U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

3e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1Towej Jumpers MSe 3 (K)183414771008
2Flip Stars MSE 118301351908
3Wildcats MSE 1182814471008
4B.V. Batouwe MSE 41820953956
5Trajanum MSE 4181810321081
6Arnhem Eagles MSE 3181610291130
7Pigeons MSE 217129391012
8Pluto MSE 2 *1710879963
9Joy-M MSE 11889631320
10Black Stars MSE 21826881372

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF