U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

2e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule B


vrijdag 23 februari 2018Locatie
21:30Tantalus MSE 3Attacus MSE 3 *TH Sportcentrum, Eindhoven
 
zaterdag 24 februari 2018Locatie
18:00The Black Eagles MSE 3Valkenswaard Falcons MSE 2De Hazelaar, Rosmalen
 
zaterdag 3 maart 2018Locatie
18:00The Black Eagles MSE 3Attacus MSE 3 *De Hazelaar, Rosmalen
 
vrijdag 9 maart 2018Locatie
21:30Tantalus MSE 3JRC MSE 2TH Sportcentrum, Eindhoven
 
zaterdag 10 maart 2018Locatie
13:00BBF MIGLIORE MSE 1Eastwood Tigers MSE 1 **Margriethal, Rijen
13:30The Black Eagles MSE 3Vlijmscherp SVH MSE 2 **De Hazelaar, Rosmalen
14:00EBBC MSE 1Barons MSE 2Sporthal Zuid, 's-hertogenbosch
16:00Attacus MSE 3 *Valkenswaard Falcons MSE 2Zwijsen, Veghel
 
vrijdag 16 maart 2018Locatie
19:00TSBV Pendragon MSE 2Tantalus MSE 3Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 17 maart 2018Locatie
11:45Eastwood Tigers MSE 1 **EBBC MSE 1Oosterheidehal, Oosterhout nb
18:15Vlijmscherp SVH MSE 2 **Attacus MSE 3 *Die Heygrave, Vlijmen
19:00Valkenswaard Falcons MSE 2BBF MIGLIORE MSE 1Amundsenhal, Valkenswaard
 
zondag 18 maart 2018Locatie
15:30JRC MSE 2The Black Eagles MSE 3De Braken, Boxtel
 
vrijdag 23 maart 2018Locatie
21:30Tantalus MSE 3Barons MSE 2TH Sportcentrum, Eindhoven
 
zaterdag 24 maart 2018Locatie
13:00BBF MIGLIORE MSE 1Attacus MSE 3 *Margriethal, Rijen
14:00EBBC MSE 1Valkenswaard Falcons MSE 2Sporthal Zuid, 's-hertogenbosch
17:00The Black Eagles MSE 3TSBV Pendragon MSE 2De Hazelaar, Rosmalen
 
zondag 25 maart 2018Locatie
15:00JRC MSE 2Vlijmscherp SVH MSE 2 **De Braken, Boxtel
 
vrijdag 6 april 2018Locatie
21:00TSBV Pendragon MSE 2JRC MSE 2Studentensporthal KUB, Tilburg
 
zaterdag 7 april 2018Locatie
11:45Eastwood Tigers MSE 1 **Tantalus MSE 3Oosterheidehal, Oosterhout nb
13:15Barons MSE 2The Black Eagles MSE 3De Doelen, Breda
 
zondag 8 april 2018Locatie
14:45Vlijmscherp SVH MSE 2 **BBF MIGLIORE MSE 1Die Heygrave, Vlijmen
 
vrijdag 13 april 2018Locatie
19:00TSBV Pendragon MSE 2Vlijmscherp SVH MSE 2 **Studentensporthal KUB, Tilburg
21:30Tantalus MSE 3Valkenswaard Falcons MSE 2TH Sportcentrum, Eindhoven
 
zaterdag 14 april 2018Locatie
16:15EBBC MSE 1BBF MIGLIORE MSE 1Sporthal Zuid, 's-hertogenbosch
17:00The Black Eagles MSE 3Eastwood Tigers MSE 1 **De Hazelaar, Rosmalen
 
zondag 15 april 2018Locatie
15:00JRC MSE 2Barons MSE 2De Braken, Boxtel
 
zaterdag 21 april 2018Locatie
11:45Eastwood Tigers MSE 1 **JRC MSE 2Oosterheidehal, Oosterhout nb
13:15Barons MSE 2TSBV Pendragon MSE 2De Doelen, Breda
16:00Attacus MSE 3 *Tantalus MSE 3Zwijsen, Veghel
18:15Vlijmscherp SVH MSE 2 **EBBC MSE 1Die Heygrave, Vlijmen
20:15Valkenswaard Falcons MSE 2The Black Eagles MSE 3Amundsenhal, Valkenswaard
 
zaterdag 28 april 2018Locatie
16:45Valkenswaard Falcons MSE 2Vlijmscherp SVH MSE 2 **Amundsenhal, Valkenswaard
18:00Attacus MSE 3 *EBBC MSE 1Zwijsen, Veghel
 
zaterdag 30 juni 2018Locatie
09:00Attacus MSE 3 *Barons MSE 2Zwijsen, Veghel
09:00Eastwood Tigers MSE 1 **Barons MSE 2Oosterheidehal, Oosterhout nb

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF