U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

Mannen Senioren Promotiedivisie - Mannen Senioren Landelijk - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1Lokomotief MSE 1510460278
2Almere Pioneers MSE 1510377334
3CobraNova MSE 158429364
4Solar systemen-Grasshoppers MSE 158416345
5UBALL MSE 144276258
6BS Leiden MSE 144280282
7Racing Beverwijk MSE 144241262
8Dreamfields Dolphins MSE 154339341
9MSV/Zeemacht MSE 154355338
10Red Giants MSE 154379418
11Harlemlakers MSE 152350402
12Punch MSE 152298367
13BV Groningen MSE 152283391
14De Groene Uilen MSE 140253356

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF