U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

Mannen Senioren 2e Divisie - Mannen Senioren Landelijk - Poule C


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1S.B.U. MSE 1510427323
2D.B.V. Rowic MSE 236223133
3BC Utrecht Cangeroes MSE 136249202
4CBV Binnenland MSE 246295243
5BCE'78 MSE 146289284
6Utrecht Bull's MSE 144289268
7Woodpeckers MSE 154341364
8EBV Baros MSE 154317364
9New Stars MSE 154296304
10Zoebas MSE 130159233
11Punch MSE 240248339
12Crackerjacks MSE 150290366

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF