U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

Mannen Senioren Promotiedivisie - Mannen Senioren Landelijk - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1Lokomotief MSE 112241134719
2Solar systemen-Grasshoppers MSE 11016830703
3Dreamfields Dolphins MSE 11116755663
4CobraNova MSE 11214980870
5Almere Pioneers MSE 11012665702
6Punch MSE 11112705712
7UBALL MSE 1910679660
8Harlemlakers MSE 11110830851
9Racing Beverwijk MSE 1118715809
10Red Giants MSE 1118824911
11MSV/Zeemacht MSE 1118819875
12BS Leiden MSE 196649674
13BV Groningen MSE 1114667906
14De Groene Uilen MSE 1112690887

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF