U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

D-Klasse - Mannen U18 Afdeling 1e Helft Competitie - Poule A


zaterdag 19 oktober 2019Locatie
19:00The Lions M18 1 (VR)BV Hoofddorp M18 2Korver Sporthal "Duintjesveld", Zandvoort
 
zondag 20 oktober 2019Locatie
12:00Windmills M18 2MBCA Amstelveen M18 3Sporthal Zaanstad-Zuid, Zaandam
 
zaterdag 2 november 2019Locatie
12:45MBCA Amstelveen M18 3BC Triple Threat M18 3Goudsmithal, Amstelveen
14:00BV Amsterdam M18 2SV Christofoor M18 3Van Hogendorphal, Amsterdam
15:15The Challengers M18 2 (VR)Windmills M18 2Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
zondag 3 november 2019Locatie
14:15HBC M18 1Mapleleaves M18 2De Draai, Heerhugowaard
15:00BV Aalsmeer M18 1Harlemlakers M18 2Proosdijhal, Kudelstaart
 
zaterdag 9 november 2019Locatie
10:00Harlemlakers M18 2BV Amsterdam M18 2Calandhal Hal 1, Amsterdam
13:15BC Triple Threat M18 3HBC M18 1Spaarnehal, Haarlem
14:45Windmills M18 2BV Aalsmeer M18 1Sporthal Zaanstad-Zuid, Zaandam
17:00BV Hoofddorp M18 2MBCA Amstelveen M18 3Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
17:15Mapleleaves M18 2The Challengers M18 2 (VR)Waterakkers De, Heemskerk
19:00SV Christofoor M18 3The Lions M18 1 (VR)Sporthoeve, Badhoevedorp
 
zaterdag 16 november 2019Locatie
15:45BV Amsterdam M18 2Windmills M18 2Van Hogendorphal, Amsterdam
16:45MBCA Amstelveen M18 3HBC M18 1Goudsmithal, Amstelveen
16:45The Challengers M18 2 (VR)BC Triple Threat M18 3Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
17:00BV Hoofddorp M18 2SV Christofoor M18 3Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
17:15The Lions M18 1 (VR)Harlemlakers M18 2Korver Sporthal "Duintjesveld", Zandvoort
 
zondag 17 november 2019Locatie
14:30BV Aalsmeer M18 1Mapleleaves M18 2Proosdijhal, Kudelstaart
 
zaterdag 23 november 2019Locatie
10:00Harlemlakers M18 2BV Hoofddorp M18 2Calandhal Hal 1, Amsterdam
13:45Windmills M18 2The Lions M18 1 (VR)Sporthal Zaanstad-Zuid, Zaandam
14:30SV Christofoor M18 3MBCA Amstelveen M18 3Sporthoeve, Badhoevedorp
16:00Mapleleaves M18 2BV Amsterdam M18 2Waterakkers De, Heemskerk
17:15BC Triple Threat M18 3BV Aalsmeer M18 1Spaarnehal, Haarlem
17:15HBC M18 1The Challengers M18 2 (VR)De Draai, Heerhugowaard
 
zaterdag 7 december 2019Locatie
14:00BV Amsterdam M18 2BC Triple Threat M18 3Van Hogendorphal, Amsterdam
17:00BV Hoofddorp M18 2Windmills M18 2Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
17:15The Lions M18 1 (VR)Mapleleaves M18 2Korver Sporthal "Duintjesveld", Zandvoort
18:15MBCA Amstelveen M18 3The Challengers M18 2 (VR)Goudsmithal, Amstelveen
18:45SV Christofoor M18 3Harlemlakers M18 2Sporthoeve, Badhoevedorp
 
zondag 8 december 2019Locatie
15:30BV Aalsmeer M18 1HBC M18 1Proosdijhal, Kudelstaart
 
zaterdag 14 december 2019Locatie
12:00Harlemlakers M18 2MBCA Amstelveen M18 3Calandhal Hal 1, Amsterdam
16:45The Challengers M18 2 (VR)BV Aalsmeer M18 1Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
17:15Mapleleaves M18 2BV Hoofddorp M18 2Waterakkers De, Heemskerk
17:30BC Triple Threat M18 3The Lions M18 1 (VR)Spaarnehal, Haarlem
19:30HBC M18 1BV Amsterdam M18 2De Draai, Heerhugowaard
 
zondag 15 december 2019Locatie
13:45Windmills M18 2SV Christofoor M18 3Sporthal Zaanstad-Zuid, Zaandam

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF