U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

01 - Vrouwen Senioren Landelijk - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1Solar systemen-Grasshoppers VSE 1183414261045
2Dozy BV Den Helder VSE 1182213111174
3Loon Lions VSE 1182212181125
44Consult/Binnenland VSE 1182212561199
5Lekdetec.nl VSE 1181812081135
6Jolly Jumpers VSE 118610261282
7Keijser Capital Martini Sparks VSE 11829051390

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF