U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

1e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


donderdag 18 januari 2018Locatie
20:30Volendam MSE 1The Challengers MSE 1De Seinpaal, Volendam
 
zaterdag 20 januari 2018Locatie
16:15Onze Gezellen MSE 2MSV/Zeemacht MSE 2 *Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
17:00BV Noordkop MSE 2D.E.D. MSE 2De Slenk, Den helder
18:00VBC Akrides MSE 2BV Amsterdam MSE 2Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
19:00Killa Beez MSE 1MBCA Amstelveen MSE 1Apollohal, Amsterdam
19:30BV Lisse MSE 1Alkm.Guardians MSE 1De Waterkanten, Lisse
 
zondag 21 januari 2018Locatie
14:00U.S. MSE 2BV Hoofddorp MSE 2Amstelcampushal, Amsterdam
 
vrijdag 26 januari 2018Locatie
20:45BV Hoofddorp MSE 2VBC Akrides MSE 2Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
 
zaterdag 27 januari 2018Locatie
16:30MBCA Amstelveen MSE 1BV Noordkop MSE 2Goudsmithal, Amstelveen
17:45BV Amsterdam MSE 2Volendam MSE 1Van Hogendorphal, Amsterdam
18:15Alkm.Guardians MSE 1Onze Gezellen MSE 2Hoornse Vaart, Alkmaar
19:00D.E.D. MSE 2U.S. MSE 2Apollohal, Amsterdam
19:30MSV/Zeemacht MSE 2 *Killa Beez MSE 1de Brug, Den helder
21:15The Challengers MSE 1BV Lisse MSE 1Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
vrijdag 2 februari 2018Locatie
19:15VBC Akrides MSE 2Volendam MSE 1Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 3 februari 2018Locatie
16:15Onze Gezellen MSE 2The Challengers MSE 1Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
17:00BV Noordkop MSE 2MSV/Zeemacht MSE 2 *De Slenk, Den helder
18:00BV Hoofddorp MSE 2D.E.D. MSE 2Het Spectrum, Hoofddorp
19:30BV Lisse MSE 1BV Amsterdam MSE 2De Waterkanten, Lisse
21:00Killa Beez MSE 1Alkm.Guardians MSE 1Apollohal, Amsterdam
 
zondag 4 februari 2018Locatie
15:30U.S. MSE 2MBCA Amstelveen MSE 1Amstelcampushal, Amsterdam
 
donderdag 8 februari 2018Locatie
19:45D.E.D. MSE 2VBC Akrides MSE 2Apollohal, Amsterdam
20:30BV Amsterdam MSE 2Alkm.Guardians MSE 1Van Hogendorphal, Amsterdam
20:30Volendam MSE 1BV Lisse MSE 1De Seinpaal, Volendam
 
zaterdag 10 februari 2018Locatie
18:00The Challengers MSE 1Killa Beez MSE 1Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
18:15Alkm.Guardians MSE 1BV Noordkop MSE 2Hoornse Vaart, Alkmaar
19:00BV Amsterdam MSE 2Onze Gezellen MSE 2Van Hogendorphal, Amsterdam
19:30MSV/Zeemacht MSE 2 *U.S. MSE 2de Brug, Den helder
 
zondag 11 februari 2018Locatie
13:30MBCA Amstelveen MSE 1BV Hoofddorp MSE 2Goudsmithal, Amstelveen
 
vrijdag 16 februari 2018Locatie
20:15VBC Akrides MSE 2BV Lisse MSE 1Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 17 februari 2018Locatie
17:00BV Hoofddorp MSE 2MSV/Zeemacht MSE 2 *Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
17:00BV Noordkop MSE 2The Challengers MSE 1De Slenk, Den helder
17:00Killa Beez MSE 1BV Amsterdam MSE 2Apollohal, Amsterdam
21:00D.E.D. MSE 2MBCA Amstelveen MSE 1Apollohal, Amsterdam
21:15Onze Gezellen MSE 2Volendam MSE 1Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
 
zondag 18 februari 2018Locatie
12:00U.S. MSE 2Alkm.Guardians MSE 1Amstelcampushal, Amsterdam
 
donderdag 8 maart 2018Locatie
20:30Volendam MSE 1Killa Beez MSE 1De Seinpaal, Volendam
 
zaterdag 10 maart 2018Locatie
16:00MBCA Amstelveen MSE 1VBC Akrides MSE 2Goudsmithal, Amstelveen
18:00BV Amsterdam MSE 2BV Noordkop MSE 2Van Hogendorphal, Amsterdam
18:00MSV/Zeemacht MSE 2 *D.E.D. MSE 2de Brug, Den helder
19:15The Challengers MSE 1U.S. MSE 2Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
19:30BV Lisse MSE 1Onze Gezellen MSE 2De Waterkanten, Lisse
20:00Alkm.Guardians MSE 1BV Hoofddorp MSE 2Hoornse Vaart, Alkmaar
 
vrijdag 16 maart 2018Locatie
20:15VBC Akrides MSE 2Onze Gezellen MSE 2Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 17 maart 2018Locatie
14:00Killa Beez MSE 1BV Lisse MSE 1Apollohal, Amsterdam
17:00BV Noordkop MSE 2Volendam MSE 1De Slenk, Den helder
 
zondag 18 maart 2018Locatie
13:30MBCA Amstelveen MSE 1MSV/Zeemacht MSE 2 *Goudsmithal, Amstelveen
16:00D.E.D. MSE 2Alkm.Guardians MSE 1Apollohal, Amsterdam
17:00BV Hoofddorp MSE 2The Challengers MSE 1Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
17:30U.S. MSE 2BV Amsterdam MSE 2Amstelcampushal, Amsterdam
 
donderdag 22 maart 2018Locatie
20:15The Challengers MSE 1D.E.D. MSE 2Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
20:30Volendam MSE 1U.S. MSE 2De Seinpaal, Volendam
 
zaterdag 24 maart 2018Locatie
18:00BV Amsterdam MSE 2BV Hoofddorp MSE 2Van Hogendorphal, Amsterdam
18:15Alkm.Guardians MSE 1MBCA Amstelveen MSE 1Hoornse Vaart, Alkmaar
19:30BV Lisse MSE 1BV Noordkop MSE 2De Waterkanten, Lisse
20:00MSV/Zeemacht MSE 2 *VBC Akrides MSE 2de Brug, Den helder
21:30Onze Gezellen MSE 2Killa Beez MSE 1Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
 
vrijdag 6 april 2018Locatie
20:15VBC Akrides MSE 2Killa Beez MSE 1Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 7 april 2018Locatie
17:00BV Hoofddorp MSE 2Volendam MSE 1Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
17:00BV Noordkop MSE 2Onze Gezellen MSE 2De Slenk, Den helder
19:00D.E.D. MSE 2BV Amsterdam MSE 2Apollohal, Amsterdam
19:30MSV/Zeemacht MSE 2 *Alkm.Guardians MSE 1de Brug, Den helder
 
zondag 8 april 2018Locatie
15:15MBCA Amstelveen MSE 1The Challengers MSE 1Goudsmithal, Amstelveen
19:30U.S. MSE 2BV Lisse MSE 1Amstelcampushal, Amsterdam
 
donderdag 12 april 2018Locatie
20:30Volendam MSE 1D.E.D. MSE 2De Seinpaal, Volendam
 
zaterdag 14 april 2018Locatie
15:45Onze Gezellen MSE 2U.S. MSE 2Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
17:15The Challengers MSE 1MSV/Zeemacht MSE 2 *Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
17:45BV Amsterdam MSE 2MBCA Amstelveen MSE 1Van Hogendorphal, Amsterdam
19:30BV Lisse MSE 1BV Hoofddorp MSE 2De Waterkanten, Lisse
20:00Alkm.Guardians MSE 1VBC Akrides MSE 2Hoornse Vaart, Alkmaar
 
zondag 15 april 2018Locatie
14:00Killa Beez MSE 1BV Noordkop MSE 2Apollohal, Amsterdam
 
donderdag 19 april 2018Locatie
20:30MBCA Amstelveen MSE 1Volendam MSE 1Goudsmithal, Amstelveen
 
zaterdag 21 april 2018Locatie
17:00BV Hoofddorp MSE 2Onze Gezellen MSE 2Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
17:30The Challengers MSE 1Alkm.Guardians MSE 1Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
18:00VBC Akrides MSE 2BV Noordkop MSE 2Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
19:30MSV/Zeemacht MSE 2 *BV Amsterdam MSE 2de Brug, Den helder
21:00D.E.D. MSE 2BV Lisse MSE 1Apollohal, Amsterdam
 
zondag 22 april 2018Locatie
11:00U.S. MSE 2Killa Beez MSE 1Amstelcampushal, Amsterdam

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF