U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

4e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule B


zaterdag 19 oktober 2019Locatie
17:30BC Schrobbelaar MSE 4VBC Akrides MSE 6Sportcentrum Universum, Amsterdam
17:30Racing Beverwijk MSE 3BC APOLLO Amsterdam MSE 6De Walvis, Beverwijk
 
zaterdag 26 oktober 2019Locatie
15:30BC Schrobbelaar MSE 4The Sea Devils MSE 3Sportcentrum Universum, Amsterdam
 
vrijdag 1 november 2019Locatie
19:15VBC Akrides MSE 6BV Amsterdam MSE 6Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 2 november 2019Locatie
14:00BC APOLLO Amsterdam MSE 6BC Schrobbelaar MSE 4Apollohal, Amsterdam
17:00The Challengers MSE 3Racing Beverwijk MSE 3Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
18:30The Sea Devils MSE 3Onze Gezellen MSE 5Bloemen De, Castricum
 
zaterdag 9 november 2019Locatie
17:45BV Amsterdam MSE 6HBC MSE 2Van Hogendorphal, Amsterdam
18:45Onze Gezellen MSE 5BC APOLLO Amsterdam MSE 6Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
19:15Flashing Heiloo MSE 4The Sea Devils MSE 3Het Vennewater, Heiloo
 
vrijdag 15 november 2019Locatie
21:15VBC Akrides MSE 6HBC MSE 2Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 16 november 2019Locatie
15:30The Sea Devils MSE 3Racing Beverwijk MSE 3Bloemen De, Castricum
16:45The Challengers MSE 3BV Amsterdam MSE 6Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
17:30BC Schrobbelaar MSE 4Onze Gezellen MSE 5Sportcentrum Universum, Amsterdam
 
zondag 17 november 2019Locatie
16:00BC APOLLO Amsterdam MSE 6Flashing Heiloo MSE 4Apollohal, Amsterdam
 
zaterdag 23 november 2019Locatie
15:30HBC MSE 2The Challengers MSE 3De Draai, Heerhugowaard
19:00Onze Gezellen MSE 5VBC Akrides MSE 6Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
19:30Flashing Heiloo MSE 4BC Schrobbelaar MSE 4Het Vennewater, Heiloo
 
vrijdag 6 december 2019Locatie
21:15VBC Akrides MSE 6The Challengers MSE 3Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 7 december 2019Locatie
17:00The Sea Devils MSE 3BV Amsterdam MSE 6Bloemen De, Castricum
17:30BC Schrobbelaar MSE 4Racing Beverwijk MSE 3Sportcentrum Universum, Amsterdam
19:00Onze Gezellen MSE 5Flashing Heiloo MSE 4Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
 
zaterdag 14 december 2019Locatie
17:30BV Amsterdam MSE 6BC APOLLO Amsterdam MSE 6Van Hogendorphal, Amsterdam
17:45HBC MSE 2The Sea Devils MSE 3De Draai, Heerhugowaard
18:00Flashing Heiloo MSE 4VBC Akrides MSE 6Het Vennewater, Heiloo
 
zondag 15 december 2019Locatie
13:45Racing Beverwijk MSE 3Onze Gezellen MSE 5De Walvis, Beverwijk
 
dinsdag 31 december 2019Locatie
13:45Flashing Heiloo MSE 4BV Amsterdam MSE 6Het Vennewater, Heiloo
 
donderdag 9 januari 2020Locatie
20:30Racing Beverwijk MSE 3Flashing Heiloo MSE 4De Walvis, Beverwijk
 
zaterdag 11 januari 2020Locatie
16:45The Challengers MSE 3The Sea Devils MSE 3Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
18:00BV Amsterdam MSE 6BC Schrobbelaar MSE 4Van Hogendorphal, Amsterdam
 
vrijdag 17 januari 2020Locatie
21:15VBC Akrides MSE 6Racing Beverwijk MSE 3Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 18 januari 2020Locatie
15:30BC Schrobbelaar MSE 4HBC MSE 2Sportcentrum Universum, Amsterdam
18:00BC APOLLO Amsterdam MSE 6The Challengers MSE 3Apollohal, Amsterdam
20:45Onze Gezellen MSE 5BV Amsterdam MSE 6Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
 
vrijdag 24 januari 2020Locatie
20:15VBC Akrides MSE 6The Sea Devils MSE 3Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 25 januari 2020Locatie
18:00BV Amsterdam MSE 6Flashing Heiloo MSE 4Van Hogendorphal, Amsterdam
18:45The Challengers MSE 3BC Schrobbelaar MSE 4Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
zondag 26 januari 2020Locatie
18:15HBC MSE 2Onze Gezellen MSE 5De Draai, Heerhugowaard
 
zaterdag 1 februari 2020Locatie
16:15Racing Beverwijk MSE 3BV Amsterdam MSE 6De Walvis, Beverwijk
16:30Flashing Heiloo MSE 4HBC MSE 2Het Vennewater, Heiloo
20:00BC APOLLO Amsterdam MSE 6The Sea Devils MSE 3Apollohal, Amsterdam
20:45Onze Gezellen MSE 5The Challengers MSE 3Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
 
vrijdag 7 februari 2020Locatie
20:15VBC Akrides MSE 6BC APOLLO Amsterdam MSE 6Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 8 februari 2020Locatie
17:00The Challengers MSE 3Flashing Heiloo MSE 4Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
17:45HBC MSE 2Racing Beverwijk MSE 3De Draai, Heerhugowaard
19:00The Sea Devils MSE 3BC Schrobbelaar MSE 4Bloemen De, Castricum
 
zaterdag 15 februari 2020Locatie
16:15Racing Beverwijk MSE 3The Challengers MSE 3De Walvis, Beverwijk
17:30BC Schrobbelaar MSE 4BC APOLLO Amsterdam MSE 6Sportcentrum Universum, Amsterdam
17:30BV Amsterdam MSE 6VBC Akrides MSE 6Van Hogendorphal, Amsterdam
20:45Onze Gezellen MSE 5The Sea Devils MSE 3Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
 
zaterdag 22 februari 2020Locatie
14:00BV Amsterdam MSE 6Onze Gezellen MSE 5Van Hogendorphal, Amsterdam
 
zaterdag 29 februari 2020Locatie
15:00HBC MSE 2BC APOLLO Amsterdam MSE 6De Draai, Heerhugowaard
18:00Racing Beverwijk MSE 3The Sea Devils MSE 3De Walvis, Beverwijk
 
vrijdag 6 maart 2020Locatie
19:15VBC Akrides MSE 6BC Schrobbelaar MSE 4Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 7 maart 2020Locatie
15:00HBC MSE 2BV Amsterdam MSE 6De Draai, Heerhugowaard
18:00BC APOLLO Amsterdam MSE 6Onze Gezellen MSE 5Apollohal, Amsterdam
20:45The Sea Devils MSE 3Flashing Heiloo MSE 4Bloemen De, Castricum
 
zaterdag 14 maart 2020Locatie
16:00BV Amsterdam MSE 6The Challengers MSE 3Van Hogendorphal, Amsterdam
17:45Flashing Heiloo MSE 4BC APOLLO Amsterdam MSE 6Het Vennewater, Heiloo
18:15HBC MSE 2VBC Akrides MSE 6De Draai, Heerhugowaard
21:00Onze Gezellen MSE 5BC Schrobbelaar MSE 4Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
 
vrijdag 20 maart 2020Locatie
19:15VBC Akrides MSE 6Onze Gezellen MSE 5Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 21 maart 2020Locatie
16:00BC APOLLO Amsterdam MSE 6Racing Beverwijk MSE 3Apollohal, Amsterdam
17:30BC Schrobbelaar MSE 4Flashing Heiloo MSE 4Sportcentrum Universum, Amsterdam
18:45The Challengers MSE 3HBC MSE 2Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
zaterdag 28 maart 2020Locatie
17:45BV Amsterdam MSE 6The Sea Devils MSE 3Van Hogendorphal, Amsterdam
18:00Racing Beverwijk MSE 3BC Schrobbelaar MSE 4De Walvis, Beverwijk
19:45Flashing Heiloo MSE 4Onze Gezellen MSE 5Het Vennewater, Heiloo
20:15The Challengers MSE 3VBC Akrides MSE 6Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
vrijdag 3 april 2020Locatie
19:15VBC Akrides MSE 6Flashing Heiloo MSE 4Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 4 april 2020Locatie
18:00BC APOLLO Amsterdam MSE 6BV Amsterdam MSE 6Apollohal, Amsterdam
21:00Onze Gezellen MSE 5Racing Beverwijk MSE 3Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
 
zondag 5 april 2020Locatie
14:30The Sea Devils MSE 3HBC MSE 2Bloemen De, Castricum

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF