U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

3e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule MSE-3A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1BV Groningen MSE 521401345947
2Five Pack MSE 221261196994
3GSBV Moestasj MSE 221261039957
4Celeritas-Donar MSE 521241053995
5De Groene Uilen MSE 6212210441018
6BV Leeuwarden MSE 3211610491205
7Aquila MSE 2211210251205
8Green Lions MSE 22129651395

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF