U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

Mannen Senioren Promotiedivisie - Mannen Senioren Landelijk - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1Lokomotief MSE 1203818111224
2Dreamfields Dolphins MSE 1192813621191
3CobraNova MSE 1202816101433
4Solar systemen-Grasshoppers MSE 1182414301264
5Almere Pioneers MSE 1172011601200
6UBALL MSE 1181813591356
7Red Giants MSE 1201815551628
8MSV/Zeemacht MSE 1201814581475
9BS Leiden MSE 1171412101245
10Harlemlakers MSE 1191414621526
11Punch MSE 1171210471204
12De Groene Uilen MSE 1191012011439
13Racing Beverwijk MSE 117811141349
14BV Groningen MSE 117810871332

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF