon M16 1 (VR)Flax Field Fighters M16 2 *De Eendracht, Mijdrecht
 
zaterdag 23 maart 2019Locatie
10:00De Dunckers M16 2Westland Stars M16 1Dudok Arena, Hilversum
12:45BV Squirrels M16 2 VRSV Argon M16 1 (VR)Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrij
 
zaterdag 30 maart 2019Locatie
14:15Westland Stars M16 1Flax Field Fighters M16 2 *Westlandhal, 's-gravenzande
18:15BV Squirrels M16 2 VREem '78 M16 1Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrij
18:30SV Argon M16 1 (VR)De Dunckers M16 2De Eendracht, Mijdrecht
 
zaterdag 6 april 2019Locatie
14:45Flax Field Fighters M16 2 *BV Squirrels M16 2 VRRidderhal, Hendrik-i.a.
16:30Eem '78 M16 1De Dunckers M16 2Hilt De, Eemnes
 
zaterdag 13 april 2019Locatie
14:00De Dunckers M16 2Flax Field Fighters M16 2 *Dudok Arena, Hilversum
14:30BV Squirrels M16 2 VRWestland Stars M16 1Sporthal Oostmeer, Berkel en rodenrij
17:30SV Argon M16 1 (VR)Eem '78 M16 1De Eendracht, Mijdrecht
 
zaterdag 20 april 2019Locatie
15:00Eem '78 M16 1Flax Field Fighters M16 2 *Hilt De, Eemnes

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF