U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

Mannen Senioren 2e Divisie - Mannen Senioren Landelijk - Poule C


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1S.B.U. MSE 1224417851389
2CBV Binnenland MSE 2223416351498
3BC Utrecht Cangeroes MSE 1223418211533
4D.B.V. Rowic MSE 2222616811580
5Woodpeckers MSE 1222617631618
6BCE'78 MSE 1222215631613
7EBV Baros MSE 1222013961520
8New Stars MSE 1221814161451
9Punch MSE 2221615011653
10Utrecht Bull's MSE 1221215241670
11Zoebas MSE 122614381704
12Crackerjacks MSE 122613341628

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF