U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

3e Klasse - Vrouwen Senioren Afdeling - Poule A


donderdag 17 oktober 2019Locatie
20:00The Challengers VSE 2Harlemlakers VSE 2Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
zaterdag 19 oktober 2019Locatie
12:00AMVJ-Amsterdam VSE 1The Lions VSE 1Ookmeer, Amsterdam
19:45Onze Gezellen VSE 3BC APOLLO Amsterdam VSE 3Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
 
zondag 20 oktober 2019Locatie
13:00Harlemlakers VSE 1Alkm.Guardians VSE 1Calandhal Hal 1, Amsterdam
15:00Harlemlakers VSE 2The Lions VSE 1Calandhal Hal 1, Amsterdam
16:00U.S. VSE 5DIOS VSE 1Amstelcampushal, Amsterdam
 
zaterdag 26 oktober 2019Locatie
14:15DIOS VSE 1Onze Gezellen VSE 3De Estafette, Nieuw-vennep
18:15Alkm.Guardians VSE 1U.S. VSE 5Hoornse Vaart, Alkmaar
 
zondag 27 oktober 2019Locatie
16:00BC APOLLO Amsterdam VSE 3The Lions VSE 1Apollohal, Amsterdam
 
woensdag 30 oktober 2019Locatie
19:15Alkm.Guardians VSE 1AMVJ-Amsterdam VSE 1Hoornse Vaart, Alkmaar
 
zaterdag 2 november 2019Locatie
12:00Harlemlakers VSE 1K.T.C. VSE 1Calandhal Hal 1, Amsterdam
14:00Harlemlakers VSE 2BC APOLLO Amsterdam VSE 3Calandhal Hal 1, Amsterdam
19:00Onze Gezellen VSE 3Alkm.Guardians VSE 1Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
 
zondag 3 november 2019Locatie
14:00BC APOLLO Amsterdam VSE 3The Challengers VSE 2Apollohal, Amsterdam
 
zaterdag 9 november 2019Locatie
12:30K.T.C. VSE 1U.S. VSE 5Tetterodehal, Overveen
18:15Alkm.Guardians VSE 1The Lions VSE 1Hoornse Vaart, Alkmaar
20:00The Challengers VSE 2AMVJ-Amsterdam VSE 1Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
zondag 10 november 2019Locatie
14:15DIOS VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 3De Estafette, Nieuw-vennep
 
zaterdag 16 november 2019Locatie
12:00Harlemlakers VSE 2DIOS VSE 1Calandhal Hal 1, Amsterdam
14:00BC APOLLO Amsterdam VSE 3Alkm.Guardians VSE 1Apollohal, Amsterdam
14:00Harlemlakers VSE 1The Challengers VSE 2Calandhal Hal 1, Amsterdam
20:30Onze Gezellen VSE 3K.T.C. VSE 1Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
 
zaterdag 23 november 2019Locatie
12:00AMVJ-Amsterdam VSE 1Harlemlakers VSE 2Ookmeer, Amsterdam
16:00K.T.C. VSE 1The Lions VSE 1Tetterodehal, Overveen
18:15Alkm.Guardians VSE 1DIOS VSE 1Hoornse Vaart, Alkmaar
20:00The Challengers VSE 2U.S. VSE 5Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
zondag 24 november 2019Locatie
14:00BC APOLLO Amsterdam VSE 3AMVJ-Amsterdam VSE 1Apollohal, Amsterdam
 
zondag 1 december 2019Locatie
14:45K.T.C. VSE 1AMVJ-Amsterdam VSE 1Tetterodehal, Overveen
 
zaterdag 7 december 2019Locatie
14:00BC APOLLO Amsterdam VSE 3K.T.C. VSE 1Apollohal, Amsterdam
14:00Harlemlakers VSE 1AMVJ-Amsterdam VSE 1Calandhal Hal 1, Amsterdam
16:00Harlemlakers VSE 2Alkm.Guardians VSE 1Calandhal Hal 1, Amsterdam
17:15Onze Gezellen VSE 3The Challengers VSE 2Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
17:15The Lions VSE 1DIOS VSE 1Korver Sporthal "Duintjesveld", Zandvoort
 
zaterdag 14 december 2019Locatie
14:00Harlemlakers VSE 1Harlemlakers VSE 2Calandhal Hal 1, Amsterdam
15:00AMVJ-Amsterdam VSE 1U.S. VSE 5Ookmeer, Amsterdam
18:00K.T.C. VSE 1DIOS VSE 1Tetterodehal, Overveen
20:15The Challengers VSE 2The Lions VSE 1Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
zaterdag 11 januari 2020Locatie
14:00Harlemlakers VSE 1U.S. VSE 5Calandhal Hal 1, Amsterdam
14:15K.T.C. VSE 1Alkm.Guardians VSE 1Tetterodehal, Overveen
20:15The Challengers VSE 2BC APOLLO Amsterdam VSE 3Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
zondag 12 januari 2020Locatie
15:45AMVJ-Amsterdam VSE 1Onze Gezellen VSE 3Ookmeer, Amsterdam
 
zaterdag 18 januari 2020Locatie
08:30The Lions VSE 1AMVJ-Amsterdam VSE 1Korver Sporthal "Duintjesveld", Zandvoort
14:00U.S. VSE 5Harlemlakers VSE 2Apollohal, Amsterdam
19:00Onze Gezellen VSE 3Harlemlakers VSE 1Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
 
zondag 19 januari 2020Locatie
11:15DIOS VSE 1The Challengers VSE 2De Estafette, Nieuw-vennep
 
zaterdag 25 januari 2020Locatie
14:00Harlemlakers VSE 1The Lions VSE 1Calandhal Hal 1, Amsterdam
15:45AMVJ-Amsterdam VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 3Ookmeer, Amsterdam
16:00Harlemlakers VSE 2K.T.C. VSE 1Calandhal Hal 1, Amsterdam
20:30The Challengers VSE 2Alkm.Guardians VSE 1Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
zondag 26 januari 2020Locatie
14:00U.S. VSE 5Onze Gezellen VSE 3Amstelcampushal, Amsterdam
 
zaterdag 1 februari 2020Locatie
08:30The Lions VSE 1U.S. VSE 5Korver Sporthal "Duintjesveld", Zandvoort
19:00Onze Gezellen VSE 3Harlemlakers VSE 2Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
20:00BC APOLLO Amsterdam VSE 3Harlemlakers VSE 1Apollohal, Amsterdam
 
zondag 2 februari 2020Locatie
14:15DIOS VSE 1AMVJ-Amsterdam VSE 1De Estafette, Nieuw-vennep
 
zaterdag 8 februari 2020Locatie
15:45AMVJ-Amsterdam VSE 1Alkm.Guardians VSE 1Ookmeer, Amsterdam
16:00Harlemlakers VSE 1DIOS VSE 1Calandhal Hal 1, Amsterdam
18:45The Challengers VSE 2K.T.C. VSE 1Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
21:00Onze Gezellen VSE 3The Lions VSE 1Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
 
zondag 9 februari 2020Locatie
16:00U.S. VSE 5BC APOLLO Amsterdam VSE 3Amstelcampushal, Amsterdam
 
zaterdag 15 februari 2020Locatie
08:30The Lions VSE 1Harlemlakers VSE 2Korver Sporthal "Duintjesveld", Zandvoort
18:15Alkm.Guardians VSE 1Harlemlakers VSE 1Hoornse Vaart, Alkmaar
20:00BC APOLLO Amsterdam VSE 3Onze Gezellen VSE 3Apollohal, Amsterdam
 
zaterdag 22 februari 2020Locatie
08:30The Lions VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 3Korver Sporthal "Duintjesveld", Zandvoort
12:00AMVJ-Amsterdam VSE 1K.T.C. VSE 1Ookmeer, Amsterdam
12:00Harlemlakers VSE 2The Challengers VSE 2Calandhal Hal 1, Amsterdam
19:00Onze Gezellen VSE 3DIOS VSE 1Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
 
zondag 23 februari 2020Locatie
14:00U.S. VSE 5Alkm.Guardians VSE 1Amstelcampushal, Amsterdam
 
zondag 1 maart 2020Locatie
14:15DIOS VSE 1U.S. VSE 5De Estafette, Nieuw-vennep
 
zaterdag 7 maart 2020Locatie
12:30K.T.C. VSE 1Harlemlakers VSE 1Tetterodehal, Overveen
20:00BC APOLLO Amsterdam VSE 3Harlemlakers VSE 2Apollohal, Amsterdam
 
zondag 8 maart 2020Locatie
13:00Alkm.Guardians VSE 1Onze Gezellen VSE 3Hoornse Vaart, Alkmaar
14:15DIOS VSE 1The Lions VSE 1De Estafette, Nieuw-vennep
 
zaterdag 14 maart 2020Locatie
08:30The Lions VSE 1Alkm.Guardians VSE 1Korver Sporthal "Duintjesveld", Zandvoort
12:00AMVJ-Amsterdam VSE 1The Challengers VSE 2Ookmeer, Amsterdam
18:00BC APOLLO Amsterdam VSE 3DIOS VSE 1Apollohal, Amsterdam
 
zondag 15 maart 2020Locatie
18:30U.S. VSE 5K.T.C. VSE 1Amstelcampushal, Amsterdam
 
zaterdag 21 maart 2020Locatie
14:15K.T.C. VSE 1Onze Gezellen VSE 3Tetterodehal, Overveen
16:30Alkm.Guardians VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 3Hoornse Vaart, Alkmaar
20:30The Challengers VSE 2Harlemlakers VSE 1Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
zondag 22 maart 2020Locatie
14:15DIOS VSE 1Harlemlakers VSE 2De Estafette, Nieuw-vennep
 
zaterdag 28 maart 2020Locatie
08:30The Lions VSE 1K.T.C. VSE 1Korver Sporthal "Duintjesveld", Zandvoort
16:00Harlemlakers VSE 2AMVJ-Amsterdam VSE 1Calandhal Hal 1, Amsterdam
 
zondag 29 maart 2020Locatie
11:30U.S. VSE 5The Challengers VSE 2Amstelcampushal, Amsterdam
14:15DIOS VSE 1Alkm.Guardians VSE 1De Estafette, Nieuw-vennep
 
zaterdag 4 april 2020Locatie
12:00AMVJ-Amsterdam VSE 1Harlemlakers VSE 1Ookmeer, Amsterdam
14:15K.T.C. VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 3Tetterodehal, Overveen
16:30Alkm.Guardians VSE 1Harlemlakers VSE 2Hoornse Vaart, Alkmaar
20:30The Challengers VSE 2Onze Gezellen VSE 3Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
zaterdag 18 april 2020Locatie
08:30The Lions VSE 1The Challengers VSE 2Korver Sporthal "Duintjesveld", Zandvoort
12:00Harlemlakers VSE 2Harlemlakers VSE 1Calandhal Hal 1, Amsterdam
14:15DIOS VSE 1K.T.C. VSE 1De Estafette, Nieuw-vennep
 
zondag 19 april 2020Locatie
14:00U.S. VSE 5AMVJ-Amsterdam VSE 1Amstelcampushal, Amsterdam

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF