U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

1e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


zaterdag 19 oktober 2019Locatie
15:45BV Amsterdam MSE 3Onze Gezellen MSE 2Van Hogendorphal, Amsterdam
17:30Volendam MSE 1Racing Beverwijk MSE 2De Seinpaal, Volendam
18:00D.E.D. MSE 2BC APOLLO Amsterdam MSE 2Apollohal, Amsterdam
 
zondag 20 oktober 2019Locatie
15:00Harlemlakers MSE 3VBC Akrides MSE 2Calandhal Hal 1, Amsterdam
16:00MSV/Zeemacht MSE 2MBCA Amstelveen MSE 1de Brug, Den helder
16:00U.S. MSE 2Flashing Heiloo MSE 1Amstelcampushal, Amsterdam
 
vrijdag 25 oktober 2019Locatie
20:15VBC Akrides MSE 2The Challengers MSE 1Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 26 oktober 2019Locatie
16:00BV Amsterdam MSE 3D.E.D. MSE 2Van Hogendorphal, Amsterdam
19:00Onze Gezellen MSE 2Volendam MSE 1Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
19:00Racing Beverwijk MSE 2Harlemlakers MSE 3De Walvis, Beverwijk
 
zondag 27 oktober 2019Locatie
13:45MBCA Amstelveen MSE 1BC APOLLO Amsterdam MSE 2Goudsmithal, Amstelveen
16:00Flashing Heiloo MSE 1MSV/Zeemacht MSE 2Het Vennewater, Heiloo
 
zaterdag 2 november 2019Locatie
14:00D.E.D. MSE 2MBCA Amstelveen MSE 1Apollohal, Amsterdam
16:00BC APOLLO Amsterdam MSE 2Flashing Heiloo MSE 1Apollohal, Amsterdam
16:00Harlemlakers MSE 3Onze Gezellen MSE 2Calandhal Hal 1, Amsterdam
17:30Volendam MSE 1BV Amsterdam MSE 3De Seinpaal, Volendam
20:30The Challengers MSE 1Racing Beverwijk MSE 2Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
zondag 3 november 2019Locatie
14:00U.S. MSE 2VBC Akrides MSE 2Amstelcampushal, Amsterdam
 
zaterdag 9 november 2019Locatie
15:15Onze Gezellen MSE 2The Challengers MSE 1Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
15:15VBC Akrides MSE 2MSV/Zeemacht MSE 2Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
16:15Racing Beverwijk MSE 2U.S. MSE 2De Walvis, Beverwijk
17:30Volendam MSE 1D.E.D. MSE 2De Seinpaal, Volendam
17:45BV Amsterdam MSE 3Harlemlakers MSE 3Van Hogendorphal, Amsterdam
21:00Flashing Heiloo MSE 1MBCA Amstelveen MSE 1Het Vennewater, Heiloo
 
zaterdag 16 november 2019Locatie
14:00D.E.D. MSE 2Flashing Heiloo MSE 1Apollohal, Amsterdam
16:00BC APOLLO Amsterdam MSE 2VBC Akrides MSE 2Apollohal, Amsterdam
16:00Harlemlakers MSE 3Volendam MSE 1Calandhal Hal 1, Amsterdam
20:15The Challengers MSE 1BV Amsterdam MSE 3Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
zondag 17 november 2019Locatie
16:00MSV/Zeemacht MSE 2Racing Beverwijk MSE 2de Brug, Den helder
16:00U.S. MSE 2Onze Gezellen MSE 2Amstelcampushal, Amsterdam
 
donderdag 21 november 2019Locatie
19:15Racing Beverwijk MSE 2BC APOLLO Amsterdam MSE 2De Walvis, Beverwijk
 
vrijdag 22 november 2019Locatie
20:15VBC Akrides MSE 2MBCA Amstelveen MSE 1Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 23 november 2019Locatie
12:00Harlemlakers MSE 3D.E.D. MSE 2Calandhal Hal 1, Amsterdam
15:45BV Amsterdam MSE 3U.S. MSE 2Van Hogendorphal, Amsterdam
17:15Onze Gezellen MSE 2MSV/Zeemacht MSE 2Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
17:30Volendam MSE 1The Challengers MSE 1De Seinpaal, Volendam
 
donderdag 28 november 2019Locatie
20:45MBCA Amstelveen MSE 1BV Amsterdam MSE 3Goudsmithal, Amstelveen
 
donderdag 5 december 2019Locatie
20:45MBCA Amstelveen MSE 1Racing Beverwijk MSE 2Goudsmithal, Amstelveen
 
zaterdag 7 december 2019Locatie
16:00BC APOLLO Amsterdam MSE 2Onze Gezellen MSE 2Apollohal, Amsterdam
20:00Flashing Heiloo MSE 1VBC Akrides MSE 2Het Vennewater, Heiloo
20:00The Challengers MSE 1Harlemlakers MSE 3Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
zondag 8 december 2019Locatie
14:00MSV/Zeemacht MSE 2BV Amsterdam MSE 3de Brug, Den helder
16:00U.S. MSE 2Volendam MSE 1Amstelcampushal, Amsterdam
 
zaterdag 14 december 2019Locatie
12:00Harlemlakers MSE 3U.S. MSE 2Calandhal Hal 1, Amsterdam
14:00BV Amsterdam MSE 3BC APOLLO Amsterdam MSE 2Van Hogendorphal, Amsterdam
17:30Volendam MSE 1MSV/Zeemacht MSE 2De Seinpaal, Volendam
20:15The Challengers MSE 1D.E.D. MSE 2Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
21:00Onze Gezellen MSE 2MBCA Amstelveen MSE 1Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
 
zondag 15 december 2019Locatie
15:30Racing Beverwijk MSE 2Flashing Heiloo MSE 1De Walvis, Beverwijk
 
zaterdag 11 januari 2020Locatie
16:00BV Amsterdam MSE 3MBCA Amstelveen MSE 1Van Hogendorphal, Amsterdam
16:00Harlemlakers MSE 3MSV/Zeemacht MSE 2Calandhal Hal 1, Amsterdam
17:15Onze Gezellen MSE 2Flashing Heiloo MSE 1Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
17:30Volendam MSE 1BC APOLLO Amsterdam MSE 2De Seinpaal, Volendam
18:00D.E.D. MSE 2VBC Akrides MSE 2Apollohal, Amsterdam
20:15The Challengers MSE 1U.S. MSE 2Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
donderdag 16 januari 2020Locatie
20:45MBCA Amstelveen MSE 1Volendam MSE 1Goudsmithal, Amstelveen
 
vrijdag 17 januari 2020Locatie
21:15VBC Akrides MSE 2Racing Beverwijk MSE 2Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 18 januari 2020Locatie
14:00U.S. MSE 2D.E.D. MSE 2Apollohal, Amsterdam
18:00BC APOLLO Amsterdam MSE 2Harlemlakers MSE 3Apollohal, Amsterdam
19:00Flashing Heiloo MSE 1BV Amsterdam MSE 3Het Vennewater, Heiloo
20:00MSV/Zeemacht MSE 2The Challengers MSE 1de Brug, Den helder
 
zaterdag 25 januari 2020Locatie
16:00D.E.D. MSE 2Racing Beverwijk MSE 2Apollohal, Amsterdam
17:00The Challengers MSE 1BC APOLLO Amsterdam MSE 2Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
17:30Volendam MSE 1Flashing Heiloo MSE 1De Seinpaal, Volendam
21:00Onze Gezellen MSE 2VBC Akrides MSE 2Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
 
zondag 26 januari 2020Locatie
14:00U.S. MSE 2MSV/Zeemacht MSE 2Amstelcampushal, Amsterdam
15:30Harlemlakers MSE 3MBCA Amstelveen MSE 1Calandhal Hal 1, Amsterdam
 
donderdag 30 januari 2020Locatie
20:45MBCA Amstelveen MSE 1The Challengers MSE 1Goudsmithal, Amstelveen
 
vrijdag 31 januari 2020Locatie
20:15VBC Akrides MSE 2BV Amsterdam MSE 3Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 1 februari 2020Locatie
18:00BC APOLLO Amsterdam MSE 2U.S. MSE 2Apollohal, Amsterdam
20:00Flashing Heiloo MSE 1Harlemlakers MSE 3Het Vennewater, Heiloo
20:30Racing Beverwijk MSE 2Onze Gezellen MSE 2De Walvis, Beverwijk
 
zondag 2 februari 2020Locatie
15:00MSV/Zeemacht MSE 2D.E.D. MSE 2de Brug, Den helder
 
zaterdag 8 februari 2020Locatie
14:00BV Amsterdam MSE 3Racing Beverwijk MSE 2Van Hogendorphal, Amsterdam
14:00D.E.D. MSE 2Onze Gezellen MSE 2Apollohal, Amsterdam
17:30Volendam MSE 1VBC Akrides MSE 2De Seinpaal, Volendam
20:30The Challengers MSE 1Flashing Heiloo MSE 1Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
zondag 9 februari 2020Locatie
14:00MSV/Zeemacht MSE 2BC APOLLO Amsterdam MSE 2de Brug, Den helder
16:00U.S. MSE 2MBCA Amstelveen MSE 1Amstelcampushal, Amsterdam
 
donderdag 13 februari 2020Locatie
20:45MBCA Amstelveen MSE 1MSV/Zeemacht MSE 2Goudsmithal, Amstelveen
 
vrijdag 14 februari 2020Locatie
20:15VBC Akrides MSE 2Harlemlakers MSE 3Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 15 februari 2020Locatie
14:15Flashing Heiloo MSE 1U.S. MSE 2Het Vennewater, Heiloo
17:15Onze Gezellen MSE 2BV Amsterdam MSE 3Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
18:00BC APOLLO Amsterdam MSE 2D.E.D. MSE 2Apollohal, Amsterdam
18:00Racing Beverwijk MSE 2Volendam MSE 1De Walvis, Beverwijk
 
zaterdag 22 februari 2020Locatie
12:00Harlemlakers MSE 3Racing Beverwijk MSE 2Calandhal Hal 1, Amsterdam
17:30Volendam MSE 1Onze Gezellen MSE 2De Seinpaal, Volendam
20:00BC APOLLO Amsterdam MSE 2MBCA Amstelveen MSE 1Apollohal, Amsterdam
20:00D.E.D. MSE 2BV Amsterdam MSE 3Apollohal, Amsterdam
20:00The Challengers MSE 1VBC Akrides MSE 2Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
zondag 23 februari 2020Locatie
15:00MSV/Zeemacht MSE 2Flashing Heiloo MSE 1de Brug, Den helder
 
donderdag 5 maart 2020Locatie
20:45MBCA Amstelveen MSE 1D.E.D. MSE 2Goudsmithal, Amstelveen
 
vrijdag 6 maart 2020Locatie
21:15VBC Akrides MSE 2U.S. MSE 2Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 7 maart 2020Locatie
16:00BV Amsterdam MSE 3Volendam MSE 1Van Hogendorphal, Amsterdam
19:00Flashing Heiloo MSE 1BC APOLLO Amsterdam MSE 2Het Vennewater, Heiloo
19:00Racing Beverwijk MSE 2The Challengers MSE 1De Walvis, Beverwijk
21:00Onze Gezellen MSE 2Harlemlakers MSE 3Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
 
zaterdag 14 maart 2020Locatie
14:00Harlemlakers MSE 3BV Amsterdam MSE 3Calandhal Hal 1, Amsterdam
16:45MBCA Amstelveen MSE 1Flashing Heiloo MSE 1Goudsmithal, Amstelveen
18:00D.E.D. MSE 2Volendam MSE 1Apollohal, Amsterdam
20:30The Challengers MSE 1Onze Gezellen MSE 2Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
zondag 15 maart 2020Locatie
15:00MSV/Zeemacht MSE 2VBC Akrides MSE 2de Brug, Den helder
18:30U.S. MSE 2Racing Beverwijk MSE 2Amstelcampushal, Amsterdam
 
vrijdag 20 maart 2020Locatie
21:15VBC Akrides MSE 2BC APOLLO Amsterdam MSE 2Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 21 maart 2020Locatie
15:45BV Amsterdam MSE 3The Challengers MSE 1Van Hogendorphal, Amsterdam
17:15Onze Gezellen MSE 2U.S. MSE 2Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
17:30Volendam MSE 1Harlemlakers MSE 3De Seinpaal, Volendam
19:00Flashing Heiloo MSE 1D.E.D. MSE 2Het Vennewater, Heiloo
19:00Racing Beverwijk MSE 2MSV/Zeemacht MSE 2De Walvis, Beverwijk
 
donderdag 26 maart 2020Locatie
20:45MBCA Amstelveen MSE 1VBC Akrides MSE 2Goudsmithal, Amstelveen
 
zaterdag 28 maart 2020Locatie
14:00BC APOLLO Amsterdam MSE 2Racing Beverwijk MSE 2Apollohal, Amsterdam
14:00D.E.D. MSE 2Harlemlakers MSE 3Apollohal, Amsterdam
16:45The Challengers MSE 1Volendam MSE 1Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
zondag 29 maart 2020Locatie
11:30U.S. MSE 2BV Amsterdam MSE 3Amstelcampushal, Amsterdam
15:00MSV/Zeemacht MSE 2Onze Gezellen MSE 2de Brug, Den helder
 
donderdag 2 april 2020Locatie
19:15Racing Beverwijk MSE 2MBCA Amstelveen MSE 1De Walvis, Beverwijk
 
vrijdag 3 april 2020Locatie
21:15VBC Akrides MSE 2Flashing Heiloo MSE 1Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 4 april 2020Locatie
16:00Harlemlakers MSE 3The Challengers MSE 1Calandhal Hal 1, Amsterdam
17:30BV Amsterdam MSE 3MSV/Zeemacht MSE 2Van Hogendorphal, Amsterdam
17:30Volendam MSE 1U.S. MSE 2De Seinpaal, Volendam
19:00Onze Gezellen MSE 2BC APOLLO Amsterdam MSE 2Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
 
donderdag 16 april 2020Locatie
20:45MBCA Amstelveen MSE 1Onze Gezellen MSE 2Goudsmithal, Amstelveen
 
vrijdag 17 april 2020Locatie
20:15VBC Akrides MSE 2Volendam MSE 1Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 18 april 2020Locatie
19:00Flashing Heiloo MSE 1Racing Beverwijk MSE 2Het Vennewater, Heiloo
 
zondag 19 april 2020Locatie
14:00U.S. MSE 2Harlemlakers MSE 3Amstelcampushal, Amsterdam
15:00MSV/Zeemacht MSE 2Volendam MSE 1de Brug, Den helder
16:00BC APOLLO Amsterdam MSE 2BV Amsterdam MSE 3Apollohal, Amsterdam
16:00D.E.D. MSE 2The Challengers MSE 1Apollohal, Amsterdam

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF