U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

5e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule B


donderdag 26 oktober 2017Locatie
20:30BV Aalsmeer MSE 3AMVJ-Amsterdam MSE 3De Bloemhof, Aalsmeer
 
vrijdag 27 oktober 2017Locatie
21:15Windmills MSE 5BV Enkhuizen MSE 2Sporthal Zaanstad-Zuid, Zaandam
 
zaterdag 28 oktober 2017Locatie
18:15Mapleleaves MSE 1D.W.V. MSE 1Waterakkers De, Heemskerk
18:30SV Christofoor MSE 2BC Schrobbelaar MSE 4Sporthoeve, Badhoevedorp
 
zondag 29 oktober 2017Locatie
15:45Flashing Heiloo MSE 3BV Hoofddorp MSE 4Het Vennewater, Heiloo
 
donderdag 2 november 2017Locatie
20:30BV Aalsmeer MSE 3SV Christofoor MSE 2De Bloemhof, Aalsmeer
21:15Anoeta MSE 2Mapleleaves MSE 1Apollohal, Amsterdam
 
vrijdag 3 november 2017Locatie
19:15D.W.V. MSE 1Windmills MSE 5De Weeren, Amsterdam
 
zaterdag 4 november 2017Locatie
17:00BV Enkhuizen MSE 2Flashing Heiloo MSE 3De Drecht, Enkhuizen
17:15AMVJ-Amsterdam MSE 3BV Hoofddorp MSE 4Ookmeer, Amsterdam
 
vrijdag 10 november 2017Locatie
19:30Windmills MSE 5Anoeta MSE 2Sporthal Zaanstad-Zuid, Zaandam
 
zaterdag 11 november 2017Locatie
15:30Flashing Heiloo MSE 3D.W.V. MSE 1Het Vennewater, Heiloo
17:00BV Hoofddorp MSE 4BV Enkhuizen MSE 2Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
18:15Mapleleaves MSE 1BC Schrobbelaar MSE 4Waterakkers De, Heemskerk
18:30SV Christofoor MSE 2AMVJ-Amsterdam MSE 3Sporthoeve, Badhoevedorp
 
donderdag 16 november 2017Locatie
19:30Anoeta MSE 2Flashing Heiloo MSE 3Apollohal, Amsterdam
20:30BV Aalsmeer MSE 3Mapleleaves MSE 1De Bloemhof, Aalsmeer
 
vrijdag 17 november 2017Locatie
19:15D.W.V. MSE 1BV Hoofddorp MSE 4De Weeren, Amsterdam
 
zaterdag 18 november 2017Locatie
15:30BC Schrobbelaar MSE 4Windmills MSE 5Sportcentrum Universum, Amsterdam
 
zondag 26 november 2017Locatie
14:45AMVJ-Amsterdam MSE 3BV Enkhuizen MSE 2Ookmeer, Amsterdam
 
vrijdag 1 december 2017Locatie
19:30Windmills MSE 5BV Aalsmeer MSE 3Sporthal Zaanstad-Zuid, Zaandam
20:45BV Hoofddorp MSE 4Anoeta MSE 2Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
 
zaterdag 2 december 2017Locatie
16:15Flashing Heiloo MSE 3BC Schrobbelaar MSE 4Het Vennewater, Heiloo
16:30Mapleleaves MSE 1SV Christofoor MSE 2Waterakkers De, Heemskerk
17:00BV Enkhuizen MSE 2D.W.V. MSE 1De Drecht, Enkhuizen
 
donderdag 7 december 2017Locatie
20:30BV Aalsmeer MSE 3Flashing Heiloo MSE 3De Bloemhof, Aalsmeer
21:15Anoeta MSE 2BV Enkhuizen MSE 2Apollohal, Amsterdam
 
zaterdag 9 december 2017Locatie
15:30BC Schrobbelaar MSE 4BV Hoofddorp MSE 4Sportcentrum Universum, Amsterdam
18:30SV Christofoor MSE 2Windmills MSE 5Sporthoeve, Badhoevedorp
 
zondag 10 december 2017Locatie
14:45AMVJ-Amsterdam MSE 3D.W.V. MSE 1Ookmeer, Amsterdam
 
vrijdag 15 december 2017Locatie
19:15D.W.V. MSE 1Anoeta MSE 2De Weeren, Amsterdam
 
zaterdag 16 december 2017Locatie
15:00Flashing Heiloo MSE 3SV Christofoor MSE 2Het Vennewater, Heiloo
16:30BV Hoofddorp MSE 4BV Aalsmeer MSE 3Het Spectrum, Hoofddorp
17:00BV Enkhuizen MSE 2BC Schrobbelaar MSE 4De Drecht, Enkhuizen
18:15Mapleleaves MSE 1AMVJ-Amsterdam MSE 3Waterakkers De, Heemskerk
 
donderdag 11 januari 2018Locatie
19:30Anoeta MSE 2AMVJ-Amsterdam MSE 3Apollohal, Amsterdam
 
vrijdag 12 januari 2018Locatie
19:15D.W.V. MSE 1BC Schrobbelaar MSE 4De Weeren, Amsterdam
 
zaterdag 13 januari 2018Locatie
17:00BV Enkhuizen MSE 2BV Aalsmeer MSE 3De Drecht, Enkhuizen
 
zondag 14 januari 2018Locatie
15:45Windmills MSE 5Mapleleaves MSE 1Sporthal Zaanstad-Zuid, Zaandam
 
donderdag 18 januari 2018Locatie
20:30BV Aalsmeer MSE 3D.W.V. MSE 1De Bloemhof, Aalsmeer
 
zaterdag 20 januari 2018Locatie
18:15Mapleleaves MSE 1Flashing Heiloo MSE 3Waterakkers De, Heemskerk
18:30SV Christofoor MSE 2BV Enkhuizen MSE 2Sporthoeve, Badhoevedorp
 
zondag 21 januari 2018Locatie
16:30AMVJ-Amsterdam MSE 3Windmills MSE 5Ookmeer, Amsterdam
 
donderdag 25 januari 2018Locatie
21:15Anoeta MSE 2BV Aalsmeer MSE 3Apollohal, Amsterdam
 
vrijdag 26 januari 2018Locatie
19:15D.W.V. MSE 1SV Christofoor MSE 2De Weeren, Amsterdam
 
zaterdag 27 januari 2018Locatie
17:00BV Hoofddorp MSE 4Mapleleaves MSE 1Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
18:30Flashing Heiloo MSE 3Windmills MSE 5Het Vennewater, Heiloo
 
zondag 28 januari 2018Locatie
14:45AMVJ-Amsterdam MSE 3BC Schrobbelaar MSE 4Ookmeer, Amsterdam
 
donderdag 1 februari 2018Locatie
20:30BV Aalsmeer MSE 3BC Schrobbelaar MSE 4De Bloemhof, Aalsmeer
 
vrijdag 2 februari 2018Locatie
21:15Windmills MSE 5BV Hoofddorp MSE 4Sporthal Zaanstad-Zuid, Zaandam
 
zaterdag 3 februari 2018Locatie
17:15Mapleleaves MSE 1BV Enkhuizen MSE 2Waterakkers De, Heemskerk
17:30Flashing Heiloo MSE 3AMVJ-Amsterdam MSE 3Het Vennewater, Heiloo
18:30SV Christofoor MSE 2Anoeta MSE 2Sporthoeve, Badhoevedorp
 
zaterdag 10 februari 2018Locatie
17:00BV Hoofddorp MSE 4SV Christofoor MSE 2Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
17:15AMVJ-Amsterdam MSE 3BV Aalsmeer MSE 3Ookmeer, Amsterdam
 
zondag 11 februari 2018Locatie
15:30BC Schrobbelaar MSE 4Anoeta MSE 2Sportcentrum Universum, Amsterdam
 
vrijdag 16 februari 2018Locatie
19:15D.W.V. MSE 1Mapleleaves MSE 1De Weeren, Amsterdam
20:45BV Hoofddorp MSE 4Flashing Heiloo MSE 3Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
 
zaterdag 17 februari 2018Locatie
17:00BV Enkhuizen MSE 2Windmills MSE 5De Drecht, Enkhuizen
 
vrijdag 9 maart 2018Locatie
21:15Windmills MSE 5D.W.V. MSE 1Sporthal Zaanstad-Zuid, Zaandam
 
zaterdag 10 maart 2018Locatie
17:00BV Hoofddorp MSE 4AMVJ-Amsterdam MSE 3Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
17:30Flashing Heiloo MSE 3BV Enkhuizen MSE 2Het Vennewater, Heiloo
18:15Mapleleaves MSE 1Anoeta MSE 2Waterakkers De, Heemskerk
18:30SV Christofoor MSE 2BV Aalsmeer MSE 3Sporthoeve, Badhoevedorp
 
donderdag 15 maart 2018Locatie
19:30Anoeta MSE 2Windmills MSE 5Apollohal, Amsterdam
 
vrijdag 16 maart 2018Locatie
19:15D.W.V. MSE 1Flashing Heiloo MSE 3De Weeren, Amsterdam
 
zaterdag 17 maart 2018Locatie
13:30BC Schrobbelaar MSE 4Mapleleaves MSE 1Sportcentrum Universum, Amsterdam
17:00BV Enkhuizen MSE 2BV Hoofddorp MSE 4De Drecht, Enkhuizen
17:15AMVJ-Amsterdam MSE 3SV Christofoor MSE 2Ookmeer, Amsterdam
 
vrijdag 23 maart 2018Locatie
20:45BV Hoofddorp MSE 4D.W.V. MSE 1Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
 
zaterdag 24 maart 2018Locatie
16:30Mapleleaves MSE 1BV Aalsmeer MSE 3Waterakkers De, Heemskerk
17:00BV Enkhuizen MSE 2AMVJ-Amsterdam MSE 3De Drecht, Enkhuizen
 
zondag 25 maart 2018Locatie
15:30Flashing Heiloo MSE 3Anoeta MSE 2Het Vennewater, Heiloo
15:45Windmills MSE 5BC Schrobbelaar MSE 4Sporthal Zaanstad-Zuid, Zaandam
 
zaterdag 31 maart 2018Locatie
13:30BC Schrobbelaar MSE 4SV Christofoor MSE 2Sportcentrum Universum, Amsterdam
 
donderdag 5 april 2018Locatie
20:30BV Aalsmeer MSE 3Windmills MSE 5De Bloemhof, Aalsmeer
21:15Anoeta MSE 2BV Hoofddorp MSE 4Apollohal, Amsterdam
 
vrijdag 6 april 2018Locatie
19:15D.W.V. MSE 1BV Enkhuizen MSE 2De Weeren, Amsterdam
 
zaterdag 7 april 2018Locatie
13:30BC Schrobbelaar MSE 4Flashing Heiloo MSE 3Sportcentrum Universum, Amsterdam
18:30SV Christofoor MSE 2Mapleleaves MSE 1Sporthoeve, Badhoevedorp
 
vrijdag 13 april 2018Locatie
19:15D.W.V. MSE 1AMVJ-Amsterdam MSE 3De Weeren, Amsterdam
20:45BV Hoofddorp MSE 4BC Schrobbelaar MSE 4Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
21:15Windmills MSE 5SV Christofoor MSE 2Sporthal Zaanstad-Zuid, Zaandam
 
zaterdag 14 april 2018Locatie
17:00BV Enkhuizen MSE 2Anoeta MSE 2De Drecht, Enkhuizen
 
zondag 15 april 2018Locatie
16:15Flashing Heiloo MSE 3BV Aalsmeer MSE 3Het Vennewater, Heiloo
 
donderdag 19 april 2018Locatie
19:30Anoeta MSE 2D.W.V. MSE 1Apollohal, Amsterdam
20:30BV Aalsmeer MSE 3BV Hoofddorp MSE 4De Bloemhof, Aalsmeer
 
zaterdag 21 april 2018Locatie
13:30BC Schrobbelaar MSE 4BV Enkhuizen MSE 2Sportcentrum Universum, Amsterdam
17:15AMVJ-Amsterdam MSE 3Mapleleaves MSE 1Ookmeer, Amsterdam
18:30SV Christofoor MSE 2Flashing Heiloo MSE 3Sporthoeve, Badhoevedorp

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF