U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

Mannen Senioren 2e Divisie - Mannen Senioren Landelijk - Poule C


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1S.B.U. MSE 11020844664
2BC Utrecht Cangeroes MSE 1916748606
3EBV Baros MSE 1912600629
4CBV Binnenland MSE 21012710707
5D.B.V. Rowic MSE 2910661584
6BCE'78 MSE 1910666681
7Woodpeckers MSE 198674672
8New Stars MSE 1108633634
9Utrecht Bull's MSE 1106715773
10Zoebas MSE 184504571
11Punch MSE 282495640
12Crackerjacks MSE 192566655

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF