U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

Mannen Senioren 1e Divisie - Mannen Senioren Landelijk - Poule B


zaterdag 18 november 2017Locatie
18:00Basketbal Academie Limburg MSE 2TSBV Pendragon MSE 1Boshoven, Weert
19:00B.C. Virtus MSE 1The Black Eagles MSE 1De Crosser, Werkendam
19:00HBV The Jumpers MSE 1BC Vlissingen MSE 1't Zandje, 's-gravenhage
20:30Dreamfields Dolphins MSE 1Attacus MSE 1Sportcentrum De Schaapskooi, Bemmel
 
zondag 19 november 2017Locatie
16:00Den Dungk MSE 1Trajanum MSE 1De Misse, Den dungen
18:30Barons MSE 1BV Wyba MSE 1De Doelen, Breda
 
vrijdag 1 december 2017Locatie
21:00TSBV Pendragon MSE 1Den Dungk MSE 1Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 2 december 2017Locatie
14:30Trajanum MSE 1Barons MSE 1Gymnasion Hal A, Nijmegen
18:30The Black Eagles MSE 1HBV The Jumpers MSE 1De Hazelaar, Rosmalen
20:15BV Wyba MSE 1Dreamfields Dolphins MSE 1Sportcentrum Arcus, Wijchen
20:30Attacus MSE 1B.C. Virtus MSE 1Zwijsen, Veghel
 
zondag 3 december 2017Locatie
15:00BC Vlissingen MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 2Baskensburg, Vlissingen
 
vrijdag 8 december 2017Locatie
21:00TSBV Pendragon MSE 1BC Vlissingen MSE 1Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 9 december 2017Locatie
19:00B.C. Virtus MSE 1BV Wyba MSE 1De Crosser, Werkendam
19:00HBV The Jumpers MSE 1Attacus MSE 1't Zandje, 's-gravenhage
20:00Basketbal Academie Limburg MSE 2The Black Eagles MSE 1Boshoven, Weert
20:30Dreamfields Dolphins MSE 1Trajanum MSE 1Sportcentrum De Schaapskooi, Bemmel
 
zondag 10 december 2017Locatie
16:00Den Dungk MSE 1Barons MSE 1De Misse, Den dungen
 
zaterdag 16 december 2017Locatie
17:45Barons MSE 1Dreamfields Dolphins MSE 1De Doelen, Breda
18:00Trajanum MSE 1B.C. Virtus MSE 1Gymnasion Hal A, Nijmegen
18:10The Black Eagles MSE 1TSBV Pendragon MSE 1De Hazelaar, Rosmalen
20:15BV Wyba MSE 1HBV The Jumpers MSE 1Sportcentrum Arcus, Wijchen
20:30Attacus MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 2Zwijsen, Veghel
 
zondag 17 december 2017Locatie
14:00BC Vlissingen MSE 1Den Dungk MSE 1Baskensburg, Vlissingen
 
zaterdag 13 januari 2018Locatie
16:45Trajanum MSE 1HBV The Jumpers MSE 1Gymnasion Hal A, Nijmegen
17:45Dreamfields Dolphins MSE 1Den Dungk MSE 1Sportcentrum De Schaapskooi, Bemmel
19:15Barons MSE 1B.C. Virtus MSE 1De Doelen, Breda
19:15The Black Eagles MSE 1BC Vlissingen MSE 1De Hazelaar, Rosmalen
20:30Attacus MSE 1TSBV Pendragon MSE 1Zwijsen, Veghel
 
zondag 14 januari 2018Locatie
15:00BV Wyba MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 2Sportcentrum Arcus, Wijchen
 
vrijdag 19 januari 2018Locatie
21:00TSBV Pendragon MSE 1BV Wyba MSE 1Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 20 januari 2018Locatie
16:00Basketbal Academie Limburg MSE 2Trajanum MSE 1Boshoven, Weert
19:00B.C. Virtus MSE 1Dreamfields Dolphins MSE 1De Crosser, Werkendam
21:00HBV The Jumpers MSE 1Barons MSE 1't Zandje, 's-gravenhage
 
zondag 21 januari 2018Locatie
15:00BC Vlissingen MSE 1Attacus MSE 1Baskensburg, Vlissingen
16:00Den Dungk MSE 1The Black Eagles MSE 1De Misse, Den dungen
 
zaterdag 27 januari 2018Locatie
13:30Den Dungk MSE 1B.C. Virtus MSE 1De Misse, Den dungen
16:30Trajanum MSE 1TSBV Pendragon MSE 1Gymnasion Hal A, Nijmegen
17:45Dreamfields Dolphins MSE 1HBV The Jumpers MSE 1Sportcentrum De Schaapskooi, Bemmel
19:15Barons MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 2De Doelen, Breda
20:15BV Wyba MSE 1BC Vlissingen MSE 1Sportcentrum Arcus, Wijchen
20:30Attacus MSE 1The Black Eagles MSE 1Zwijsen, Veghel
 
vrijdag 2 februari 2018Locatie
21:00TSBV Pendragon MSE 1Barons MSE 1Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 3 februari 2018Locatie
18:00Basketbal Academie Limburg MSE 2Dreamfields Dolphins MSE 1Boshoven, Weert
19:00HBV The Jumpers MSE 1B.C. Virtus MSE 1't Zandje, 's-gravenhage
19:30The Black Eagles MSE 1BV Wyba MSE 1De Hazelaar, Rosmalen
20:00Attacus MSE 1Den Dungk MSE 1Zwijsen, Veghel
 
zondag 4 februari 2018Locatie
15:00BC Vlissingen MSE 1Trajanum MSE 1Baskensburg, Vlissingen
 
zaterdag 17 februari 2018Locatie
14:30Trajanum MSE 1The Black Eagles MSE 1Gymnasion Hal A, Nijmegen
17:45Dreamfields Dolphins MSE 1TSBV Pendragon MSE 1Sportcentrum De Schaapskooi, Bemmel
19:00B.C. Virtus MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 2De Crosser, Werkendam
 
zondag 18 februari 2018Locatie
14:15Barons MSE 1BC Vlissingen MSE 1De Doelen, Breda
16:00Den Dungk MSE 1HBV The Jumpers MSE 1De Misse, Den dungen
 
zaterdag 24 februari 2018Locatie
20:15BV Wyba MSE 1Attacus MSE 1Sportcentrum Arcus, Wijchen
 
vrijdag 9 maart 2018Locatie
21:00TSBV Pendragon MSE 1B.C. Virtus MSE 1Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 10 maart 2018Locatie
16:00Basketbal Academie Limburg MSE 2HBV The Jumpers MSE 1Boshoven, Weert
19:45The Black Eagles MSE 1Barons MSE 1De Hazelaar, Rosmalen
20:00Attacus MSE 1Trajanum MSE 1Zwijsen, Veghel
20:15BV Wyba MSE 1Den Dungk MSE 1Sportcentrum Arcus, Wijchen
 
zondag 11 maart 2018Locatie
15:00BC Vlissingen MSE 1Dreamfields Dolphins MSE 1Baskensburg, Vlissingen
 
zaterdag 17 maart 2018Locatie
17:45Dreamfields Dolphins MSE 1The Black Eagles MSE 1Sportcentrum De Schaapskooi, Bemmel
19:00HBV The Jumpers MSE 1TSBV Pendragon MSE 1't Zandje, 's-gravenhage
20:00B.C. Virtus MSE 1BC Vlissingen MSE 1De Crosser, Werkendam
 
zondag 18 maart 2018Locatie
14:15Barons MSE 1Attacus MSE 1De Doelen, Breda
16:00Den Dungk MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 2De Misse, Den dungen
18:30Trajanum MSE 1BV Wyba MSE 1Gymnasion Hal A, Nijmegen
 
vrijdag 23 maart 2018Locatie
21:00TSBV Pendragon MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 2Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 24 maart 2018Locatie
19:30The Black Eagles MSE 1B.C. Virtus MSE 1De Hazelaar, Rosmalen
20:00Attacus MSE 1Dreamfields Dolphins MSE 1Zwijsen, Veghel
20:15BV Wyba MSE 1Barons MSE 1Sportcentrum Arcus, Wijchen
 
zondag 25 maart 2018Locatie
15:00BC Vlissingen MSE 1HBV The Jumpers MSE 1Baskensburg, Vlissingen
16:30Trajanum MSE 1Den Dungk MSE 1Gymnasion Hal A, Nijmegen
 
zaterdag 31 maart 2018Locatie
16:00Basketbal Academie Limburg MSE 2BC Vlissingen MSE 1Boshoven, Weert
 
zaterdag 7 april 2018Locatie
17:45Dreamfields Dolphins MSE 1BV Wyba MSE 1Sportcentrum De Schaapskooi, Bemmel
19:00HBV The Jumpers MSE 1The Black Eagles MSE 1't Zandje, 's-gravenhage
20:00B.C. Virtus MSE 1Attacus MSE 1De Crosser, Werkendam
 
zondag 8 april 2018Locatie
16:00Den Dungk MSE 1TSBV Pendragon MSE 1De Misse, Den dungen
16:15Barons MSE 1Trajanum MSE 1De Doelen, Breda
 
zaterdag 14 april 2018Locatie
14:30Trajanum MSE 1Dreamfields Dolphins MSE 1Gymnasion Hal A, Nijmegen
17:30Barons MSE 1Den Dungk MSE 1De Doelen, Breda
19:30The Black Eagles MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 2De Hazelaar, Rosmalen
20:00Attacus MSE 1HBV The Jumpers MSE 1Zwijsen, Veghel
20:15BV Wyba MSE 1B.C. Virtus MSE 1Sportcentrum Arcus, Wijchen
 
zondag 15 april 2018Locatie
15:00BC Vlissingen MSE 1TSBV Pendragon MSE 1Baskensburg, Vlissingen
 
vrijdag 20 april 2018Locatie
21:00TSBV Pendragon MSE 1The Black Eagles MSE 1Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 21 april 2018Locatie
17:45Dreamfields Dolphins MSE 1Barons MSE 1Sportcentrum De Schaapskooi, Bemmel
19:00B.C. Virtus MSE 1Trajanum MSE 1De Crosser, Werkendam
19:00HBV The Jumpers MSE 1BV Wyba MSE 1't Zandje, 's-gravenhage
20:00Basketbal Academie Limburg MSE 2Attacus MSE 1Boshoven, Weert
 
zondag 22 april 2018Locatie
16:00Den Dungk MSE 1BC Vlissingen MSE 1De Misse, Den dungen

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF