U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

1e Klasse - Vrouwen Senioren Afdeling - Poule A


zaterdag 19 oktober 2019Locatie
15:30BC Schrobbelaar VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 2Sportcentrum Universum, Amsterdam
 
zaterdag 26 oktober 2019Locatie
16:15L.C. Players VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 2Sporthal De Zien, Uitgeest
17:30BC Schrobbelaar VSE 1The Challengers VSE 1Sportcentrum Universum, Amsterdam
 
zaterdag 2 november 2019Locatie
17:00BV Hoofddorp VSE 3Dozy BV Den Helder VSE 2Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
18:00L.C. Players VSE 1BC Schrobbelaar VSE 1Sporthal De Zien, Uitgeest
18:45The Challengers VSE 1U.S. VSE 3Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
woensdag 6 november 2019Locatie
20:30BV Hoofddorp VSE 3BC Schrobbelaar VSE 1Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
 
zaterdag 9 november 2019Locatie
19:00Dozy BV Den Helder VSE 2The Challengers VSE 1Sportlaan, Den helder
 
zondag 10 november 2019Locatie
17:30U.S. VSE 3L.C. Players VSE 1Amstelcampushal, Amsterdam
 
zaterdag 16 november 2019Locatie
14:00BC APOLLO Amsterdam VSE 2U.S. VSE 3Apollohal, Amsterdam
16:15L.C. Players VSE 1Dozy BV Den Helder VSE 2Sporthal De Zien, Uitgeest
18:30The Challengers VSE 1BV Hoofddorp VSE 3Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
zaterdag 23 november 2019Locatie
17:30BC Schrobbelaar VSE 1L.C. Players VSE 1Sportcentrum Universum, Amsterdam
21:00Dozy BV Den Helder VSE 2BV Hoofddorp VSE 3Sportlaan, Den helder
 
zondag 24 november 2019Locatie
16:30U.S. VSE 3The Challengers VSE 1Amstelcampushal, Amsterdam
 
zaterdag 7 december 2019Locatie
16:00BC APOLLO Amsterdam VSE 2U.S. VSE 3Apollohal, Amsterdam
16:15L.C. Players VSE 1Dozy BV Den Helder VSE 2Sporthal De Zien, Uitgeest
17:00BV Hoofddorp VSE 3The Challengers VSE 1Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
 
zaterdag 14 december 2019Locatie
16:30BV Hoofddorp VSE 3BC APOLLO Amsterdam VSE 2Het Spectrum, Hoofddorp
18:30The Challengers VSE 1BC Schrobbelaar VSE 1Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
21:00Dozy BV Den Helder VSE 2U.S. VSE 3Sportlaan, Den helder
 
zaterdag 11 januari 2020Locatie
18:00BC APOLLO Amsterdam VSE 2L.C. Players VSE 1Apollohal, Amsterdam
 
zaterdag 18 januari 2020Locatie
16:15L.C. Players VSE 1The Challengers VSE 1Sporthal De Zien, Uitgeest
17:30BC Schrobbelaar VSE 1BV Hoofddorp VSE 3Sportcentrum Universum, Amsterdam
18:00BC APOLLO Amsterdam VSE 2Dozy BV Den Helder VSE 2Apollohal, Amsterdam
 
zaterdag 25 januari 2020Locatie
18:45The Challengers VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 2Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
19:00BV Hoofddorp VSE 3L.C. Players VSE 1Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
 
zondag 26 januari 2020Locatie
16:00U.S. VSE 3BC Schrobbelaar VSE 1Amstelcampushal, Amsterdam
 
zaterdag 1 februari 2020Locatie
20:00BC APOLLO Amsterdam VSE 2L.C. Players VSE 1Apollohal, Amsterdam
 
zondag 2 februari 2020Locatie
18:00U.S. VSE 3BV Hoofddorp VSE 3Amstelcampushal, Amsterdam
 
zaterdag 8 februari 2020Locatie
17:00The Challengers VSE 1BC Schrobbelaar VSE 1Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
19:00BV Hoofddorp VSE 3BC APOLLO Amsterdam VSE 2Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
19:00Dozy BV Den Helder VSE 2U.S. VSE 3Sportlaan, Den helder
 
zaterdag 15 februari 2020Locatie
15:30BC Schrobbelaar VSE 1L.C. Players VSE 1Sportcentrum Universum, Amsterdam
 
zondag 16 februari 2020Locatie
12:00U.S. VSE 3The Challengers VSE 1Amstelcampushal, Amsterdam
16:00Dozy BV Den Helder VSE 2BV Hoofddorp VSE 3Sportlaan, Den helder
 
zaterdag 22 februari 2020Locatie
17:30BC Schrobbelaar VSE 1Dozy BV Den Helder VSE 2Sportcentrum Universum, Amsterdam
 
zaterdag 7 maart 2020Locatie
16:15L.C. Players VSE 1U.S. VSE 3Sporthal De Zien, Uitgeest
20:00BC APOLLO Amsterdam VSE 2BC Schrobbelaar VSE 1Apollohal, Amsterdam
20:15The Challengers VSE 1Dozy BV Den Helder VSE 2Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
zaterdag 14 maart 2020Locatie
17:00BV Hoofddorp VSE 3The Challengers VSE 1Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
21:00Dozy BV Den Helder VSE 2L.C. Players VSE 1Sportlaan, Den helder
 
zondag 15 maart 2020Locatie
14:00U.S. VSE 3BC APOLLO Amsterdam VSE 2Amstelcampushal, Amsterdam
 
zaterdag 21 maart 2020Locatie
14:00BC APOLLO Amsterdam VSE 2Dozy BV Den Helder VSE 2Apollohal, Amsterdam
15:30BC Schrobbelaar VSE 1BV Hoofddorp VSE 3Sportcentrum Universum, Amsterdam
16:15L.C. Players VSE 1The Challengers VSE 1Sporthal De Zien, Uitgeest
 
zaterdag 28 maart 2020Locatie
18:00BV Hoofddorp VSE 3L.C. Players VSE 1Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
20:15The Challengers VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 2Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
zondag 29 maart 2020Locatie
16:00U.S. VSE 3BC Schrobbelaar VSE 1Amstelcampushal, Amsterdam
 
zaterdag 4 april 2020Locatie
16:15L.C. Players VSE 1U.S. VSE 3Sporthal De Zien, Uitgeest
18:45The Challengers VSE 1Dozy BV Den Helder VSE 2Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
20:00BC APOLLO Amsterdam VSE 2BC Schrobbelaar VSE 1Apollohal, Amsterdam

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF