U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

C-Klasse - Gemengd U14 Afdeling 1e Helft Competitie - Poule A


zaterdag 21 oktober 2017Locatie
17:45Hillegom'85 X14 1BV Hoofddorp X14 2De Vosse, Hillegom
 
zaterdag 28 oktober 2017Locatie
14:30Blue Stars X14 1K.T.C. X14 1Sporthal IJburgcollege, Amsterdam
16:00VBC Akrides X14 1BV Spaarndam X14 1Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
16:30Alkm.Guardians X14 1MBCA Amstelveen X14 3 (VR)Hoornse Vaart, Alkmaar
17:45Hillegom'85 X14 1D.W.V. X14 1De Vosse, Hillegom
 
zondag 29 oktober 2017Locatie
15:45Flashing Heiloo X14 1BV Hoofddorp X14 2Het Vennewater, Heiloo
 
zaterdag 4 november 2017Locatie
14:15K.T.C. X14 1VBC Akrides X14 1Tetterodehal, Overveen
15:30BV Spaarndam X14 1BV Noordkop X14 2Dorpscentrum, Spaarndam
16:00D.W.V. X14 1MBCA Amstelveen X14 3 (VR)De Weeren, Amsterdam
16:15BV Hoofddorp X14 2Alkm.Guardians X14 1Het Spectrum, Hoofddorp
17:45Hillegom'85 X14 1Blue Stars X14 1De Vosse, Hillegom
 
zaterdag 11 november 2017Locatie
14:15MBCA Amstelveen X14 3 (VR)BV Hoofddorp X14 2Goudsmithal, Amstelveen
14:15VBC Akrides X14 1Hillegom'85 X14 1Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
15:00BV Noordkop X14 2K.T.C. X14 1De Slenk, Den helder
15:30Flashing Heiloo X14 1BV Spaarndam X14 1Het Vennewater, Heiloo
16:15Blue Stars X14 1D.W.V. X14 1Weth. F.B. Duransportcentrum, Diemen
 
zaterdag 18 november 2017Locatie
14:30Blue Stars X14 1VBC Akrides X14 1Sporthal IJburgcollege, Amsterdam
15:30BV Spaarndam X14 1Alkm.Guardians X14 1Dorpscentrum, Spaarndam
16:00D.W.V. X14 1BV Hoofddorp X14 2De Weeren, Amsterdam
16:00K.T.C. X14 1Flashing Heiloo X14 1Tetterodehal, Overveen
17:45Hillegom'85 X14 1BV Noordkop X14 2De Vosse, Hillegom
 
zaterdag 2 december 2017Locatie
14:30Flashing Heiloo X14 1Hillegom'85 X14 1Het Vennewater, Heiloo
15:00BV Noordkop X14 2Blue Stars X14 1De Slenk, Den helder
16:30Alkm.Guardians X14 1K.T.C. X14 1Hoornse Vaart, Alkmaar
17:30VBC Akrides X14 1D.W.V. X14 1Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
18:00MBCA Amstelveen X14 3 (VR)BV Spaarndam X14 1Goudsmithal, Amstelveen
 
zaterdag 9 december 2017Locatie
14:00Blue Stars X14 1Flashing Heiloo X14 1Sporthal Diemen, Diemen
14:15K.T.C. X14 1MBCA Amstelveen X14 3 (VR)Tetterodehal, Overveen
15:30BV Spaarndam X14 1BV Hoofddorp X14 2Dorpscentrum, Spaarndam
16:00VBC Akrides X14 1BV Noordkop X14 2Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
17:45Hillegom'85 X14 1Alkm.Guardians X14 1De Vosse, Hillegom
 
zaterdag 16 december 2017Locatie
12:00BV Hoofddorp X14 2K.T.C. X14 1Het Spectrum, Hoofddorp
15:00BV Noordkop X14 2D.W.V. X14 1De Slenk, Den helder
15:00Flashing Heiloo X14 1VBC Akrides X14 1Het Vennewater, Heiloo
16:30Alkm.Guardians X14 1Blue Stars X14 1Hoornse Vaart, Alkmaar
16:30MBCA Amstelveen X14 3 (VR)Hillegom'85 X14 1Goudsmithal, Amstelveen

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF