U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

Mannen Senioren 2e Divisie - Mannen Senioren Landelijk - Poule C


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1S.B.U. MSE 1163212731014
2CBV Binnenland MSE 2162411631082
3BC Utrecht Cangeroes MSE 1152212271063
4D.B.V. Rowic MSE 2172213031168
5EBV Baros MSE 11416912963
6BCE'78 MSE 1151611051104
7Woodpeckers MSE 1151411431105
8New Stars MSE 1161210161037
9Punch MSE 214109461052
10Utrecht Bull's MSE 116610751244
11Crackerjacks MSE 11669971191
12Zoebas MSE 11449171054

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF