U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

4e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule B


zaterdag 20 januari 2018Locatie
14:30L.C. Players MSE 2VBC Akrides MSE 5Sporthal De Zien, Uitgeest
16:00Harlemlakers MSE 5Onze Gezellen MSE 4 *Calandhal Hal 1, Amsterdam
16:45Racing Beverwijk MSE 3BV Enkhuizen MSE 1De Walvis, Beverwijk
17:45BV Amsterdam MSE 5Volendam MSE 2Van Hogendorphal, Amsterdam
21:15K.T.C. MSE 4The Challengers MSE 3Tetterodehal, Overveen
 
zondag 21 januari 2018Locatie
13:00AMVJ-Amsterdam MSE 2 *BC APOLLO Amsterdam MSE 5Ookmeer, Amsterdam
 
vrijdag 26 januari 2018Locatie
21:00VBC Akrides MSE 5BC APOLLO Amsterdam MSE 5Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 27 januari 2018Locatie
17:00BV Enkhuizen MSE 1Harlemlakers MSE 5De Drecht, Enkhuizen
17:15Onze Gezellen MSE 4 *L.C. Players MSE 2Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
19:00Volendam MSE 2Racing Beverwijk MSE 3De Seinpaal, Volendam
19:15The Challengers MSE 3BV Amsterdam MSE 5Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
zondag 28 januari 2018Locatie
13:00AMVJ-Amsterdam MSE 2 *K.T.C. MSE 4Ookmeer, Amsterdam
 
vrijdag 2 februari 2018Locatie
21:00VBC Akrides MSE 5AMVJ-Amsterdam MSE 2 *Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 3 februari 2018Locatie
12:00Harlemlakers MSE 5Volendam MSE 2Calandhal Hal 1, Amsterdam
13:00Racing Beverwijk MSE 3The Challengers MSE 3De Walvis, Beverwijk
14:30L.C. Players MSE 2BV Enkhuizen MSE 1Sporthal De Zien, Uitgeest
17:45BV Amsterdam MSE 5K.T.C. MSE 4Van Hogendorphal, Amsterdam
21:00BC APOLLO Amsterdam MSE 5Onze Gezellen MSE 4 *Apollohal, Amsterdam
 
zaterdag 10 februari 2018Locatie
15:30AMVJ-Amsterdam MSE 2 *BV Amsterdam MSE 5Ookmeer, Amsterdam
 
zaterdag 17 februari 2018Locatie
12:30K.T.C. MSE 4Racing Beverwijk MSE 3Tetterodehal, Overveen
18:45BV Enkhuizen MSE 1BC APOLLO Amsterdam MSE 5De Drecht, Enkhuizen
19:00Volendam MSE 2L.C. Players MSE 2De Seinpaal, Volendam
20:00The Challengers MSE 3Harlemlakers MSE 5Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
21:15Onze Gezellen MSE 4 *VBC Akrides MSE 5Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
 
maandag 26 februari 2018Locatie
20:45BV Amsterdam MSE 5AMVJ-Amsterdam MSE 2 *Van Hogendorphal, Amsterdam
 
vrijdag 9 maart 2018Locatie
19:15VBC Akrides MSE 5BV Enkhuizen MSE 1Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 10 maart 2018Locatie
14:00Harlemlakers MSE 5K.T.C. MSE 4Calandhal Hal 1, Amsterdam
14:00L.C. Players MSE 2The Challengers MSE 3Sporthal De Zien, Uitgeest
15:30Racing Beverwijk MSE 3BV Amsterdam MSE 5De Walvis, Beverwijk
17:30Onze Gezellen MSE 4 *AMVJ-Amsterdam MSE 2 *Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
21:00BC APOLLO Amsterdam MSE 5Volendam MSE 2Apollohal, Amsterdam
 
zaterdag 17 maart 2018Locatie
15:30AMVJ-Amsterdam MSE 2 *Racing Beverwijk MSE 3Ookmeer, Amsterdam
18:45BV Enkhuizen MSE 1Onze Gezellen MSE 4 *De Drecht, Enkhuizen
19:00Volendam MSE 2VBC Akrides MSE 5De Seinpaal, Volendam
19:30BV Amsterdam MSE 5Harlemlakers MSE 5Van Hogendorphal, Amsterdam
19:30K.T.C. MSE 4L.C. Players MSE 2Tetterodehal, Overveen
21:00The Challengers MSE 3BC APOLLO Amsterdam MSE 5Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
vrijdag 23 maart 2018Locatie
19:15VBC Akrides MSE 5The Challengers MSE 3Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 24 maart 2018Locatie
16:00Harlemlakers MSE 5Racing Beverwijk MSE 3Calandhal Hal 1, Amsterdam
18:45BV Enkhuizen MSE 1AMVJ-Amsterdam MSE 2 *De Drecht, Enkhuizen
19:30Onze Gezellen MSE 4 *Volendam MSE 2Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
21:00BC APOLLO Amsterdam MSE 5K.T.C. MSE 4Apollohal, Amsterdam
 
zondag 25 maart 2018Locatie
14:00L.C. Players MSE 2BV Amsterdam MSE 5Sporthal De Zien, Uitgeest
 
zaterdag 31 maart 2018Locatie
17:15AMVJ-Amsterdam MSE 2 *Harlemlakers MSE 5Ookmeer, Amsterdam
 
zaterdag 7 april 2018Locatie
16:30Racing Beverwijk MSE 3L.C. Players MSE 2De Walvis, Beverwijk
17:15The Challengers MSE 3Onze Gezellen MSE 4 *Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
17:45BV Amsterdam MSE 5BC APOLLO Amsterdam MSE 5Van Hogendorphal, Amsterdam
19:00Volendam MSE 2BV Enkhuizen MSE 1De Seinpaal, Volendam
19:30K.T.C. MSE 4VBC Akrides MSE 5Tetterodehal, Overveen
 
vrijdag 13 april 2018Locatie
19:15VBC Akrides MSE 5BV Amsterdam MSE 5Sporthal IJmuiden-Oost, Ijmuiden
 
zaterdag 14 april 2018Locatie
14:00L.C. Players MSE 2Harlemlakers MSE 5Sporthal De Zien, Uitgeest
18:45BV Enkhuizen MSE 1The Challengers MSE 3De Drecht, Enkhuizen
19:00BC APOLLO Amsterdam MSE 5Racing Beverwijk MSE 3Apollohal, Amsterdam
19:00Volendam MSE 2AMVJ-Amsterdam MSE 2 *De Seinpaal, Volendam
21:30Onze Gezellen MSE 4 *K.T.C. MSE 4Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
 
zaterdag 21 april 2018Locatie
15:30AMVJ-Amsterdam MSE 2 *L.C. Players MSE 2Ookmeer, Amsterdam
16:00Harlemlakers MSE 5BC APOLLO Amsterdam MSE 5Calandhal Hal 1, Amsterdam
16:30Racing Beverwijk MSE 3VBC Akrides MSE 5De Walvis, Beverwijk
17:45BV Amsterdam MSE 5Onze Gezellen MSE 4 *Van Hogendorphal, Amsterdam
17:45K.T.C. MSE 4BV Enkhuizen MSE 1Tetterodehal, Overveen
19:15The Challengers MSE 3Volendam MSE 2Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
zondag 29 april 2018Locatie
14:00BC APOLLO Amsterdam MSE 5L.C. Players MSE 2Apollohal, Amsterdam

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF