U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

2e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


zaterdag 20 januari 2018Locatie
14:00Harlemlakers MSE 2VBC Akrides MSE 3Calandhal Hal 1, Amsterdam
16:15L.C. Players MSE 1Flashing Heiloo MSE 1Sporthal De Zien, Uitgeest
 
zondag 21 januari 2018Locatie
12:00BV Aalsmeer MSE 1BV Amsterdam MSE 3Proosdijhal, Kudelstaart
16:00U.S. MSE 3Windmills MSE 1Amstelcampushal, Amsterdam
18:00U.S. MSE 5The Challengers MSE 2Amstelcampushal, Amsterdam
 
vrijdag 26 januari 2018Locatie
19:15VBC Akrides MSE 3L.C. Players MSE 1Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 27 januari 2018Locatie
16:00BV Amsterdam MSE 3BC Schrobbelaar MSE 1Van Hogendorphal, Amsterdam
17:30The Challengers MSE 2BV Aalsmeer MSE 1Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
19:00BC APOLLO Amsterdam MSE 2Harlemlakers MSE 2Apollohal, Amsterdam
20:15Flashing Heiloo MSE 1Windmills MSE 1Het Vennewater, Heiloo
 
zondag 28 januari 2018Locatie
13:00U.S. MSE 3U.S. MSE 5Amstelcampushal, Amsterdam
 
vrijdag 2 februari 2018Locatie
19:30Windmills MSE 1VBC Akrides MSE 3Sporthal Zaanstad-Zuid, Zaandam
 
zaterdag 3 februari 2018Locatie
14:00Harlemlakers MSE 2BV Amsterdam MSE 3Calandhal Hal 1, Amsterdam
16:15L.C. Players MSE 1BC APOLLO Amsterdam MSE 2Sporthal De Zien, Uitgeest
19:15Flashing Heiloo MSE 1U.S. MSE 3Het Vennewater, Heiloo
 
zondag 4 februari 2018Locatie
12:45BV Aalsmeer MSE 1U.S. MSE 5Proosdijhal, Kudelstaart
17:30BC Schrobbelaar MSE 1The Challengers MSE 2Sportcentrum Universum, Amsterdam
 
zondag 11 februari 2018Locatie
15:30BC Schrobbelaar MSE 1BC APOLLO Amsterdam MSE 2Sportcentrum Universum, Amsterdam
 
vrijdag 16 februari 2018Locatie
20:15VBC Akrides MSE 3Flashing Heiloo MSE 1Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 17 februari 2018Locatie
17:45BV Amsterdam MSE 3L.C. Players MSE 1Van Hogendorphal, Amsterdam
18:15The Challengers MSE 2Harlemlakers MSE 2Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
21:00BC APOLLO Amsterdam MSE 2Windmills MSE 1Apollohal, Amsterdam
 
zondag 18 februari 2018Locatie
18:30U.S. MSE 3BV Aalsmeer MSE 1Amstelcampushal, Amsterdam
18:30U.S. MSE 5BC Schrobbelaar MSE 1Amstelcampushal, Amsterdam
 
zaterdag 24 februari 2018Locatie
14:30U.S. MSE 5VBC Akrides MSE 3Amstelcampushal, Amsterdam
 
donderdag 8 maart 2018Locatie
19:15BC Schrobbelaar MSE 1BV Aalsmeer MSE 1Sportcentrum Universum, Amsterdam
 
vrijdag 9 maart 2018Locatie
19:30Windmills MSE 1BV Amsterdam MSE 3Sporthal Zaanstad-Zuid, Zaandam
21:00VBC Akrides MSE 3U.S. MSE 3Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 10 maart 2018Locatie
12:00Harlemlakers MSE 2U.S. MSE 5Calandhal Hal 1, Amsterdam
15:45L.C. Players MSE 1The Challengers MSE 2Sporthal De Zien, Uitgeest
19:15Flashing Heiloo MSE 1BC APOLLO Amsterdam MSE 2Het Vennewater, Heiloo
 
zaterdag 17 maart 2018Locatie
14:00BC APOLLO Amsterdam MSE 2VBC Akrides MSE 3Apollohal, Amsterdam
15:45BV Amsterdam MSE 3Flashing Heiloo MSE 1Van Hogendorphal, Amsterdam
19:15The Challengers MSE 2Windmills MSE 1Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
zondag 18 maart 2018Locatie
11:00U.S. MSE 5L.C. Players MSE 1Amstelcampushal, Amsterdam
13:00BV Aalsmeer MSE 1Harlemlakers MSE 2Proosdijhal, Kudelstaart
13:00U.S. MSE 3BC Schrobbelaar MSE 1Amstelcampushal, Amsterdam
 
vrijdag 23 maart 2018Locatie
19:15VBC Akrides MSE 3BV Amsterdam MSE 3Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
21:15Windmills MSE 1U.S. MSE 5Sporthal Zaanstad-Zuid, Zaandam
 
zaterdag 24 maart 2018Locatie
16:00Harlemlakers MSE 2BC Schrobbelaar MSE 1Calandhal Hal 1, Amsterdam
21:00BC APOLLO Amsterdam MSE 2U.S. MSE 3Apollohal, Amsterdam
 
zondag 25 maart 2018Locatie
15:45L.C. Players MSE 1BV Aalsmeer MSE 1Sporthal De Zien, Uitgeest
17:15Flashing Heiloo MSE 1The Challengers MSE 2Het Vennewater, Heiloo
 
zaterdag 7 april 2018Locatie
13:30BC Schrobbelaar MSE 1L.C. Players MSE 1Sportcentrum Universum, Amsterdam
16:00BV Amsterdam MSE 3BC APOLLO Amsterdam MSE 2Van Hogendorphal, Amsterdam
19:00The Challengers MSE 2VBC Akrides MSE 3Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
zondag 8 april 2018Locatie
12:00BV Aalsmeer MSE 1Windmills MSE 1Proosdijhal, Kudelstaart
13:00U.S. MSE 3Harlemlakers MSE 2Amstelcampushal, Amsterdam
17:30U.S. MSE 5Flashing Heiloo MSE 1Amstelcampushal, Amsterdam
 
vrijdag 13 april 2018Locatie
19:30Windmills MSE 1BC Schrobbelaar MSE 1Sporthal Zaanstad-Zuid, Zaandam
21:00VBC Akrides MSE 3U.S. MSE 5Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 14 april 2018Locatie
15:45L.C. Players MSE 1Harlemlakers MSE 2Sporthal De Zien, Uitgeest
19:30BV Amsterdam MSE 3U.S. MSE 3Van Hogendorphal, Amsterdam
21:00BC APOLLO Amsterdam MSE 2The Challengers MSE 2Apollohal, Amsterdam
 
zondag 15 april 2018Locatie
14:30Flashing Heiloo MSE 1BV Aalsmeer MSE 1Het Vennewater, Heiloo
 
zaterdag 21 april 2018Locatie
14:00Harlemlakers MSE 2Windmills MSE 1Calandhal Hal 1, Amsterdam
15:30BC Schrobbelaar MSE 1Flashing Heiloo MSE 1Sportcentrum Universum, Amsterdam
21:15The Challengers MSE 2BV Amsterdam MSE 3Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
zondag 22 april 2018Locatie
12:00BV Aalsmeer MSE 1VBC Akrides MSE 3Proosdijhal, Kudelstaart
13:00U.S. MSE 5BC APOLLO Amsterdam MSE 2Amstelcampushal, Amsterdam
17:30U.S. MSE 3L.C. Players MSE 1Amstelcampushal, Amsterdam

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF