U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

3e Klasse - Vrouwen Senioren Afdeling - Poule B


zaterdag 20 januari 2018Locatie
16:00K.T.C. VSE 1 *The Challengers VSE 2Tetterodehal, Overveen
17:45The Lions VSE 1Wiringherlant VSE 1Korver Sporthal "Duintjesveld", Zandvoort
21:00Killa Beez VSE 1Break Out'88 VSE 1 *Apollohal, Amsterdam
 
zaterdag 27 januari 2018Locatie
16:30Mapleleaves VSE 1 *Killa Beez VSE 1Waterakkers De, Heemskerk
17:45Wiringherlant VSE 1K.T.C. VSE 1 *Zuiderzeehal, Wieringerwerf
19:00Break Out'88 VSE 1 *The Lions VSE 1Wieringen Sporthal, Hippolytushoef
 
zaterdag 3 februari 2018Locatie
17:45The Lions VSE 1Mapleleaves VSE 1 *Korver Sporthal "Duintjesveld", Zandvoort
19:00Break Out'88 VSE 1 *Wiringherlant VSE 1Wieringen Sporthal, Hippolytushoef
19:00Killa Beez VSE 1The Challengers VSE 2Apollohal, Amsterdam
 
zaterdag 10 februari 2018Locatie
16:15The Challengers VSE 2The Lions VSE 1Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
17:15Mapleleaves VSE 1 *Break Out'88 VSE 1 *Waterakkers De, Heemskerk
 
maandag 12 februari 2018Locatie
19:30K.T.C. VSE 1 *Killa Beez VSE 1Tetterodehal, Overveen
 
zaterdag 17 februari 2018Locatie
17:45The Lions VSE 1Break Out'88 VSE 1 *Korver Sporthal "Duintjesveld", Zandvoort
 
zaterdag 10 maart 2018Locatie
16:30Mapleleaves VSE 1 *Wiringherlant VSE 1Waterakkers De, Heemskerk
17:45The Lions VSE 1K.T.C. VSE 1 *Korver Sporthal "Duintjesveld", Zandvoort
19:00Break Out'88 VSE 1 *The Challengers VSE 2Wieringen Sporthal, Hippolytushoef
 
zaterdag 17 maart 2018Locatie
17:45K.T.C. VSE 1 *Break Out'88 VSE 1 *Tetterodehal, Overveen
17:45Wiringherlant VSE 1Killa Beez VSE 1Zuiderzeehal, Wieringerwerf
19:15The Challengers VSE 2Mapleleaves VSE 1 *Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp
 
zaterdag 24 maart 2018Locatie
17:45The Lions VSE 1Killa Beez VSE 1Korver Sporthal "Duintjesveld", Zandvoort
17:45Wiringherlant VSE 1The Challengers VSE 2Zuiderzeehal, Wieringerwerf
18:15Mapleleaves VSE 1 *K.T.C. VSE 1 *Waterakkers De, Heemskerk
 
zaterdag 7 april 2018Locatie
17:45K.T.C. VSE 1 *The Challengers VSE 2Tetterodehal, Overveen
19:00Killa Beez VSE 1Break Out'88 VSE 1 *Apollohal, Amsterdam
19:00The Lions VSE 1Wiringherlant VSE 1Korver Sporthal "Duintjesveld", Zandvoort
 
zaterdag 14 april 2018Locatie
17:45Wiringherlant VSE 1K.T.C. VSE 1 *Zuiderzeehal, Wieringerwerf
18:15Mapleleaves VSE 1 *Killa Beez VSE 1Waterakkers De, Heemskerk
19:00Break Out'88 VSE 1 *The Lions VSE 1Wieringen Sporthal, Hippolytushoef
 
zaterdag 21 april 2018Locatie
17:45K.T.C. VSE 1 *Break Out'88 VSE 1 *Tetterodehal, Overveen
21:00Killa Beez VSE 1Wiringherlant VSE 1Apollohal, Amsterdam
21:00The Challengers VSE 2Mapleleaves VSE 1 *Fanny Blankers Koen Hal, Hoofddorp

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF