U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

D-Klasse - Mannen U22 Afdeling 1e Helft Competitie - Poule A


zaterdag 28 oktober 2017Locatie
15:45Flashing Heiloo M20 1Onze Gezellen M22 1Het Vennewater, Heiloo
18:15De Hoppers M20 1MBCA Amstelveen M20 2Vredehof, Hoorn
18:30SV Christofoor M20 1Alkm.Guardians M20 1Sporthoeve, Badhoevedorp
19:00BC APOLLO Amsterdam M20 2BV Early Bird M22 2Apollohal, Amsterdam
 
zaterdag 4 november 2017Locatie
16:00D.W.V. M22 1Onze Gezellen M22 1De Weeren, Amsterdam
18:15Alkm.Guardians M20 1De Hoppers M20 1Hoornse Vaart, Alkmaar
 
zondag 5 november 2017Locatie
13:15MBCA Amstelveen M20 2BC APOLLO Amsterdam M20 2Goudsmithal, Amstelveen
15:15BV Early Bird M22 2BV Hoofddorp M20 2Karekiet, Purmerend
 
zaterdag 11 november 2017Locatie
10:15Flashing Heiloo M20 1BV Early Bird M22 2Het Vennewater, Heiloo
15:00BV Hoofddorp M20 2MBCA Amstelveen M20 2Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp
18:30SV Christofoor M20 1D.W.V. M22 1Sporthoeve, Badhoevedorp
 
zondag 12 november 2017Locatie
14:00BC APOLLO Amsterdam M20 2Alkm.Guardians M20 1Apollohal, Amsterdam
 
zaterdag 18 november 2017Locatie
18:30SV Christofoor M20 1De Hoppers M20 1Sporthoeve, Badhoevedorp
19:00BV Early Bird M22 2Onze Gezellen M22 1Karekiet, Purmerend
20:00Alkm.Guardians M20 1BV Hoofddorp M20 2Hoornse Vaart, Alkmaar
 
zondag 19 november 2017Locatie
13:30MBCA Amstelveen M20 2Flashing Heiloo M20 1Goudsmithal, Amstelveen
 
zaterdag 2 december 2017Locatie
13:45Onze Gezellen M22 1MBCA Amstelveen M20 2Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
14:00De Hoppers M20 1D.W.V. M22 1Vredehof, Hoorn
18:00Flashing Heiloo M20 1Alkm.Guardians M20 1Het Vennewater, Heiloo
 
zondag 3 december 2017Locatie
16:00BC APOLLO Amsterdam M20 2SV Christofoor M20 1Apollohal, Amsterdam
 
zaterdag 9 december 2017Locatie
16:00D.W.V. M22 1BV Early Bird M22 2De Weeren, Amsterdam
16:00De Hoppers M20 1BC APOLLO Amsterdam M20 2Vredehof, Hoorn
16:30Alkm.Guardians M20 1Onze Gezellen M22 1Hoornse Vaart, Alkmaar
18:30SV Christofoor M20 1BV Hoofddorp M20 2Sporthoeve, Badhoevedorp
 
zaterdag 16 december 2017Locatie
16:45Flashing Heiloo M20 1SV Christofoor M20 1Het Vennewater, Heiloo
17:00BV Early Bird M22 2MBCA Amstelveen M20 2Karekiet, Purmerend
18:00BV Hoofddorp M20 2De Hoppers M20 1Het Spectrum, Hoofddorp
 
zondag 17 december 2017Locatie
14:00BC APOLLO Amsterdam M20 2D.W.V. M22 1Apollohal, Amsterdam

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF