U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

E-Klasse - Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie - Poule A


zaterdag 2 november 2019Locatie
10:00Harlemlakers X12 2 (VR)Volendam X12 1Calandhal Hal 1, Amsterdam
12:15VBC Akrides V12 1 (VR)BV Noordkop X12 2Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
13:00Blue Stars X12 2BV Hoofddorp X12 4Sporthal Diemen, Diemen
17:00The Challengers X12 1Mapleleaves X12 2Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
zondag 3 november 2019Locatie
10:00BC APOLLO Amsterdam X12 3Onze Gezellen X12 2Apollohal, Amsterdam
 
zaterdag 9 november 2019Locatie
13:45Mapleleaves X12 2BC APOLLO Amsterdam X12 3Waterakkers De, Heemskerk
14:00BV Noordkop X12 2Harlemlakers X12 2 (VR)De Slenk, Den helder
15:00BV Hoofddorp X12 4VBC Akrides V12 1 (VR)Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
15:15Onze Gezellen X12 2Blue Stars X12 2Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
15:30Volendam X12 1MBCA Amstelveen X12 4De Seinpaal, Volendam
 
zaterdag 16 november 2019Locatie
10:00Harlemlakers X12 2 (VR)MBCA Amstelveen X12 4Calandhal Hal 1, Amsterdam
12:00BV Noordkop X12 2BV Hoofddorp X12 4De Slenk, Den helder
13:00Blue Stars X12 2Mapleleaves X12 2Sporthal Diemen, Diemen
14:00VBC Akrides V12 1 (VR)Onze Gezellen X12 2Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
15:00The Challengers X12 1Volendam X12 1Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
zaterdag 23 november 2019Locatie
11:30MBCA Amstelveen X12 4The Challengers X12 1Goudsmithal, Amstelveen
12:30Mapleleaves X12 2VBC Akrides V12 1 (VR)Waterakkers De, Heemskerk
13:00BV Hoofddorp X12 4Harlemlakers X12 2 (VR)Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
14:00Onze Gezellen X12 2BV Noordkop X12 2Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
15:30Volendam X12 1BC APOLLO Amsterdam X12 3De Seinpaal, Volendam
 
zaterdag 7 december 2019Locatie
11:30Blue Stars X12 2Volendam X12 1Sporthal Diemen, Diemen
12:00BV Noordkop X12 2Mapleleaves X12 2De Slenk, Den helder
12:00Harlemlakers X12 2 (VR)The Challengers X12 1Calandhal Hal 1, Amsterdam
13:00BV Hoofddorp X12 4Onze Gezellen X12 2Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
 
zondag 8 december 2019Locatie
12:00BC APOLLO Amsterdam X12 3MBCA Amstelveen X12 4Apollohal, Amsterdam
 
zaterdag 14 december 2019Locatie
12:00Mapleleaves X12 2BV Hoofddorp X12 4Waterakkers De, Heemskerk
12:00Onze Gezellen X12 2Harlemlakers X12 2 (VR)Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
14:45MBCA Amstelveen X12 4Blue Stars X12 2Goudsmithal, Amstelveen
15:00The Challengers X12 1BC APOLLO Amsterdam X12 3Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
15:30Volendam X12 1VBC Akrides V12 1 (VR)De Seinpaal, Volendam

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF