U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

2e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


zaterdag 19 oktober 2019Locatie
15:30BC Schrobbelaar MSE 2Flevo Musketiers MSE 1Sportcentrum Universum, Amsterdam
19:00The Lions MSE 1The Sea Devils MSE 1Korver Sporthal "Duintjesveld", Zandvoort
 
zaterdag 26 oktober 2019Locatie
17:30BC Schrobbelaar MSE 2The Challengers MSE 2Sportcentrum Universum, Amsterdam
 
zaterdag 2 november 2019Locatie
16:00D.E.D. MSE 3U.S. MSE 5Apollohal, Amsterdam
18:45The Challengers MSE 2U.S. MSE 3Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
20:30Flevo Musketiers MSE 1De Hoppers MSE 2Rietlanden 2, Lelystad
 
zondag 3 november 2019Locatie
16:45BV Aalsmeer MSE 1BC Schrobbelaar MSE 2Proosdijhal, Kudelstaart
 
zaterdag 9 november 2019Locatie
16:00De Hoppers MSE 2The Lions MSE 1Vredehof, Hoorn
18:45The Sea Devils MSE 1VBC Akrides MSE 3Bloemen De, Castricum
 
zondag 10 november 2019Locatie
13:30U.S. MSE 3BV Aalsmeer MSE 1Amstelcampushal, Amsterdam
13:30U.S. MSE 5The Challengers MSE 2Amstelcampushal, Amsterdam
 
vrijdag 15 november 2019Locatie
21:15VBC Akrides MSE 3D.E.D. MSE 3Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 16 november 2019Locatie
17:15The Lions MSE 1BC Schrobbelaar MSE 2Korver Sporthal "Duintjesveld", Zandvoort
19:00BV Aalsmeer MSE 1U.S. MSE 5Proosdijhal, Kudelstaart
20:30Flevo Musketiers MSE 1U.S. MSE 3Rietlanden 2, Lelystad
20:45The Sea Devils MSE 1De Hoppers MSE 2Bloemen De, Castricum
 
zaterdag 23 november 2019Locatie
13:30De Hoppers MSE 2VBC Akrides MSE 3Vredehof, Hoorn
15:30BC Schrobbelaar MSE 2The Sea Devils MSE 1Sportcentrum Universum, Amsterdam
18:00D.E.D. MSE 3The Challengers MSE 2Apollohal, Amsterdam
 
zondag 24 november 2019Locatie
14:30U.S. MSE 3The Lions MSE 1Amstelcampushal, Amsterdam
16:30U.S. MSE 5Flevo Musketiers MSE 1Amstelcampushal, Amsterdam
 
vrijdag 6 december 2019Locatie
19:15VBC Akrides MSE 3The Challengers MSE 2Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 7 december 2019Locatie
18:30De Hoppers MSE 2BC Schrobbelaar MSE 2Vredehof, Hoorn
19:00The Lions MSE 1U.S. MSE 5Korver Sporthal "Duintjesveld", Zandvoort
20:30The Sea Devils MSE 1U.S. MSE 3Bloemen De, Castricum
 
zondag 8 december 2019Locatie
13:45BV Aalsmeer MSE 1D.E.D. MSE 3Proosdijhal, Kudelstaart
 
zaterdag 14 december 2019Locatie
16:45The Challengers MSE 2BV Aalsmeer MSE 1Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
17:30BC Schrobbelaar MSE 2VBC Akrides MSE 3Sportcentrum Universum, Amsterdam
18:00D.E.D. MSE 3Flevo Musketiers MSE 1Apollohal, Amsterdam
 
zondag 15 december 2019Locatie
15:00U.S. MSE 3De Hoppers MSE 2Amstelcampushal, Amsterdam
15:00U.S. MSE 5The Sea Devils MSE 1Amstelcampushal, Amsterdam
 
zaterdag 11 januari 2020Locatie
08:30BV Aalsmeer MSE 1VBC Akrides MSE 3Proosdijhal, Kudelstaart
18:30The Challengers MSE 2Flevo Musketiers MSE 1Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
20:00D.E.D. MSE 3The Lions MSE 1Apollohal, Amsterdam
 
vrijdag 17 januari 2020Locatie
19:15VBC Akrides MSE 3U.S. MSE 3Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 18 januari 2020Locatie
08:30The Lions MSE 1The Challengers MSE 2Korver Sporthal "Duintjesveld", Zandvoort
17:30BC Schrobbelaar MSE 2U.S. MSE 5Sportcentrum Universum, Amsterdam
20:30Flevo Musketiers MSE 1BV Aalsmeer MSE 1Rietlanden 2, Lelystad
21:00The Sea Devils MSE 1D.E.D. MSE 3Bloemen De, Castricum
 
vrijdag 24 januari 2020Locatie
20:15VBC Akrides MSE 3Flevo Musketiers MSE 1Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 25 januari 2020Locatie
08:30BV Aalsmeer MSE 1The Lions MSE 1Proosdijhal, Kudelstaart
14:00D.E.D. MSE 3De Hoppers MSE 2Apollohal, Amsterdam
20:30The Challengers MSE 2The Sea Devils MSE 1Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
zondag 26 januari 2020Locatie
14:00U.S. MSE 5U.S. MSE 3Amstelcampushal, Amsterdam
 
zaterdag 1 februari 2020Locatie
08:30The Lions MSE 1Flevo Musketiers MSE 1Korver Sporthal "Duintjesveld", Zandvoort
10:15BC Schrobbelaar MSE 2D.E.D. MSE 3Sportcentrum Universum, Amsterdam
14:45De Hoppers MSE 2The Challengers MSE 2Vredehof, Hoorn
19:00The Sea Devils MSE 1BV Aalsmeer MSE 1Bloemen De, Castricum
 
zondag 2 februari 2020Locatie
18:00U.S. MSE 5VBC Akrides MSE 3Amstelcampushal, Amsterdam
 
vrijdag 7 februari 2020Locatie
20:15VBC Akrides MSE 3The Lions MSE 1Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 8 februari 2020Locatie
08:30BV Aalsmeer MSE 1De Hoppers MSE 2Proosdijhal, Kudelstaart
14:00D.E.D. MSE 3U.S. MSE 3Apollohal, Amsterdam
18:30Flevo Musketiers MSE 1The Sea Devils MSE 1Rietlanden 2, Lelystad
18:45The Challengers MSE 2BC Schrobbelaar MSE 2Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
zaterdag 15 februari 2020Locatie
14:45De Hoppers MSE 2Flevo Musketiers MSE 1Vredehof, Hoorn
15:30BC Schrobbelaar MSE 2BV Aalsmeer MSE 1Sportcentrum Universum, Amsterdam
18:30The Sea Devils MSE 1The Lions MSE 1Bloemen De, Castricum
 
zondag 16 februari 2020Locatie
16:30U.S. MSE 3The Challengers MSE 2Amstelcampushal, Amsterdam
16:30U.S. MSE 5D.E.D. MSE 3Amstelcampushal, Amsterdam
 
zondag 23 februari 2020Locatie
14:00U.S. MSE 5De Hoppers MSE 2Amstelcampushal, Amsterdam
16:00U.S. MSE 3BC Schrobbelaar MSE 2Amstelcampushal, Amsterdam
 
zaterdag 29 februari 2020Locatie
17:30BC Schrobbelaar MSE 2The Lions MSE 1Sportcentrum Universum, Amsterdam
 
vrijdag 6 maart 2020Locatie
21:15VBC Akrides MSE 3The Sea Devils MSE 1Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 7 maart 2020Locatie
08:30BV Aalsmeer MSE 1U.S. MSE 3Proosdijhal, Kudelstaart
08:30The Lions MSE 1De Hoppers MSE 2Korver Sporthal "Duintjesveld", Zandvoort
18:30The Challengers MSE 2U.S. MSE 5Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
20:30Flevo Musketiers MSE 1BC Schrobbelaar MSE 2Rietlanden 2, Lelystad
 
zaterdag 14 maart 2020Locatie
15:15De Hoppers MSE 2The Sea Devils MSE 1Vredehof, Hoorn
20:00D.E.D. MSE 3VBC Akrides MSE 3Apollohal, Amsterdam
 
zondag 15 maart 2020Locatie
12:00U.S. MSE 5BV Aalsmeer MSE 1Amstelcampushal, Amsterdam
14:00U.S. MSE 3Flevo Musketiers MSE 1Amstelcampushal, Amsterdam
 
vrijdag 20 maart 2020Locatie
19:15VBC Akrides MSE 3De Hoppers MSE 2Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 21 maart 2020Locatie
08:30The Lions MSE 1U.S. MSE 3Korver Sporthal "Duintjesveld", Zandvoort
18:45The Sea Devils MSE 1BC Schrobbelaar MSE 2Bloemen De, Castricum
20:30Flevo Musketiers MSE 1U.S. MSE 5Rietlanden 2, Lelystad
20:30The Challengers MSE 2D.E.D. MSE 3Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
zaterdag 28 maart 2020Locatie
14:00D.E.D. MSE 3BV Aalsmeer MSE 1Apollohal, Amsterdam
17:30BC Schrobbelaar MSE 2De Hoppers MSE 2Sportcentrum Universum, Amsterdam
18:30The Challengers MSE 2VBC Akrides MSE 3Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
zondag 29 maart 2020Locatie
16:00U.S. MSE 3The Sea Devils MSE 1Amstelcampushal, Amsterdam
18:00U.S. MSE 5The Lions MSE 1Amstelcampushal, Amsterdam
 
vrijdag 3 april 2020Locatie
19:15VBC Akrides MSE 3BC Schrobbelaar MSE 2Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 4 april 2020Locatie
08:30BV Aalsmeer MSE 1The Challengers MSE 2Proosdijhal, Kudelstaart
13:15De Hoppers MSE 2U.S. MSE 3Vredehof, Hoorn
20:30Flevo Musketiers MSE 1D.E.D. MSE 3Rietlanden 2, Lelystad
 
zondag 5 april 2020Locatie
16:15The Sea Devils MSE 1U.S. MSE 5Bloemen De, Castricum

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF