U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

F-Klasse - Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie - Poule A


zaterdag 28 oktober 2017Locatie
10:00Harlemlakers X12 2WVGV X12 1Calandhal Hal 1, Amsterdam
14:00Flashing Heiloo X12 2D.W.V. X12 1Het Vennewater, Heiloo
14:45Mapleleaves X12 2BV Lisse X12 1Waterakkers De, Heemskerk
15:45L.C. Players X12 1 (VR)Onze Gezellen X12 1Sporthal De Zien, Uitgeest
 
zondag 29 oktober 2017Locatie
11:00Flevo Musketiers V12 1 (VR)BV Aalsmeer X12 1 (VR)Rietlanden 2, Lelystad
 
zaterdag 4 november 2017Locatie
12:00Flashing Heiloo X12 2Harlemlakers X12 2Het Vennewater, Heiloo
13:45Volendam X12 1L.C. Players X12 1 (VR)De Seinpaal, Volendam
17:45D.W.V. X12 1Onze Gezellen X12 1De Weeren, Amsterdam
 
zondag 5 november 2017Locatie
10:00WVGV X12 1Flevo Musketiers V12 1 (VR)Aetsveld, Weesp
12:00BV Aalsmeer X12 1 (VR)Mapleleaves X12 2Proosdijhal, Kudelstaart
 
zaterdag 11 november 2017Locatie
10:00Harlemlakers X12 2D.W.V. X12 1Calandhal Hal 1, Amsterdam
13:00Mapleleaves X12 2WVGV X12 1Waterakkers De, Heemskerk
15:15Onze Gezellen X12 1Volendam X12 1Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
15:45L.C. Players X12 1 (VR)BV Lisse X12 1Sporthal De Zien, Uitgeest
16:30Flevo Musketiers V12 1 (VR)Flashing Heiloo X12 2Rietlanden 2, Lelystad
 
zaterdag 18 november 2017Locatie
12:00Flashing Heiloo X12 2Mapleleaves X12 2Het Vennewater, Heiloo
12:00Harlemlakers X12 2Flevo Musketiers V12 1 (VR)Calandhal Hal 1, Amsterdam
16:00BV Lisse X12 1Onze Gezellen X12 1De Waterkanten, Lisse
17:45D.W.V. X12 1Volendam X12 1De Weeren, Amsterdam
 
zondag 19 november 2017Locatie
12:00BV Aalsmeer X12 1 (VR)L.C. Players X12 1 (VR)Proosdijhal, Kudelstaart
 
zaterdag 2 december 2017Locatie
13:45Onze Gezellen X12 1BV Aalsmeer X12 1 (VR)Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
13:45Volendam X12 1BV Lisse X12 1De Seinpaal, Volendam
14:45Mapleleaves X12 2Harlemlakers X12 2Waterakkers De, Heemskerk
16:15L.C. Players X12 1 (VR)WVGV X12 1Sporthal De Zien, Uitgeest
 
zondag 3 december 2017Locatie
11:00Flevo Musketiers V12 1 (VR)D.W.V. X12 1Rietlanden 2, Lelystad
 
zaterdag 9 december 2017Locatie
12:00Flashing Heiloo X12 2L.C. Players X12 1 (VR)Het Vennewater, Heiloo
16:30Flevo Musketiers V12 1 (VR)Mapleleaves X12 2Rietlanden 2, Lelystad
16:30WVGV X12 1Onze Gezellen X12 1Aetsveld, Weesp
17:45D.W.V. X12 1BV Lisse X12 1De Weeren, Amsterdam
 
zondag 10 december 2017Locatie
14:00BV Aalsmeer X12 1 (VR)Volendam X12 1Proosdijhal, Kudelstaart
 
zaterdag 16 december 2017Locatie
13:45Volendam X12 1WVGV X12 1De Seinpaal, Volendam
14:15Onze Gezellen X12 1Flashing Heiloo X12 2Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
14:45Mapleleaves X12 2D.W.V. X12 1Waterakkers De, Heemskerk
16:00BV Lisse X12 1BV Aalsmeer X12 1 (VR)De Waterkanten, Lisse
16:15L.C. Players X12 1 (VR)Harlemlakers X12 2Sporthal De Zien, Uitgeest

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF