U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

2e Klasse - Vrouwen Senioren Afdeling - Poule B


zaterdag 24 februari 2018Locatie
19:00Den Dungk VSE 3Oirschot VSE 3De Misse, Den dungen
 
zondag 25 februari 2018Locatie
13:20BV Rooi VSE 1Tantalus VSE 2De Kienehoef, Sint-oedenrode
 
vrijdag 2 maart 2018Locatie
19:00TSBV Pendragon VSE 4Yellow Sox VSE 2Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 3 maart 2018Locatie
15:15Akros VSE 1BV Rooi VSE 1't Hoogkoor, Boxmeer
 
zaterdag 10 maart 2018Locatie
15:15Wildcats VSE 1Vido VSE 2De Horstacker, Nijmegen
15:15Yellow Sox VSE 2BV Rooi VSE 1Sporthal 't Zand, Bakel
18:45Akros VSE 1Den Dungk VSE 3't Hoogkoor, Boxmeer
 
zondag 11 maart 2018Locatie
11:30Gennep Cougars VSE 1TSBV Pendragon VSE 4Pica Mare, Gennep
12:15Oirschot VSE 3Tantalus VSE 2sportcentrum De Kemmer, Oirschot
 
vrijdag 16 maart 2018Locatie
21:00TSBV Pendragon VSE 4Oirschot VSE 3Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 17 maart 2018Locatie
20:00BC LIESHOUT VSE 1Akros VSE 1De Klumper, Lieshout
 
zondag 18 maart 2018Locatie
12:00Vido VSE 2Yellow Sox VSE 2Den Ekkerman, Veldhoven
13:15BV Rooi VSE 1Gennep Cougars VSE 1De Kienehoef, Sint-oedenrode
18:00Den Dungk VSE 3Wildcats VSE 1De Misse, Den dungen
 
vrijdag 23 maart 2018Locatie
21:30Tantalus VSE 2BC LIESHOUT VSE 1TH Sportcentrum, Eindhoven
 
zaterdag 24 maart 2018Locatie
15:15Wildcats VSE 1Akros VSE 1De Horstacker, Nijmegen
15:15Yellow Sox VSE 2Den Dungk VSE 3Sporthal 't Zand, Bakel
 
zondag 25 maart 2018Locatie
10:00Gennep Cougars VSE 1Vido VSE 2Pica Mare, Gennep
12:15Oirschot VSE 3BV Rooi VSE 1sportcentrum De Kemmer, Oirschot
 
vrijdag 6 april 2018Locatie
19:00TSBV Pendragon VSE 4Tantalus VSE 2Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 7 april 2018Locatie
12:00Vido VSE 2Oirschot VSE 3Den Ekkerman, Veldhoven
18:00BC LIESHOUT VSE 1Wildcats VSE 1De Klumper, Lieshout
18:45Akros VSE 1Yellow Sox VSE 2't Hoogkoor, Boxmeer
 
zondag 8 april 2018Locatie
14:15Den Dungk VSE 3Gennep Cougars VSE 1De Misse, Den dungen
 
vrijdag 13 april 2018Locatie
21:00TSBV Pendragon VSE 4BC LIESHOUT VSE 1Studentensporthal KUB, Tilburg
21:30Tantalus VSE 2BV Rooi VSE 1TH Sportcentrum, Eindhoven
 
zaterdag 14 april 2018Locatie
12:30Gennep Cougars VSE 1Akros VSE 1Pica Mare, Gennep
17:15Yellow Sox VSE 2Wildcats VSE 1Sporthal 't Zand, Bakel
 
zondag 15 april 2018Locatie
12:15Oirschot VSE 3Den Dungk VSE 3sportcentrum De Kemmer, Oirschot
 
zaterdag 21 april 2018Locatie
15:15Wildcats VSE 1Gennep Cougars VSE 1De Horstacker, Nijmegen
18:15BC LIESHOUT VSE 1Yellow Sox VSE 2De Klumper, Lieshout
18:45Akros VSE 1Oirschot VSE 3't Hoogkoor, Boxmeer
 
zondag 22 april 2018Locatie
12:00Vido VSE 2Tantalus VSE 2Den Ekkerman, Veldhoven
13:15BV Rooi VSE 1TSBV Pendragon VSE 4De Kienehoef, Sint-oedenrode

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF