U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

1e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1BV Squirrels MSE 1 (K)14281088857
2Cady '73 MSE 114201009828
3MSV Basketbal MSE 114201043946
4Green Eagles MSE 114128861022
5River Trotters MSE 2128873930
6Punch MSE 3138875918
7CBV Binnenland MSE 31489291064
8Hurricanes MSE 1134812950

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF